Поширені помилки, які ми здійснюємо при сушінні волосся
29.03.2019 829 0 newsdaily.org.ua

Поширені помилки, які ми здійснюємо при сушінні волосся

В закладки

Поширені помилки, які ми здійснюємо при сушінні волосся

©Gratisography

Чи впевнені ви в тому, що сушіть волосся правильно? Всього кілька невірних кроків можуть зіпсувати структуру і якість волосся. Читайте далі про поширені помилки при сушінні і постарайтеся уникати їх, щоб зберегти волосся здоровими і красивими.

У вас неякісний фен

Якщо ви часто сушіть волосся, важливо придбати якісний фен, з необхідними режимами для дбайливого висушування волосся. Крім того, варто звернути увагу на фени з іонізацією. Іонне кондиціонування позбавляє волосся від статичної електрики і відновлює электробаланс окремих пасом. Така річ прослужить вам роки, збереже здоров'я волосся і заощадить гроші на походи в салон краси.

Ваше волосся занадто довго знаходяться в рушник

Зазвичай після миття голови жінки залишають свої волосся в рушник приблизно на 30 хвилин. Хоча в мокрому стані волосся ще більш уразливі, а бавовняний рушник здатне їх пошкодити. Рекомендуємо використовувати рушники з мікрофіброю або віджимати руками воду, що залишилася після миття волосся.

Ви захоплюєтеся використанням круглої щітки

Ймовірно, ви часто починаєте процес сушіння феном, використовуючи круглу щітку, яка може пошкодити і заплутати пасма. Експерти рекомендують спочатку висушити волосся до 80% сухості і тільки потім додати трохи обсягу з допомогою круглої щітки.

Ви забуваєте розпорошувати захисні спреї на потилиці

Часто, використовуючи кондиціонери, захисні спреї і пінку для волосся, дівчата наносять лише на передні пасма, забуваючи про потилиці. Фахівці рекомендують розподіляти кошти по всій довше волосся, від верхівки до кінчиків.

Ви ігноруєте насадка-концентратор

Ця насадка на передній частині фена допомагає оптимізувати і концентрувати потік повітря і захищає волосся від впливу високої температури. Використовуйте цю насадку, щоб зберегти здоров'я волосся і зробити свою укладання ідеальною.

Ви використовуєте неправильну гребінець

Під час сушіння ви можете використовувати неправильну щітку, здатну виривати, ламати та псувати ваші волосся. Проконсультуйтеся з перукарем і визначте для себе потрібну форму і щетину гребінці, що буде дбайливим чином взаємодіяти з вашим типом волосся.

Ви починаєте сушити волосся з потилиці

Багато жінок помилково починають сушити волосся з потилиці, в той час як експерти рекомендують починати від скронь, а потім рухатися до задньої частини голови. Якщо у вас є чубчик, висушіть спочатку її, а потім переходьте до решти волосся.

Ви не надаєте значення коренів волосся

Якщо ви хочете створити об'ємну зачіску, необхідно приділити належну увагу коренів волосся. Спробуйте опустити голову вниз і висушити коріння в зворотному напрямку, щоб надати волоссю пишність. Крім того, ви можете використовувати бігуді після сушіння волосся, щоб створити гарні хвилі від коренів і додати додаткового обсягу зачісці.

Уникайте помилок, про які ми розповіли, щоб волосся завжди залишалися вашим предметом гордості.

20 порад, які допоможуть відростити шикарну шевелюру
© Svetlana Belozerova/iStock Здорові і красиві волосся – це мрія кожної дівчини. Але, на жаль, існує дуже багато чинників, які не дозволяють цій мрії втілюються в
Місячний календар стрижок на листопад 2018 року
© max-kegfire/iStock Часто ми стикаємося з тим, що після походу в перукарню стан волосся сильно погіршується. А часом вони перестають рости. День для зміни зачіски
Як зупинити випадіння волосся: домашні методи
©Element5 Digital/Pexels Випадання волосся – дуже поширена проблема, з якою стикається практично кожна людина. Це відбувається з різних причин, серед яких стрес, хвороби,
5 порад, як зберегти волосся на море здоровими
©Ridofranz/IStock Багато дівчат не рідко приїжджають з моря з посіченими, сухими і млявими волоссям, що рятує тільки стрижка. Проте цього можна уникнути, якщо слідувати
8 способів зберегти колір волосся
© victoriaandreas/iStock Нова фарбування волосся завжди викликає масу емоцій, але і пошкоджує волосся так, що вони стають ослабленими і тьмяним. Але як зробити так, щоб
Як вибрати фен, який підходить саме вам: 20 найкращих пропозицій роки
©fizkes/IStock Щоб захистити волосся від пошкоджень, зберігши їх здоров'я, силу та красу, необхідно використовувати якісний фен. Як вибрати фен, який підходить вам