Тест на вагітність: що потрібно знати тим, хто готується стати батьками
12.06.2019 74 0 newsdaily.org.ua

Тест на вагітність: що потрібно знати тим, хто готується стати батьками

В закладки

Тест на вагітність: що потрібно знати тим, хто готується стати батьками

Тест на вагітність – один із самих надійних способів підтвердити або спростувати те, що ви чекаєте дитину. Але деякі емоційні жінки настільки хвилюються, що можуть зробити щось неправильно. Ми підкажемо те, що вам потрібно знати про тестуванні на вагітність в домашніх умовах.

Вміст матеріалу

Як правильно використовувати тест на вагітність

©Pixabay

Щоб отримати найбільш достовірний результат, сайт verywellfamily.com радить поступати наступним чином:

Використовуйте першу ранкову сечу

У першої ранкової сечі насправді з'являється більше гормону ХГЧ, який взаємодіє з тестом. Це підвищує ймовірність отримання точних результатів тесту. Ключ полягає в тому, щоб не перевантажувати себе рідинами, що допоможе зробити вашу сечу більш розведеною.

Спочатку прочитайте інструкцію

Перш ніж увійти у ванну, витягніть інструкції і уважно прочитайте їх. Переконайтеся, що ви знаєте, що робите; не думайте, що ви пам'ятаєте всі з попередніх тестів. Це також надасть вам інформацію про термінах того, скільки часу вам потрібно чекати, а також того, коли тест більше не дійсний для прочитання.

Візьміть з собою годинник

Вам може здатися, що ви відмінно оцінюєте час, але коли ви маєте справу з тестом на вагітність, візьміть з собою свого неупередженого одного – годинник. Якщо в інструкції сказано, що ви не повинні зчитувати результати тесту через десять хвилин, то годинник можуть сказати вам, став тест позитивним через 9 хвилин 30 секунд через 10 хвилин 3 секунди. Це може бути величезною різницею.

Не бійтеся використовувати чашку

Збирати сечу в чашку. Потім просто помістіть абсорбуючий кінець тесту на вагітність в сечу на вказаний в інструкції час.

Не соромтеся використовувати номер гарячої лінії на коробці

Ось для чого це! Ви можете задати питання людям, зазвичай медсестрам. Типові питання можуть бути про взаємодію ліків, які впливають на роботу тестів на вагітність, або навіть про лініях випаровування, надійності тесту і так далі.

Хоча це один з найважливіших тестів, які ви коли-небудь проходили, хороші новини полягають в тому, що він досить точний.

8 кращих тестів на вагітність для покупки в 2019 році

©Pixabay

Сайт verywellfamily.com протестував і назвав вісім кращих тестів на вагітність, які ви можете придбати.

1. First Response Early Result Pregnancy Test

Самий продаваний на Amazon тест на вагітність може дати результати за шість днів до затримки, так що вам не доведеться сидіти, склавши руки. Дані показують, що результати ручного тесту First Response Early Result також особливо точні, ймовірно, тому що він може виявити всі чотири різних форм ХГЛ, виявлених в сечі. Ваш результат повинен з'явитися через три хвилини. І якщо ви здаєте тест в день очікуваного періоду, ви можете розраховувати на 99-відсоткову точність читання.

2. ClinicalGuard HCG Pregnancy Test Strips

Якщо ви намагаєтеся завагітніти і думаєте, що, швидше за все, пройдете безліч тестів, вам можуть підійти смужки ClinicalGuard. Вони приходять у великій кількості, але індивідуально запечатані, тому ви завжди будете готові. Вам також знадобиться чашка, щоб ви могли занурити в неї смужку. Якщо ваш результат буде позитивним, ви побачите дві різні кольорові смуги.

3. Clearblue Rapid Detection Pregnancy Test

Якщо ви вагітні, ви можете дізнатися про це через хвилину після проходження тесту з допомогою тесту на вагітність Rapid Detection. Широкий, що міняє колір наконечник у цьому ручному тесті полегшує його використання (при правильному використанні він змінюється з рожевого на білий), а спеціальна функція «захист від повеней» допомагає запобігти будь-які помилки користувача. Цей продукт можна використовувати за п'ять днів до очікуваних місячних.

4. Clearblue Digital Pregnancy Test with Smart Countdown

Очікування результатів тесту може бути нервовим, тому функція розумного зворотного відліку в Clearblue може допомогти заспокоїти будь-яке занепокоєння. Тест можна проводити за п'ять днів до менструації. Невеликий екранний трекер показує, скільки вам ще потрібно чекати – зазвичай три хвилини, але деякі результати з'являються протягом однієї хвилини. Як тільки ваш результат буде готовий, ви побачите чіткий напис «вагітна» або «не вагітна» на екрані, тому немає необхідності інтерпретувати будь-якої лінії, символи або кольору.

