Як навчитися не підвищувати голос на свого дитини
09.04.2019 636 0 newsdaily.org.ua

Як навчитися не підвищувати голос на свого дитини

В закладки

Як навчитися не підвищувати голос на свого дитини

©LittleBee80/Istock

Очевидно, що крик – не кращий спосіб виховання дітей, однак, багато батьки регулярно вдаються до нього під час конфліктів. Зриваючись на крик ви показуєте дитині власну слабкість, а не силу. Пам'ятайте, що ще ні один батько не зміг прищепити дитині кращі риси характеру з допомогою крику. Портал Ihappymama дає поради про те, як не кричати на дитину, і що робити в стресових ситуаціях.

Вміст матеріалу

Наслідки крику

Багато батьків не можуть себе контролювати під час суперечки з дитиною і, як наслідок, починають кричати. Криком вони намагаються наполягти на своєму і змінити поведінку неслухняного малюка. Однак, експерти не перестають стверджувати, що даний метод не працює. Крик здатний зіпсувати ваші нерви і розхитати психіку дитини. Більш того, кричачи на малюка, ви прищеплюєте йому звичку робити теж саме по відношенню до інших. Криком ви випускаєте пар", а не виховуєте дитину. Такі методи точно не допоможуть вам розвинути в дитині позитивні риси характеру.

Позитив

Щоб зберігати позитивний настрій і уникати криків, ведіть спокійний діалог з дитиною: поясніть йому, що він повинен зробити і обов'язково похваліть за правильну поведінку. Приміром, якщо дитина знову розкидав свої речі, ввічливо попросіть його скласти їх на місце. Коли завдання буде виконано, захопитися стараннями дитини і обійміть його. Ваша реакція відкладеться в пам'яті малюка і він буде намагатися заслужити її знову.

Моментальна реакція – не кращий вибір

Якщо дитина нашкодив, не потрібно реагувати на його дії миттєво і зриватися на крик. Замість цього ви повинні вибудувати правильну стратегію виховання, яка враховує можливу поведінку дитини. Насамперед батьки повинні навчитися справлятися з власним гнівом. Варто врахувати, що фізичні покарання і крик марні і не дадуть вам бажаного результату. Виховати дитину правильно допоможе лише турбота, підтримка і похвала.

Читайте також Як розмовляти зі своєю дитиною про расизм і насильство

Як вибрати книгу дитині: практичні поради для свідомих батьків
© Rawpixel/iStock Дитяче читання часто стає проблемою для багатьох батьків. Основна складність полягає саме у виборі книги. Common Sense розповідають, як прищепити любов
9 відмінних способів впоратися з криками і істерикою малюка
©babyology.com.au Більшість дітей, як правило, ведуть себе досить шумно, але є особливі малюки, які при кожному зручному випадку перетворюють свої прохання до істерики.
4 способи заспокоїти дитину, яка кричить на вулиці
© Irina_Timokhina/iStock Ніхто з батьків не любить, коли їх діти кричать на вулиці. Деяких так дратують крики, що уривається терпець і вони б'ють дітей по губах, щоб ті
Чому ми кричимо на дітей і як виховати в собі терпіння
©BrianAJackson/IStock Якщо ви стали часто зриватися на свою дитину і кричати на нього з будь-якого приводу, настав час розібратися в причинах вашого гніву. Нижче ми
Все, що батькам потрібно знати про прихильності дитини
© Evolution Labs/Flickr Напевно, всі батьки не раз помічали, наскільки діти від них залежать. Вони не рідко починають плакати, як тільки втрачають батьків з вигляду або
Як не передати дитині негативні емоції, якщо ви перебуваєте в стані неспокою
©Sasiistock/IStock Кажуть, що яблуко від яблуні не далеко падає, однак це судження не у всіх випадках є правильним. Характер батьків не завжди визначає характер дітей.