20 цікавих плетінь для волосся у вигляді корони на голові
17.04.2019 1 299 0 newsdaily.org.ua

20 цікавих плетінь для волосся у вигляді корони на голові

В закладки

20 цікавих плетінь для волосся у вигляді корони на голові

Коси у вигляді корон оригінально виглядають на всіх типах і фактурах волосся. Крім того, якщо ви цілий день проводите на ногах, швидше за все, ви захочете стильно прибрати волосся з обличчя – саме такі плетіння відмінно підійдуть для цієї мети. Далі ви дізнаєтеся, як зробити косу у вигляді корони і виглядати як королева.

Вміст матеріалу

Як заплести косу у вигляді корони: детальна інструкція

Для початку ви повинні визначитися, який вид плетення ви хочете використовувати: це може бути риб'ячий хвіст, французька коса чи голландська.

Вам знадобляться:

• гребінець для волосся;
• текстуризуючий спрей;
• шпильки;
• гумки:
• лак для волосся.

Як зробити:

• Розчешіть волосся. Розмістіть локони так, як ви віддаєте перевагу — посередині або збоку. Ваша коса буде починатися і закінчуватися по обидві сторони від проділу.

• Візьміть трохи пасм і розділіть їх на кілька частин залежно від того, яку косу ви хочете. Почніть плести кіску з будь-якої сторони. Продовжуйте додавати волосся в косу, по мірі просування.

• Як тільки ви дійдете до спини, зігніть косу, щоб вирівняти її. Продовжуйте плетіння, поки не досягнете іншого боку.

• Якщо у вас довге волосся, продовжуйте плетіння звичайної коси з рештою пасмами. Зв'яжіть кінці гумкою, заховайте їх у основне плетіння і закріпіть на місці.

• Вставити шпильки по всьому плетіння, щоб закріпити косу на місці. Постарайтеся підібрати невидимки в колір вашого волосся. Закріпіть всі лаком.

Цікаві плетіння для волосся у вигляді корони: 20 варіантів

Не бійтеся експериментувати. Виберіть один і варіантів і впечатлите всіх знайомих.

• Класичне плетіння

Класична коса у вигляді корони надзвичайно проста. Почніть плести голландську косу з передньої частини голови і дотримуйтесь вигину голови, поки не досягнете початкової точки. Ця зачіска ідеально підходить для весіль та випускного вечора.

• Риб'ячий хвіст

Цей варіант з риб'ячого хвоста починається ззаду. Плетіть каскадну косу спереду, поки не дійдете до задньої частини, а потім продовжуйте плетіння звичайної коси у вигляді риб'ячого хвоста. Ця чудова зачіска відмінно виглядає з сарафаном і бохо нарядами.

• Коса з хусткою

Використання хустки в плетінні – нова тенденція. Візьміть трохи волосся з одного боку голови і підніміть залишилися локони. Складіть хустку і тримайте його в центрі. Помістивши центр позаду середній секції, з'єднайте кожну половину хустки з бічними секціями. Сплетіть косу в корону. Це відмінний варіант для пляжу.

© Pinterest

• Голландська коса

Це одна з найпоширеніших зачісок в спортзалі. Також це універсальний варіант: волосся не потрапляють на обличчя, і ви виглядаєте стильно. Є два способи домогтися цього. Ви можете зробити одну косу і зігнути її для отримання форми «U» або сплести дві коси і з'єднати їх в одну.

• Висока коса

Цю зачіску дуже легко зробити самостійно. Починайте плетіння спереду. Як тільки ви дійдете до спини, продовжуйте плести кіску до кінця волосся, а не слідуйте по колу вашої голови. Зробіть це з обох сторін. Оберніть коси ззаду, щоб сформувати пучок. Використовуйте невидимки і лак для закріплення.

• Широка коса

Починайте плетіння з риб'ячого хвоста. Як тільки ваші волосся будуть закріплені і заколоті, розтягніть пасма, щоб додати об'єм. Ідеальний варіант для романтичного побачення.

© Pinterest

• Зовнішнє плетіння

Середня частина проходить над двома бічними секціями в голландській косі. Складіть волосся з одного боку і почніть плести голландську косу. Продовжуйте додавати волосся в середню частину, коли ви плетете косичку. Як тільки ви досягнете передній частині, сплетіть решту волосся в звичайну косичку і зав'яжіть їх гумкою. Вставте кінець плетіння в основу і закріпіть.

• Бохо

Хто не любить зачіски бохо? Сплетіть дві косички з риб'ячого хвоста і зав'яжіть їх ззаду на короні з допомогою гумки. Оберніть волосся навколо гумки, щоб приховати її. Ця зачіска відмінно виглядає з легким сукнею максі.