5. Pregmate Urine Pregnancy Test Strips

Якщо вам не потрібно багато наворотів на тесті на вагітність, ці тест-смужки без надмірностей допоможуть вам швидко виконати роботу (і вони часто використовуються в офісах лікарів). Щоб використовувати його, ви повинні будете помочитися в чашку, занурити одну із смужок в рідину на три секунди, а потім покласти її на плоску поверхню. Через п'ять хвилин у вас буде відповідь. Тест може бути використаний за п'ять днів до пропущеного періоду.

6. First Response Triple Check Pregnancy

Іноді нам всім потрібно трохи більше впевненості. Цей комплект First Response поставляється з трьома тестами, щоб дати вам необхідне підтвердження. Ви отримаєте два двухстрочных тесту, які можуть дати вам результати вже за шість днів до пропущеного періоду, та зручну для читання цифрову версію. Кожен з трьох дає відповідь протягом трьох хвилин або менше.

7. Pregmate LH Ovulation Test

Якщо ви сподіваєтеся створити сім'ю, корисно знати, коли ваше тіло овулирует. Багато людей припускають, що жінки овулируют в певний день циклу, але в дійсності це часто трохи змінюється. Ось чому багато пар покладаються на тест на овуляцію Pregmate LH, щоб бути впевненими. Він працює так само, як і звичайний тест на вагітність – вам потрібно помочитися, а потім почекати три хвилини. Якщо ваш результат позитивний, це означає, що ви, швидше за все, будете овулировать протягом наступних 24-48 годин.

8. Pregmate LH Ovulation and Pregnancy Test Strips

Для пар, які намагаються завагітніти, цей пакет тестів на овуляцію і вагітність може бути величезною допомогою. Ви можете використовувати улюблені смужки овуляції Pregmate, щоб з'ясувати, коли ідеальний час для статевого акту, і після цього ви можете легко визначити, чи настала вагітність, за допомогою тест-смужок.

Коли робити тест на вагітність

©Pixabay

Для багатьох жінок рішення про те, коли проходити тест на вагітність, може бути основним джерелом занепокоєння. Іноді стрес викликаний тим, що вони хочуть бути вагітними. Іноді це тому, що вони не хочуть цього. Чи ви сподіваєтеся на негативний або позитивний результат, ранній тест може виявитися гарним способом довідатися правду. Сайт verywellfamily.com розповів, коли найкраще проводити тест.

Кращий час протягом вашого циклу

Кращий час для здачі тесту на вагітність – після затримки. Це допоможе вам уникнути помилкових негативних результатів і помилкових позитивних результатів дуже ранніх викиднів. Якщо ви ще не ведете календар народжуваності, правильний час проведення тесту на вагітність є гарною причиною для початку цього.

Якщо ваші цикли нерегулярні або ви не записуєте свої дати, не здавайте тест, поки не пройдете найдовший менструальний цикл, який у вас звичайно є. Наприклад, якщо ваші цикли коливаються від 30 до 36 днів, найкращий час для проходження тесту – день 37 або пізніше. Це пов'язано з тим, що навіть тести, маркіровані для раннього виявлення вагітності, не можуть точно визначити вагітність до того, як у вас трапилася затримка менструації.

Кращий час дня

Час дня, коли ви проходите тест на вагітність, має певне значення. Ви отримаєте більш точний результат, якщо будете здавати тест вранці. Це особливо вірно, якщо ваша затримка триває вже кілька днів.

Тести на вагітність в домашніх умовах визначають гормон хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) в сечі. Якщо ви не вставати вночі, щоб помочитись (або не п'єте воду протягом ночі), ваша сеча стає більш концентрованою, коли ви прокидаєтеся. Зазвичай це означає, що кількість ХГЛ трохи вище, і ви, швидше за все, отримаєте позитивний результат, якщо ви вагітні. Тим не менш, ви все одно можете пройти тест на вагітність в середині дня або навіть вночі.

Якщо ви «відчуваєте» вагітність

Ви можете вирішити пройти тест на вагітність, тому що у вас ранні симптоми вагітності, в тому числі:

• болючість молочних залоз
• легкі судоми (іноді їх називають «імплантаційні судоми»)
• дуже легке кровотеча (іноді звану «пляму при імплантації»)
• втома
• чутливість до запахів
• невелика ранкова нудота

В залежності від того, чи буде позитивний тест на вагітність гарною чи поганою новиною, подібні симптоми можуть викликати у вас страх або хвилювання. Але симптоми вагітності не означають, що ви вагітні. Насправді, ви можете відчувати себе вагітною» і не бути вагітною, або «не відчувати себе вагітною» і чекати дитину.

