Чому любов з першого погляду – ще не показник справжньої любові
12.03.2019 712 0 newsdaily.org.ua

Чому любов з першого погляду – ще не показник справжньої любові

В закладки

Чому любов з першого погляду – ще не показник справжньої любові

© gpointstudio/iStock

Ви напевно хотіли зустріти свою любов. Можливо, навіть і зустріли. Але звідки ви знаєте, коли нарешті знайшли «справжню любов», особливо коли ви зустрічали до цього багато різних людей? Справжня любов може бути всюди навколо вас.

Далі від першої особи ділитися своїми думками Рорі Рай для YourTango.com, якого, в свою чергу, процитував сайт Рsychcentral.

Ви можете повірити, що дізнаєтеся справжню любов, коли побачите її. Навіть, можливо, ви вірите тільки в те, що між людьми може статися лише, зрозуміла наукою, хімія. Але чому ж стільки людей просто розходитися?

Наочним прикладом можуть бути знаменитості, пари яких розпадаються в мить ока. Іноді це схоже на справжнє кладовище відносин! Мерайя Кері та Нік Кеннон ... Гвінет Пелтроу і Кріс Мартін ... так багато відносин закінчується нез'ясовно і різко.

Все це робить справжню любов недоступною, і багато запитують: «чи Дійсно є така річ, як справжня любов?»

Проблема в тому, що вас навчили думати про кохання як про почуття сили. Сили вашого бажання. Сили вашої туги, вашої хімії, а також сексуального потягу.

Вас навчили тому, що ця славна, несвідома, первинна сила сигналізує про «істинної любові». Що це «клей відносин», який змушує вас почувати себе глибоко прив'язаними до партнера.

Раніше я думав, що все знав про кохання. Мене спокусила сила любові і ніколи я не замислювався, що вона означає. Я думав, що у мене «справжні стосунки», а не простий момент життя, який незабаром пройде.

Читайте також 8 видів любові, вивчення яких допоможе краще зрозуміти партнера

© Halfpoint/iStock

Але чи вірно, що справжня любов дійсно схожа на блискавку, яка виходить з нізвідки і захоплює дух?

Сила любові або тяжіння просто не схоже на «клей», який може підтримувати відносини. Правда в тому, що тяжіння завжди зникає, і тоді стосунки починають сходити на немає.

Ваш партнер раптом не звертає на вас стільки уваги, як раніше. Секс не розпалює полум'я всередині вас. Спільні вечори вже не такі кумедні. Ви починаєте відчувати тугу і бажаєте більшого.

І тоді ваша невпевненість у любові починають вас діставати. Вона створює обурення і гнів, тому ви починаєте працювати старанніше, щоб відносини не закінчувалися. І ось тоді вони дійсно йдуть на спад.

Коли ви починаєте відчувати страх і гнів, відносини стають більш божевільними, оскільки реальність стає ясніше. Ви розумієте, що весь цей час ви не вжили дієвих кроків у напрямку реального партнерства.

Ви не потрудилися дізнатися про потреби один одного, або як їх задовольнити. Ви не навчилися спілкуватися один з одним, щоб поглибити відносини. Ви були охоплені силою любові і тяжінням, і думали, що цього достатньо. Тепер вам потрібно починати з нуля, щоб створити реальну пару, і робити це на кістках вашої невпевненості та почуття нестабільності.

Але перш ніж ви зможете знайти справжню любов, ви повинні навчитися «падати». Іншими словами, справжня любов вимагає жертв.

Вам потрібні довіра, глибина, спілкування, надійність, послідовність і емоційний зв'язок. Ось цього ви повинні жадати.

Це падіння, яке створює справжню любов. Коли ви з ким-то дуже довгий час, ви з'єднуєтеся не тільки серцем, а й розумом. Створюєте більш глибокий зв'язок, а не просто поверхневий тяжіння («клей»).

Так що дерзайте!

Переконайтеся, що ви і ваша любов «падає» в прірву, щоб потім злетіти на крилах справжньої любові. Не бійтеся помилок, боріться за своє щастя. Якість ваших відносин залежить тільки від вас. Ось, що головне у стосунках, а не створення якогось міфічного «клею», який може прив'язати до вас іншої людини. Удачі!

Топ-12 найкращих романтичних фільмів для дівчат, які варто подивитися
©fanpop.com Романтичні фільми обожнюють дивитися всі дівчата, оскільки вони змушують вірити в справжню любов. Якщо ви шукаєте саме такий фільм для вечірнього перегляду,
3 знака зодіаку, які знайдуть любов до 2019 року
© Dzhulbee/iStock Ви вірите в спорідненість душ? Особисто нам подобається ідея, що в цьому всесвіті є хтось, хто був створений тільки для тебе. Незалежно від того, чи
Чому ми всі не забуваємо свою першу любов
© YakobchukOlena/iStock Існує безліч речей, які ми колись робили вперше. Часто ці моменти запам'ятовуються нам на дуже довгий час. Це ж стосується і першого кохання.
5 стадій відносин, які переживають тільки найміцніші пари
© GeorgeRudy/iStock Любов непередбачувана, тому і всі відносини починаються і розвиваються по-різному. Однак психологам все ж вдалося вивести формулу, за якою можна
Миттєва "хімія" між людьми не є запорукою тривалих і щасливих стосунків, — психолог
© proud_natalia/iStock Вже кілька років безуспішно шукаєте свою любов? Не хвилюйтеся, у світі є багато людей, які не можуть знайти пару. Деякі відразу ж закохуються в
5 мов кохання як надійний і перевірений спосіб виправити стосунки
© Ivanko_Brnjakovic/IStock Незважаючи на те, що книга Гаррі Чепмена «П'ять мов любові» була вперше опублікована понад 20 років тому, вона досі залишається одним з