• Хіпі

Ви можете виглядати як щасливий хіпі з цією прекрасною зачіскою. Підберіть трохи волосся з одного боку голови і сплетіть їх в косичку у вигляді риб'ячого хвоста. Закріпіть його гумкою. Зробіть те ж саме на іншій стороні. Закріпіть обидві коси ззаду, перекривши одну косу другий. Використовуйте невидимки, щоб всі закріпити.

© Pinterest

• Потрійне плетіння

Все, що вам потрібно зробити, це сплести два риб'ячих хвоста їх половини волосся і закріпити їх на потилиці. Цей хитромудрий стиль ідеально підходить для подружок нареченої і перших побачень.

• Четверте плетіння

Ця елегантна зачіска робить образ нареченої бездоганним. Зберіть трохи волосся попереду і сплетіть їх в косичку у вигляді риб'ячого хвоста. З тієї ж сторони візьміть ще трохи волосся і зробіть звичайну косу. Закріпіть обидва плетіння гумками. Повторіть те ж саме на іншій стороні. Візьміть одну кіску у вигляді риб'ячого хвоста, помістіть її вздовж потилиці і заколіть. Зробіть те ж саме з рештою трьома плетінням.

• Багатошарова коса

Це одна з тих сюрреалістичних зачісок для наречених, яка залишить вас (і всіх інших) приголомшеними. Відведіть волосся на одну сторону і розділіть їх на кілька маленьких секцій. Сплетіть кожну частину в косу і закріпіть гумкою. Змініть напрямок, в якому ви завертаєте кіски, щоб надати зачісці округлий вигляд. Зафіксуйте всі лаком для волосся.

© Pinterest

• Корона принцеси

Всі молоді дівчата хочуть виглядати як принцеса, і це можливо за допомогою цієї зачіски. Розділіть волосся на три частини: дві маленькі передні і одну велику, в яку входять інші волосся. Сплетіть одну бічну частину в голландську косу. Заплетене волосся уздовж вигину голови, поки не досягнете передній частині з іншого боку. Сплетіть решту волосся у звичайну косу і закріпіть їх спереду. Зв'яжіть решту волосся у високий хвіст і зробіть пучок. Розділіть хвіст на чотири частини і закрутіть кожен до кінця. Оберніть і прикріпіть кінці навколо пучка. Зафіксуйте всі лаком.

• Грецька коса

Розділіть волосся на чотири частини: дві бічні, передню і нижню. Сплетіть все волосся у всіх секціях у дві коси. Прикріпіть кожну косу до відповідної сторони. Підніміть кожне плетіння з нижньої частини і прикріпіть до верхівки, переконавшись, що волосся розташовані уздовж вигину вашої голови. Тепер просто оберніть одному косу вздовж кола, утвореного передній і нижній секціями. Використовуйте шпильки для волосся, щоб закріпити всі плетіння.

• Канатна коса

Канатна кос складається з скрученого плетіння. Розмістіть волосся на одній стороні. Візьміть трохи волосся з проділу, з боку з більшою кількістю волосся. Розділіть цю частину волосся на дві частини і переверніть одну сторону над іншою, щоб створити вигин. Додайте більше пасом і знову переверніть їх на іншу ділянку. Продовжуйте повторювати цей крок, поки ви плетете косу. Переплітайте поворот, поки не досягнете задньої частини вуха з іншого боку голови. Скрутіть решту волосся, не додаючи до них більше волосся. Підніміть цю частину, поверніть її вперед і закріпіть. Нанесіть трохи лаку.

© Pinterest

• Вікінг

Розпусти волосся посередині. Зберіть їх в короні, щоб створити начіс. Почніть плести французьку косу з одного боку голови, поки не досягнете верхівки вуха. Потім сплетіть з решти звичайну косу. Повторіть те ж саме на іншій стороні. Розділіть решту волосся на половину, щоб створити верхню частину і нижню частину. Сплетіть верхню частину у французьку косичку, починаючи, з одного боку. Як тільки ви досягнете іншого боку, сплетіть решту волосся в чотиришарову косу. Помістіть її перед начосом, використовуючи шпильки, щоб закріпити її. Звільніть останню частину волосся, розділіть її навпіл і скрутіть обидві частини в пучки. Підніміть кіски і закріпіть їх з боків начісування.

• Каскадне плетіння

Щоб ця зачіска дійсно виглядала як водоспад, вам потрібно почати з завивки волосся. Почніть плести кіску на одній стороні голови. Після першого етапу опустіть верхню частину плетіння і візьміть нову верхню пасмо. Продовжуйте робити це на ходу. Падіння верхній частині зробить зачіску схожою на водоспад. Як тільки ви досягнете протилежного боку, закріпіть косу на місці. Прекрасно, правда?

