Як краще всього видаляти волосся: гід по всім косметичним методів
20.06.2019 606 0 newsdaily.org.ua

Як краще всього видаляти волосся: гід по всім косметичним методів

В закладки

Як краще всього видаляти волосся: гід по всім косметичним методів

©Alfa Studio/IStock

У більшості людей є небажані волосся на тілі й обличчі, від яких слід своєчасно позбавляється. Як правило, зайві волосся можуть виростати над верхньою губою, на підборідді, щоках, спині, ногах і т. д. Причин тому може бути безліч, включаючи генетику, вживання стероїдів, гормональний дисбаланс і синдром полікістозних яєчників. Портал webmd розповідає, як краще всього видаляти волосся і які методи можна вважати безпечними.

Вміст матеріалу

Як краще всього видаляти волосся на тілі й обличчі

Зверніть увагу на нижче представлений огляд косметичних методів видалення небажаного волосся.

Гоління

За допомогою бритви ви легко можете видалити зайві волосся на ногах, руках та обличчі. Єдиний мінус цього методу полягає в тому, що це може спровокувати поява врослого волосків.

©gpointstudio/IStock

Вищипування

Якщо небажаного волосся зовсім небагато, ви можете видалити їх з коренем з допомогою пінцета. Цей спосіб найкраще підходить для корекції брів або позбавлення від випадкових волосків на обличчі. Однак, якщо вам необхідно видалити велику кількість волосся, краще скористатися іншим методом.

Креми для депіляції

Креми для депіляції покликані допомогти вам позбавитися від небажаного волосся. Проте, варто враховувати, що не всі креми універсальні. Кожен з них призначений для певної зони тіла, тому вам варто уважно читати те, що написано на етикетці, перш ніж використовувати цей засіб. Хімічні речовини в складі подібних кремів розчиняють стрижень волоса, при цьому, неправильне використання продукту може призвести до появи опіків на шкірі. Якщо у вас чутлива шкіра, зробіть попереднє аллерготест на невеликій ділянці тильної сторони руки, щоб переконається в тому, що крем безпечний.

©Deagreez/IStock

Віск

Воскова епіляція може проводиться в салоні або в домашніх умовах. Врахуйте, що гарячий віск може викликати хворобливі відчуття на шкірі, а в крайніх випадках навіть спровокувати опік. Крім того, воскова епіляція протипоказана тим, хто приймає ізотретиноїн або використовує певні типи кремів від прищів, такі як Retin-A.

Нитка

Індійський метод видалення волосся ниткою також користується великою популярністю серед жінок по всьому світу. Його суть полягає у висмикуванні зайвих волосків за допомогою бавовняної нитки, скрученої певним чином. Ця процедура вважається однією з найбільш безпечних, простих і безболісних.

©dimid_86/IStock

Електроліз

Електроліз (епіляція струмом) – метод, що дозволяє назавжди позбутися від зайвого волосся. Під час процедури електрод вставляється в фолікул волосся і руйнує його допомогою електричного імпульсу. Існує два основних методи видалення волосся електролізом: гальванічний і термічний. У першому випадку волосяний фолікул видаляється з допомогою хімічного впливу, а у другому – з допомогою теплового.

Лазер

Головна перевага лазерної епіляції полягає в тому, що ефект від процедури тривати від 4 до 6 тижнів. Лазерний промінь руйнує волосяний фолікул і дозволяє на довгий час сповільнити зростання небажаних волосся, а в деяких випадках навіть повністю його припинити. Однак, перш, ніж зважитися на лазерну епіляцію, необхідно переконатися в професіоналізмі лікаря і запитати його про всі можливі ризики.

©FlamingoImages/IStock

Ліки

Якщо жоден із представлених вище методів вам не допомагає, зверніться до лікаря. Лікар може призначити вам ліки, що уповільнюють ріст волосся. Наприклад, такий препарат, як Спіронолактон допомагає зупинити зростання небажаних волосся на тілі. Крім того, крем Эфлора (Eflora) часто прописують жінкам для видалення волосся на обличчі.

3 причини надлишкового росту волосся на тілі у жінок
© VladimirFLoyd/iStock Більше, ніж випадання волосся, представниць прекрасної статі може турбувати тільки небажаний їх зростання в непотрібних місцях. Ми ж сьогодні
Як зупинити випадіння волосся: домашні методи
©Element5 Digital/Pexels Випадання волосся – дуже поширена проблема, з якою стикається практично кожна людина. Це відбувається з різних причин, серед яких стрес, хвороби,
5 неочевидних симптомів полікістозу яєчників
© Voyagerix/iStock Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) являє собою складне гормональне захворювання, яке є однією з найпоширеніших форм эндокринопатий і призводить до
Місячний календар стрижок на листопад 2018 року
© max-kegfire/iStock Часто ми стикаємося з тим, що після походу в перукарню стан волосся сильно погіршується. А часом вони перестають рости. День для зміни зачіски
Які вітаміни пити для росту волосся: гід аптечних препаратів
© hedgehog94/iStock Якщо ви хочете отримати ідеальні локони, то вам потрібно приймати вітаміни для росту волосся. Представляємо вам міні-шпаргалку з основними вітамінними
Як позбутися від волосся над губою: 7 методів видалення жіночих вусиків
© ChesiireCat/iStock Давайте відразу начистоту – волосся на обличчі є у всіх. У кого-то вони тонкі і світлі, в інших – темні, і з-за цього більш помітні. Якщо волоски