Як визначити правильний розмір підгузника для дитини
12.05.2019 1 779 0 newsdaily.org.ua

Як визначити правильний розмір підгузника для дитини

В закладки

Як визначити правильний розмір підгузника для дитини

©Pixabay

Як визначити розмір підгузника для дитини? Батьки не повинні просто керуватися вказівками, надрукованими на упаковці підгузників. Сайт Fatherly перерахував кращі ознаки того, що пора щось міняти!

Підгузники багато в чому схожі на джинси: всі марки бувають однакових розмірів, але іноді «двійка» одного бренду може відповідати «четвірці» в іншому. Чому це важливо? Батьки хочуть, щоб їхні діти відчували себе комфортно, а також не втрачали вміст підгузників під час гри!

Вміст матеріалу

Коли пора брати підгузник більшого розміру

«Якщо ви помітили, що підгузник вашої дитини починає сильно протікати, особливо в нічний час, це може означати, що вам потрібно перейти на інший розмір», – говорить д-р Таня Альтманн, засновник педіатрії Calabasas. «Якщо ви помічаєте, що підгузник стає занадто тугим навколо стегон або живота, і ви бачите роздратування від тертя, це також ознака того, що вам потрібно перейти до підгузку наступного розміру».

Оновлення до іншого розміру означає не тільки звільнення місця для зростаючого дитини, але і додавання більшої кількості матеріалу для поглинання.

©Pixabay

Коли краще не поспішати

На жаль, занадто швидка зміна розміру підгузника теж має свої недоліки: манжети навколо стегон стають мішкуватими, що також може призвести до витоку. Тим не менш, Альтманн каже, що багато батьків можуть захотіти перейти до більшого розміру вночі, щоб максимізувати поглинання, при цьому дотримуючись меншого розміру протягом дня, коли підгузники змінюються часто.

Як вибрати ідеальний розмір підгузника

Директива щодо проста: купуйте правильний розмір для віку і ваги дитини, і коли підгузник стане щільним або почне протікати, збільшіть його. Але підгузники – це складні технічні досягнення, і в даний час не існує двох однакових! Вибір правильного розміру і моделі може здійснюватися методом проб і помилок, а також може призвести до плутанини, особливо при зміні виробника.

Навіть для прихильників одного бренду перехід від одного розміру до іншого може бути непростим з-за того, що діти ростуть зовсім по-різному, що може призвести до пропуску розміру або до необхідності міняти бренди, щоб знайти той, який підходить дитині належним чином.

©Pixabay

«Підгузники, одяг та іграшки, пропонуються з зазначенням ваги і віку, тому завжди дивіться на упаковку. Але деякі діти можуть бути більш високими і худими, а інші – щільніше і менше ростом. У цих випадках підібрати розмір підгузника складніше», – каже Альтманн. «Я зазвичай раджу батькам не купувати занадто багато підгузників одного розміру, особливо для новонародженого, тому що діти ростуть дуже швидко».

Тепер ви знаєте, як визначити розмір підгузника для вашої дитини. Але не надавайте цьому надто великого значення! Звичайно, небажано надто довго одягати дитину в підгузки невідповідного розміру, але це не критично для його розвитку і росту.

Як зробити процес заміни підгузника легше і простіше
© NataliaDeriabina/iStock Діти – це маленькі згустки енергії! Вони не хочуть лежати спокійно, щоб дати вам можливість поміняти підгузки. Вони плачуть, метушаться або
Як поміняти підгузник дитині: проста інструкція для новачків
©iStock Не знаєте, як поміняти підгузник дитині? Сайт Parents опублікував чітку покрокову інструкцію, яка допоможе вам впоратися з цим завданням! Вміст матеріалуПеред
Як визначити розмір взуття дитини в магазині, якщо ви прийшли без нього
©Morgan_studio/IStock Як відомо, маленькі діти не люблять ходити з батьками по магазинах у пошуках нової одягу або взуття. Ще більше вони не люблять процес примірки,
Як вибрати найкращі підгузники для малюка
Вибір відповідного підгузника для своєї дитини може виявитися непростим завданням. Широкий вибір товарів – це, звичайно, добре. Але іноді ми губимося в такому
Як визначити розмір кільця: просте керівництво
©belchonock/Istock Визначити правильний розмір кільця без допомоги професійного ювеліра не так складно, як здається на перший погляд. Головне – врахувати кілька важливих
Як визначити розмір кільця свого партнера без його відома
©LightFieldStudios/IStock Ви хочете зробити сюрприз коханій людині, купивши йому в подарунок кільце, але боїтеся помилитися з розміром? Ми допоможемо вам зробити