• Подвійна голландська корона

Розділіть волосся спереду. Від маківки вниз розділіть волосся на три частини: дві бічні і одну трикутну центральну частину. Сплетіть центральну частину, зробіть пучок і закріпіть його невидимками. Сплетіть одну бічну частину в голландську косу і закріпіть її на кінці гумкою. Зробіть те ж саме з іншою бічною секцією. Заколіть обидві коси поруч з пучком.

© Pinterest

• Об'ємне плетіння

Розділіть все волосся на маленькі хвостики, розташовані уздовж лінії голови. Розділіть хвостик біля лівого вуха (перший хвостик) на два і пропустіть через нього хвостик над ним (другий хвостик). З'єднайте розділені волосся першого хвостика над другим хвостиком і закріпіть їх гумкою. Тепер розділіть другий хвостик на два і пропустіть через нього третій хвостик. Продовжуйте робити це, поки не доберетеся до першого хвоста знову. Якщо у вас довге волосся, сплетіть частину волосся в косу і помістіть її уздовж передньої частини. Не забудьте про лаку.

• Плетіння з штучним волоссям

Нанесіть трохи гелю на волосся, щоб пом'якшити їх, і сплетіть їх у косу. Загорніть плетіння в низький пучок і закріпіть його. Потім прикріпіть частина штучних волосся до пуску і заплетіть косу по всій голові.

© Pinterest

Цікаві плетіння для волосся у вигляді корони: зоряні ідеї

Багато знаменитостей застосовують цей вид плетіння під час формування образів для концертів і виступів.

• Емма Уотсон

Емма Уотсон роблять цю зачіску дуже часто. Ягідна помада і олівець відмінно доповнюють корону. З такими елементами її образ виглядає справжнім хітом.

• Селена Гомес

Селена віддає належне косі у вигляді корони. Вона залишає свої чудові локони вільними, зберігаючи фокус на короні.

© Pinterest

• Дрю Беррімор

Коса дівчини у вигляді корони ідеально доповнює макіяж і підкреслює її образ.

• Дженніфер Лоуренс

Актриса виглядає дуже мило в цьому образі — зверніть увагу, як чудово виглядає її коса з країнами пасмами.

© Pinterest

• Тейлор Свіфт

Ви можете довіряти Тейлор Свіфт. З цією зачіскою вона виглядає як справжня лялька. Немає кращого варіанту для дівчат з чубком.

• Ванесса Хадженс

Хіба Ванесса Хадженс не виглядає прямо з казки з цією короною? Вона залишає свої локони хвилястими і додає квіти, щоб завершити романтичний образ. Так красиво!

© Pinterest

Це були цікаві для плетіння волосся у вигляді корони. Сподіваємося, ці зачіски надихнуть вас на створення власної версії. Застосовуйте ці варіанти, як для офісних буднів, так і для святкових заходів.

За матеріалами: stylecraze.com, bebeautiful.in.

7 відеоуроків, які допоможуть красиву косу заплести
©SanneBerg/IStock Косичка на бік – це завжди красиво і жіночно. Але як красиво заплести косу самостійно? Дивлячись на б'юті-фото в Instagram, здається, що це щось зовсім
Небанальний варіант зачіски для дівчинки на 1 вересня
© seb_ra/iStock Перше вересня хвилюючий день, як для дітей, так і для батьків. Особливо переживають мами дівчаток, адже хочуть, щоб їхні доньки були найкрасивішими і
Як заплести довге волосся: модні варіанти від Блейк Лайвлі
© Getty Images Зачіска на довге волосся в стилі Блейк Лайвлі? Легко! Ми розповімо, як заплести волосся красиво і оригінально, а прикладом послужить ця винахідлива
Яку зачіску зробити на Новий Рік: 20 ідей, які ідеально підійдуть для вечірки
©dimid_86/IStock Новорічна ніч – відмінний привід для створення ефектного, святкового образу з красивою, мудрою зачіскою. До того ж, існує стільки різноманітних,
3 лайфхака для волосся, які можна використовувати після тренування
Зазвичай миття волосся займає у дівчат багато часу, якого часом не вистачає, якщо ви вийшли зі спортзалу й поспішайте на ще одну зустріч. Наприклад, ви домовилися піти з
50 варіантів плетіння, які допоможуть перетворити зачіску
Готуєтеся до випускного, побачення або важливого вечора, але не можете визначитися з зачіскою? Stylecraze діляться ідеями, які допоможуть ідеально вкласти ваші локони.