Тут і зараз. Як позбутися від ревнощів до попередніх відносин партнера
19.03.2019 863 0 newsdaily.org.ua

Тут і зараз. Як позбутися від ревнощів до попередніх відносин партнера

В закладки

Тут і зараз. Як позбутися від ревнощів до попередніх відносин партнера

© nd3000/iStock

Майже кожна людина, що складається у відносинах, хоча б раз у житті замислювався про те, що до нього у партнера вже була особисте життя. Про це думають і чоловіки, і жінки. Однак від почуття ревнощів до минулого можна і потрібно позбутися.

Звідки беруться думки про попередніх зв'язках партнера, як побороти ревнощі до минулого дружини або чоловіка – нагальні питання, на які ми дамо відповіді в цій статті.

Редакція Newsdaily.org.ua розповідає, як побороти ревнощі до минулого партнеру.

Поради психологів, як краще подолати ревнощі до минулого відносини партнера

1. Поговоріть

© Vasyl Dolmatov/IStock

Спокійна і розмірене бесіда може вирішити безліч сімейних негараздів. Намагайтеся слухати і чути свого партнера, будьте взаємоввічливими і не провокуйте конфлікти. Кращий спосіб розставити крапки над i – це щира розмова.

2. Проявіть розсудливість

©Bobex-73/IStock

Не дорікайте свого партнера, що він зберігає якісь речі, що нагадують йому про минулі відносини. Це можуть бути корисні у побуті речі або просто подарунки, які припали партнеру за смаком. Поважайте право партнера на особистий простір.

3. Не обговорюйте минулі відносини

© Ridofranz/iStock

Інтерес до минулого партнера – почуття цілком природне, хоч і не найбезневинніше. Будьте розумні, приймайте факт закінчення зв'язків вашого партеру як інформацію до відома. Не замислюйтесь про це часто, адже у кожного з нас є багаж закінчених відносин. Не влаштовуйте допити, вам це не потрібно.

4. Довіряйте партнеру

© Povozniuk/iStock

Факт ваших невдалих відносин не означає, що нинішній партнер вас підведе. Особливо, якщо він або вона не давали вам для цього приводу. Не влаштовуйте перевірок. Ні до чого приємного це не призведе.

5. Займіться собою

© grinvalds/iStock

Не мучте зайвий раз свого партнера. Намагайтеся звернути всю цю енергію на благо. Запишіться на цікаві курси, купіть абонемент у спортзал, спробуйте просунутися по кар'єрних сходах. Так ви станете впевненіше в собі і підвищити власну самооцінку. У житті є речі набагато цікавіше, ніж стеження за своєю пасією.

Нехай ваші відносини будуть міцними!

Читайте також 10 правил успішної жінки, – психолог Михайло Лабковский

Як перестати ревнувати свого партнера
© Deagreez/iStock Ревнощі у відносинах — це цілком нормальне явище. Але багатьох турбує питання, як перестати ревнувати. HuffPost розповідають, що потрібно змінити, щоб
4 дієвих кроки, які допоможуть уникнути ревнощів у стосунках
Більшість людей не з чуток знають, що таке ревнощі. І витрачають своє життя на те, щоб оцінювати погляди протилежної статі на свого партнера. На просторах інтернету, як
У якому віці люди самі ревниві, дослідження
© Astarot/iStock Виявляється, в певному віці ми відчуваємо почуття ревнощів до нашим колишнім партнерам. Думаєте, що це правда? І ревнували ви своїх колишніх коханих?
Чому невелика ревнощі може бути корисна вашому шлюбу
Ревнощі — одна з найсильніших емоцій, які ми можемо відчувати у відносинах, і, якщо ми не будемо обережні, вона може повністю вирватися з-під контролю і завдати
7 порад, які допоможуть позбутися від ревнощів
© Astarot/iStock Здорова ревнощі допомагає підтримувати інтерес у відносинах, але якщо ви починаєте перевіряти телефон своєї другої половинки і стежити за кожним кроком,
Поради психотерапевта на випадок, якщо ваш партнер відправився у відпустку без вас
© jacoblund/iStock Якщо ви живете разом, чи означає це, що тепер у вас все повинно бути загальне, навіть відпустку? А якщо у вас різні інтереси, смаки, хобі, різне коло