Як підготуватися до гонки з перешкодами, щоб не зганьбитися
27.05.2019 648 0 newsdaily.org.ua

Як підготуватися до гонки з перешкодами, щоб не зганьбитися

В закладки

Як підготуватися до гонки з перешкодами, щоб не зганьбитися

© sportpoint/iStock

Для бігу з перешкодами потрібно як сила, так і витривалість. Учасникам таких марафонів доводиться стикатися з скалолазными канатами, сітками, колючим дротом, мішками з піском, колодами, вогнем, тунелями і т. п. Тому важливо бути максимально підготовленими, щоб пройти всі випробування.

Далі ви дізнаєтеся, як підготуватися до гонки з перешкодами.

Livestrong.com розповідають, як легко долати перешкоди і не боятися довгих дистанцій. Завдяки представленим нижче порад ви зможете створити універсальний рівень фізичної підготовки.

1. Тренуйтеся в парку

© Tirachard Kumtanom/iStock

Ви можете змоделювати безліч перешкод у вашому місцевому парку. Стрибати через паркани та столи для пікніка. Використовуючи лавку в парку, чергуйте набори віджимань. Бігайте по трав'янистим пагорбах і повзіть під низько висять гілками. Все, що вам потрібно для підготовки до гонки – це вийти за межі тренажерного залу.

2. Не забувайте про розминку

© rawpixel.com/Pexels

Активна розминка важлива завжди, як перед гонкою з перешкодами, так і перед тренуванням. Таким чином ви зможете підготуватися до важких навантажень і виконати всі завдання. Зверніть увагу на планку, бічну планку і випади. Ці вправи не тільки покращують ваші рухи, але і підвищують продуктивність і допомагають запобігти травми.

3. Займайтеся на ігровому майданчику

© Kikovic/iStock

У перегонах з перешкодами вам буде необхідно балансувати на балках, лазити по стінах і багато іншого. Швидше за все, ви можете знайти усі ці речі на місцевій ігровому майданчику. Це відмінний привід, щоб більше грати з дітьми або племінниками.

4. Інтервальний біг

© Tirachard Kumtanom/Pexels

У деяких тренувальних програмах є місце для пробіжок на довгі і повільні дистанції. Інтервальне тренування підвищує швидкість і особливо важлива в забігах з перешкодами. Після розминки спробуйте втекти три хвилини на максимальній швидкості, потім три хвилини відпочивайте.

Читайте також Як не нудьгувати на біговій доріжці: 9 методів, за які ви будете собі вдячні

5. Біг по горбах

© Pixabay/Pexels

Марафони з перешкодами мають короткі круті підйоми, тому щоб бути готовими до такого випробування – тренуйтеся в парку. Наприклад, влаштуйте спринт і повторіть його кілька разів. Будьте впевнені, що ви рухаєтеся правильно, щоб уникнути травми підколінного сухожилля.

6. Біг по бездоріжжю

© Pexels License/Pexels

Забіги з перешкодами проводяться по бездоріжжю. Так навіщо тренуватися на бетоні або асфальті, який в будь-якому випадку важче для тіла? Навіть у міських районах ви можете бігати по траві вздовж тротуарів, через парки, по гравію або насыпному піску і водними шляхами. Влаштуйте собі невеликий квест, перестрибуючи через асфальтовані тротуари та інші ділянки.

7. Влаштуйте тестовий забіг

© Chris Gonzalez/Pexels

Ви можете влаштувати невеликий забіг особисто для себе. Наприклад, через кожні 50 метрів віджимайтеся або робіть берпи. Також ви можете додати планку або присідання. Ви повинні це без відпочинку, що дізнатися свій максимальний межа.

8. Проявіть творчий підхід

© CARLOS PÉREZ ADSUAR ANTÓN/Pexels

Світ — ваша смуга перешкод. Звичайно, безпека завжди на першому місці. Але немає ніяких причин, по яких ви не можете бігати вгору і вниз по горі у вашому місцевому парку. Замість того, щоб уникати калюж після дощу – пробіжіть по них, адже ніхто не знає, які умови будуть на забігу.

9. Будьте дитиною

© nd3000/iStock

Діти інстинктивно підіймаються по деревах і стрибають по калюжах, щоб дістатися до того, що їм потрібно. Вони «нападають» на перешкоди і експериментують на ігровому майданчику. Замість того, щоб займатися в тренажерному залі, спробуйте робити це на вулиці.

Не бійтеся

Не бійтеся подряпати ноги або зіпсувати нові кросівки – біг для цього і створений. Сподіваємося, що ці поради навчили вас, як підготуватися до гонки з перешкодами і ви займете перше місце. Пам'ятайте, що головна мета тренувань – це адаптація до тих умов, з якими ви можете зіткнутися під час забігу. Впевнені, що у вас все вийде.

Як підготуватися до свого першого забігу
© Halfpoint/iStock Ви плануєте брати участь у забігу, але не знаєте, як впоратися з цим завданням? Це зовсім не складно, якщо у вас є правильне мислення та необхідні
Як накачати сідниці і при цьому не перекачати ноги
© Deagreez/iStock Virtuagym розповідають, як накачати сідниці і зберегти стрункі ноги під час занять у спортзалі. Ви дізнаєтеся на які вправи варто звернути увагу, а від
Корисні поради по усуненню повільного інтернет-підключення будинку
Повільна швидкість підключення до інтернету може бути викликана неполадками роутера, перешкодами бездротового зв'язку або іншими технічними проблемами вашої домашньої
Жити тут і зараз: 5 речей, які не варто відкладати на завтра
© jill111/pixabay Настав час позбутися від звички відкладати все на завтра і зіткнутися з невеликими перешкодами і приголомшливими можливостями. З порадами від elite
«Навіщо вони це роблять?» Інтерв'ю з учасниками екстремальної гонки Be More Human
Хтось проводить вихідні на дачі. Хтось виконує тижневу норму сну і серіалів. А хтось бере зручні кросівки і відправляється на ВДНГ, щоб взяти участь в забігу з
Аналіз крові: що можна і не можна їсти перед медичною процедурою
© Sensible Staffing Перед тим, як піти здавати кров на аналіз в лікарню потрібно підготуватися. Ми вирішили розповісти про те, що можна і не можна їсти, пити перед