Як накачати сідниці і при цьому не перекачати ноги
25.04.2019 1 047 0 newsdaily.org.ua

Як накачати сідниці і при цьому не перекачати ноги

В закладки

Як накачати сідниці і при цьому не перекачати ноги

© Deagreez/iStock

Virtuagym розповідають, як накачати сідниці і зберегти стрункі ноги під час занять у спортзалі. Ви дізнаєтеся на які вправи варто звернути увагу, а від використання яких тренажерів краще відмовитися.

Вміст матеріалу

Як накачати сідниці: рекомендації

© Deagreez/iStock

Існують вправи, які одночасно працюють над ногами і сідницями. До них відносяться: присідання, випади, румунська тяга і т. п. Загальним для цих вправ є те, що основна увага приділяється чотириголового м'яза (м'яз передній частині стегна) і подколенным сухожилля (м'яз задньої частини стегна). Виконуючи ці вправи, ви стимулюєте зростання не тільки сідниць, але і ніг.

Якщо ви хочете зосередитися саме на сідницях, то вам потрібно змінити план тренувань. Ваша мета – це прогрес. Збільшуючи кількість підходів, повторень або вагу, який ви використовуєте під час вправ, ви продовжуєте прогресувати. Продовжуйте збільшувати інтенсивність вправ і працюйте ще активніше.

Запам'ятайте, що вам потрібно робити менше присідань і випадів, тому що вони занадто активують ваші чотириглаві м'язи. Також пам'ятайте, що вам варто уникати тренувань з великими вагами. Якщо ви вважаєте, що такі заняття безглузді, то збільште кількість повторень. Не забувайте про те, що всі рухи повинні бути плавними і повільними.

Читайте також Як підготуватися до гонки з перешкодами, щоб не зганьбитися

Як накачати сідниці: вправи

На щастя, у нас є кілька варіантів вправ, які допоможуть вам отримати бажану фігуру. Ось кілька прикладів.

© bruce mars/Pexels

Підйом стегон зі штангою

Ця вправа не активує чотириглавий м'яз. Переконайтеся, що ви використовуєте досить ваги і робите максимальну кількість повторень під час тренування.

© LuckyBusiness/IStock

Американська тяга

Це вправа активує ваші сідниці більше, ніж румунська тяга. І пам'ятайте, щоб отримати результат, ви повинні старанно тренуватися. Так що не пропускайте заняття.

© Isabella Mendes/Pexels

Обертання гирі

Переконайтеся, що ви активували сідниці під час виконання. Вам потрібно стати рівно, ноги поставити на ширині плечей. Потім візьміть гирю двома руками і відводите її за спину між ногами, після чого піднімайте вгору перед собою.

© Paul Buceta

Підйом однієї ноги

Для цієї вправи вам знадобиться лава. Ляжте на підлогу, зігніть праву ногу на 90 градусів, а ліву покладіть на лаву. Потім починайте робити підйоми вгору.

© Shutterstock

Відведення стегна в бік

Ляжте на правий бік і піднімайте одну ногу вгору. Під час виконання необхідно робити упор на лікоть.

© MilanMarkovic/IStock

Тепер ви знаєте, як накачати сідниці за допомогою простих вправ. Переконайтеся, що ви працюєте на максимум і регулярно займаєтеся в спортзалі, тільки так ви зможете отримати результат.

Як накачати сідниці і не перекачати при цьому ноги
© Deagreez/IStock Сідниці Кім Кардашьян стали мрією для багатьох дівчат, які прагнуть роздобути таку ж фігуру. Однак, при цьому, багато хто дуже боїться отримати на
Домашній спорт: як без штанг і гантелей накачати сідниці і ноги
© hochu.ua Стрункі ноги і підтягнуті сідниці – це завжди красиво і привабливо. Щоб домогтися такого ефекту, деякі з нас регулярно відвідують спортзали, витрачаючи на них
Як накачати сідниці і ноги: 8 причин, які саботують спортивну мета
©SARINYAPINNGAM/Istock Якщо ви старанно намагаєтеся накачати сідниці, але результату не спостерігаєте? Найімовірніше, ви зіткнулися з однією з помилок, що уповільнюють
Як накачати сідниці, не перекачав при цьому ноги
© g-stockstudio/Istock Багато дівчата уникають вправ на сідниці, оскільки бояться перекачати ноги. У цьому страху є логіка, так як повністю ізолювати якусь конкретну
Як підтягнути сідниці і накачати їх верхню частина
© g-stockstudio/Istock Якщо ви хочете накачати сідниці, то потрібно спочатку визначитися, якого ефекту ви хочете досягти. Адже є ті, які роблять обсяг, а є ті, які
Як накачати попу: міфи, які заважають вирости "п'ятій точці"
© undrey/iStock Якщо ви не знаєте, як накачати сідниці, не поспішайте засмучуватися. Насправді, це не так складно, як може здатися. Є ефективні домашні вправи для