Як зробити вашого партнера більш романтичним: 12 рад
11.03.2019 662 0 newsdaily.org.ua

Як зробити вашого партнера більш романтичним: 12 рад

В закладки

Як зробити вашого партнера більш романтичним: 12 рад

©BlackbourneA/IStock

Романтика у відносинах допомагає підтримувати новизну почуттів, любов і пристрасть між двома людьми. Однак, з часом романтика зникає, внаслідок чого відносини стають прісними і передбачуваними. Якщо ви хочете дізнатися, як зробити свого партнера більш романтичним, зверніть увагу на рекомендації порталу standardmedia.

Вміст матеріалу

Як зробити партнера більш романтичним?

Романтика у стосунках між партнерами є важливим інструментом, за допомогою якого можна зробити ці відносини яскравішим і щасливішим. Якщо ви хочете зберегти хвилюючі почуття і зробити партнера більш романтичним, візьміть на замітку наступні рекомендації.

Проявіть ініціативу

Щоб повернути у відносини романтику, вам необхідно зробити перший крок. Почніть з приємної вечері при свічках з улюбленою музикою. Пофлиртуйте зі своїм партнером. Пишіть йому милі повідомлення протягом дня. Напевно, йому це сподобається і він захоче зробити теж саме у відповідь.

©warrengoldswain/IStock

Натякайте

Немає нічого поганого в тому, щоб робити натяки своєму партнерові. Приміром, якщо ви вже знаєте, що хочете отримати у подарунок на день народження, ненав'язливо натякніть, щоб ваш коханий зміг здійснити це бажання.

Відзначайте значущі дати в календарі

Повісьте на кухні або в кімнаті паперовий календар, в якому будете відзначати визначні дати, щоб ніхто з вас про них не забув. Одне дослідження показало, що цей метод дійсно допомагає багатьом парам зберегти романтику у стосунках.

Носити гарний одяг навіть вдома

Позбавтеся від розтягнутих спортивних штанів і футболок, змінивши їх на красивий шовковий пеньюар. Це допоможе вам привернути увагу партнера і розбудити в ньому романтичні почуття.

©nd3000/IStock

Зробіть йому сюрприз

Влаштуйте своєму партнеру романтичний сюрприз з приводу чи без приводу. Прикрасьте приміщення, купіть подарунок, запаліть свічки, налийте вино. Повірте, така увага і самовідданість з вашої сторони надовго запам'ятається вашому коханому.

Приготуйте смачну вечерю

Приготуйте своєму партнеру смачну вечерю і погодуйте один одного. Дослідження показують, що спільні прийоми їжі об'єднують пару. Відкрийте книгу рецептів і виберіть з них найбільш романтичні, такі як полуниця з вершками, шоколадний пудинг або морозиво з фруктами.

Перегляньте старі фотографії

Дослідження встановили, що спільний перегляд старих фотографій викликає у пар теплі почуття. Більш того, це допомагає пережити труднощі і нагадати про те, як сильно ви кохаєте один одного.

©jacoblund/IStock

Примусьте партнера ревнувати

Якщо вашим відносинам потрібна невелика струс, змусьте свого партнера ревнувати. Якщо він включиться в гру і почне боротися із суперником, це допоможе вам освіжити почуття і отримати ще більше уваги з його боку.

Говоріть по душам

Як правило, пари, які довго живуть разом, розмовляють тільки про повсякденні речі. При цьому, значущі, щирі, емоційні розмови можуть вивести ваші відносини на новий рівень і допомогти вам стати ближче один до одного.

Якщо ви чогось хочете, просто скажіть про це

Розкажіть своєму партнеру, чого ви чекаєте від нього. Є речі, яких чоловіки просто не розуміють або не надають їм такого значення, як жінки. Якщо вас щось турбує, просто скажіть своєму партнеру про це.

©bernardbodo/IStock

Подивіться романтичний фільм разом

Влаштуйтеся зручніше, налийте вина і подивіться романтичний фільм разом. Можливо, історія героїв надихне вас на те, щоб відновити романтику у власних стосунках.

Поговоріть про свої стосунки

Якщо попередні поради вам не допомогли і ваш коханий все ще не став більш романтичним, прийшов час поговорити. Розкажіть своєму партнеру, чого вам не вистачає у відносинах і подумайте, як це можна виправити.

©proud_natalia/IStock
Як визначити розмір кільця свого партнера без його відома
©LightFieldStudios/IStock Ви хочете зробити сюрприз коханій людині, купивши йому в подарунок кільце, але боїтеся помилитися з розміром? Ми допоможемо вам зробити
Розлучення і дівоче прізвище: як зрозуміти, що відносинам прийшов кінець
© fizkes/iStock Відносини можуть закінчитися і це факт. Але головне зрозуміти, коли настає переломний момент, щоб уникнути розлучення. Kobieta. Pl розповідають про
Тут і зараз. Як позбутися від ревнощів до попередніх відносин партнера
© nd3000/iStock Майже кожна людина, що складається у відносинах, хоча б раз у житті замислювався про те, що до нього у партнера вже була особисте життя. Про це думають і
6 способів відродити довгострокові відносини
© Vasyl Dolmatov/IStock Можливо, згодом, почуття таємниці, хвилювання і новизни пройшли. Ймовірно, ви знаєте майже все про свого партнера. Але ви все ж можете внести
Що робити, якщо ваш партнер не хоче одружуватися, а ви — навпаки
©BlackbourneA/IStock Буває так, що двоє люблять один одного і будують відносини, але потім з'ясовується, що один з них не готовий до шлюбу. Якщо вам знайома така
Види брехні, незастосовні до вашого партнера
© bruce mars/Pexels Найчастіше «білу брехня» використовують багато людей, щоб не зачепити почуття іншого. Однак «біла брехня» може швидко перетворитися на звичайне