Ті ж самі гормони, які викликають «симптоми» вагітності, присутні кожен місяць між овуляцією і вашим періодом. Крім того, багато симптоми вагітності можуть бути викликані іншими причинами, такими як застуда, грип або навіть кілька ночей поганого сну.

Як працюють тести на вагітність

Як вже згадувалося, тести виявляють гормон вагітності-хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ), у вашій сечі. Деякі тести також виявляють варіацію цього гормону, відомого як гипергликозилированный ХГЛ (ГХГЧ). Регулярна вироблення ХГЛ проводиться тільки після імплантації ембріона в ендометрій. ГХГЧ починає вивільнятися раніше, через деякий час після запліднення. Тест на вагітність в домашніх умовах не може виміряти точну кількість гормону вагітності у вашій сечі. Що він може зробити, так це визначити, чи є там його мінімальна кількість.

Отримання негативного результату тесту на вагітність не означає, що ваша сеча не містить ХГЛ. Це просто означає, що вона не містять його достатньо, щоб викликати позитивний результат. Якщо тест на вагітність виявляє ГХГЧ, у вас більше шансів отримати позитивний результат на ранній стадії. Якщо тест на вагітність не чутливий до ГХГЧ і виявляє тільки регулярний ХГЛ, ранній позитивний результат менш вірогідний. Більшість тестів на вагітність на ринку не дуже гарні для виявлення ГХГЧ.

Як працюють ранні тести на вагітність

«Ранні результати тестів на вагітність обіцяють результати за три або чотири дні до пропущеної менструації. Ці тести припускають 14-денну лютеїнову фазу, тобто час між овуляцією і моментом, коли ви отримуєте менструацію. Проблема в тому, що у вас може бути більш коротка або довга лютеїнова фаза.

Якщо ваша лютеїнова фаза зазвичай становить 12 днів, за чотири дні до пропущеного періоду буде дев'ять днів після овуляції. Це занадто рано для тестування. Для вас проходити тест за чотири дні до пропущеного періоду буде безглуздо.

Якщо ваша лютеїнова фаза становить 15 днів, за чотири дні до пропущеного періоду становить 12 днів після овуляції. У вас все ще може не вистачити гормонів так рано. Однак у вас більше шансів, ніж у кого-то з більш короткою лютеїнової фазою.

Точність 99 відсотків

Якщо ви уважно прочитаєте інструкції, більшість тестів обіцяють 99-відсоткову точність в перший день затримки, але не для отримання попередніх результатів. Якщо ви очікуєте місячні в середу, то четвер буде першим днем затримки.

Дивно, але ці обіцянки з 99-відсотковою точністю можуть не відповідати дійсності. У наукових дослідженнях тести були точними тільки з 46 до 89 відсотків. В одному дослідженні тести на вагітність показали позитивний результат тільки в 80 відсотках випадків на 28-й день менструального циклу жінки.

Отже, найкращий час для проходження тесту на вагітність – перший день затримки в ранкові години з першим сечовипусканням протягом дня. Це дасть вам найбільшу впевненість в тому, що результати будуть точними.

Вагітність: топ-10 сайтів для мам
© lolostock/iStock Якщо вас хвилюють деякі питання про дітей і про вагітність, то вам допоможуть знайти відповіді спеціальні сайти. Зараз існує безліч платформ для
Тест на вагітність: що потрібно знати тим, хто вирішив вдатися до цього методу визначення
тест на вагітність Тест на вагітність: як використовувати цей метод визначення вагітності? Наскільки він точний? Чи можна отримати неправильні результати? Це важлива тема
6 творчих способів оголосити про вагітність
© pexels.com Вагітність — дуже захоплюючий годину від моменту, коли ви дізналися, що вагітні, через різні, не завжди приємні стадії до народження вашого малюка. Так
Вагітність здатна змінити жіночий голос
© alexandr_1958/IStock Голос може багато чого розповісти про співрозмовника. По ньому ми можемо легко визначити, хто говорить: чоловік або жінка, доросла людина чи
Симптоми вагітності двійнею: як дізнатися результат раніше лікаря
©Getty Images Ви вагітні і підозрюєте, що виношуєте не одного, а двох дітей? Ми розповімо, як дізнатися правду ще до візиту до лікаря! Існують деякі ознаки вагітності
5 вагомих причин полюбити свою вагітність
© dolgachov/iStock Ми не сумніваємося, що вагітність – це велике щастя для вас. Напевно ви про це мріяли, але можливо, у вас є певні переживання з-за свого нового