10 перших кроків до занять йогою вдома
17.03.2019 818 0 newsdaily.org.ua

10 перших кроків до занять йогою вдома

В закладки

10 перших кроків до занять йогою вдома

© fizkes/IStock

Швидше за все, ви вже чули про користь практики йоги будинку. Завдяки їй багато людей, які змінили своє життя в кращу сторону — кожен практикуючий досягає мети, поставленої на початку, але на цьому ніхто не зупиняється на досягнутому. В процесі з'являються нові цілі, до яких хочеться прагнути.

Редакція Newsdaily.org.ua називає десять кроків до занять йогою вдома.

1. Інвентар та одяг

© undrey/iStock

Удома вам навіть не обов'язково мати спеціальний килимок — вистачить зручного одягу. Основне, що вам потрібно — бажання. У кожного з нас свій шлях, свої цілі.

2. Мотивація

© g-stockstudio/iStock

Щоб досягти бажаного, треба почати діяти. Довгі «розгойдування», вмовляння, нібито підготовка, щоб налаштуватися, не дадуть вам абсолютно ніякого результату. Ви повинні поставити собі мету і йти до неї, незважаючи ні на що.

3. Регулярність занять

© fizkes/iStock

Вам потрібно підібрати для себе відповідний графік для занять йогою. Деякі фахівці рекомендують займатися 2 або 3 рази в тиждень, інші наполягають на тому, що треба практикувати хоча б 20 хвилин кожен день. Все залежить від ваших можливостей, головне — не женіться за швидким результатом, щоб не нашкодити собі.

4. Час занять

© IStock

В який час доби займатися? Якщо ви «сова», то, швидше за все, ви виберіть робити це ввечері. «Жайворонки» зазвичай люблять практикувати рано вранці.

Читайте також 5 інтерактивних тренувань вдома під будь-який вид настрою

5. Правильне дихання

© fizkes/IStock

Дихати потрібно глибоко, рівно, спокійно, і тільки через ніс. Крім того, потрібно практикувати повне дихання (нижня, або черевна, середнє й верхнє або поверхневий). Більшість людей дихає поверхово, вони не задіють міжреберну область, а тим більше живіт. У йозі необхідно вдихати, починаючи з живота, потім розширюється область ребер, а після них грудна клітка піднімається вгору. Не треба вдихати до упору. Видих відбувається в тому ж порядку — живіт, ребра, груди. Подібне дихання насичує клітини киснем, зміцнює імунітет, покращує кровообіг. Ви помітите, як заспокоюється розум і освіжається тіло. Зазвичай у відео про те, як зайнятися йогою в домашніх умовах для початківців, є поради і вправи по правильному диханню під час виконання асан.

6. Спокійний розум

© Ataner007/Pixabay

Ви помічали яка мыслемешалка зазвичай у нас твориться в голові? Мозок ніколи не спить і все оцінює, коментуючи. Почавши займатися йогою, ви почнете також і практику усвідомленості своїх дій. Концентруйтеся на тому, що ви робите зараз, але не надавайте цьому великого значення, просто пробуйте відсторонено спостерігати за всім як би з боку.

7. Розслаблення

© fizkes/IStock

Сама по собі йога допомагає досягти розслаблення і заспокоєння тіла, розуму і емоцій завдяки вправам, концентрації та диханню. Після напруги обов'язково идетрасслабление. Кожне заняття закінчується Шавасаною — позою трупа, де необхідний досягти стану повної релаксації, ні 1-на м'яз тіла не повинна бути напружена. В це час ви пізнаєте всю енергію, яку отримали під час заняття, тому ця поза так важлива.

8. Відеоуроки

Тим, хто цікавиться, як зайнятися йогою вдома, можна знайти відео, в яких детально розповідається і показується, як правильно виконується та чи інша вправа. Таким чином, ви поступово самі складете для себе комплекс, який буде заряджати вас бадьорістю на цілий день і допоможе знімати напругу.

9. Йога для схуднення

©Burst/Pexels

Якою б комплекс асан ви не підібрали для себе, через кілька місяців тренувань ви помітите, що тіло стало набагато гнучкіше, розтяжка сильно покращилася, а ваші обсяги і вага поступово зменшуються.

Звичайно, практика з інструктором краще, ніж заняття йогою в домашніх умовах, але не всі мають таку можливість.

10. Задоволення

Будь-яке заняття йогою для початківців в домашніх умовах, не залежно від того робите ви вправи з відеоуроками або підбирали комплекс самі, має приносити вам задоволення. Не поспішаєте, насолоджуйтеся плавними рухами, дихайте рівно і спокійно, спостерігайте за собою.

Читайте також 15-хвилинна вогняна тренування на випадок, якщо потрібно спалити багато калорій

10 видів йоги для поліпшення життя
© KatarzynaBialasiewicz/IStock Сьогодні класи з йоги діють практично в кожному фітнес-клубі. Але ви повинні враховувати, що далеко не всі з них мають безпосереднє
5 елементів для йоги будинку, які принесуть відчутну користь
©fizkes/IStock Щоб домашні тренування проходили результативно і приносили не тільки користь, а й ще й задоволення, необхідно правильно до неї підготуватися. Редакція
Йога для початківців: принципи, пози і рекомендації
© Burst/Pexels Йога допомагає знайти внутрішній спокій і гармонію із зовнішнім світом. Деякі вважають, що для початку занять необхідна спеціальна підготовка. Не
Скільки кроків потрібно проходити в день, щоб схуднути: висновки експертів
© m-imagephotography/iStock Нещодавно було встановлено, яке потрібно кількість кроків в день для схуднення. Незалежно від того, чи відслідковуєте ви свої кроки з
10 кращих тренувань на YouTube, якщо немає можливості піти в спортзал
© g-stockstudio/iStock За запитом «Best Youtube Workouts» («Кращі тренування в Youtube») пошуковик видає 35 800 000 результатів. Так яку ж з них вибрати, коли немає
Йога для вагітних в 3 триместрі: 4 усвідомлених асани
© dolgachov/iStock Напевно ви чули про позитивний вплив йоги на тіло жінки під час вагітності. Вона поліпшує фізичний стан і емоційний фон. Існує комплекс асан, який