Потрібно віддавати дитину в дитячий садок: дослідження пролило світло на позитивний вплив соціуму для малюків
20.05.2019 682 0 newsdaily.org.ua

Потрібно віддавати дитину в дитячий садок: дослідження пролило світло на позитивний вплив соціуму для малюків

В закладки

Потрібно віддавати дитину в дитячий садок: дослідження пролило світло на позитивний вплив соціуму для малюків

© Skitterphoto/pixabay

Працюючі матері можуть зітхнути з полегшенням. Тепер вони можуть не бояться залишати своїх малюків у дитячих садках. Дослідження показало, що діти, які ходять в садок або ясла, краще поводяться в суспільстві. Отже такі діти відчувають менше емоційних проблем, ніж ті, за ким доглядають члени сім'ї.

Редакція DailyMail розповідає детальніше, соціум впливає на маленьких дітей.

Вміст матеріалу

1. Суть дослідження

Діти, які відвідували ясла або дитсадок протягом року або більше, а також легше вливалися в соціум. Крім того вони мали кращі соціальні навички, ніж малюки, які залишалися вдома.

Вчені вважають, що інтелектуальні ігри, регулярне читання, а також отримання похвал за досягнення і дотримання правил з самого раннього віку сприяють кращому розвитку.

Результати дослідження французького 1428 дітей віком до трьох років підтвердили і інші фахівці.

Минулі дослідження припускали, що раннє виховання може підвищити рівень володіння мовою і мисленням дитиною, а також може поліпшити його академічну успішність.

Нове дослідження змогло довести, що виховання в дитсадках впливає на поведінку. Дослідники виявили, що діти з раннім вихованням з меншою ймовірністю відчувають проблеми з емоціями і поведінкою. Також такі діти мають кращі соціальні навички. А ось домашнє виховання сприяє поведінкових проблем в пізньому віці.

2. Кращий тип догляду за дітьми

Вчені Інституту епідеміології і громадського здоров'я П'єра Луї в Парижі відстежували емоційний розвиток дітей. У дослідженні брали участь діти з народження до 8-ми років.

Батькам задавали ряд питань про поведінкових і емоційних проблемах дітей у три, п'ять і вісім з половиною років. Питання включали будь-які труднощі виховання з дружбою, гіперактивністю, поганим увагою, а також поведінкою і соціальними навичками.

Вони також були опитані на рахунок того, який тип догляду за дітьми був обраний ними в різному віці дітей (4, 8, 12 місяців) і коли їм було 2 і 3 роки.

Дослідники виявили наступне:

  • Більше 4-х з 10-ти батьків (44,5%) доглядали за дітьми самі.
  • Чверть батьків (26%) приводили своїх дітей у дитячий садок.
  • Трохи менше третини (30%) використовували допомогою родини або друзів.

Приблизно у 1 з 6 дітей були поведінкові проблеми (гіперактивність, низький рівень уваги). У аналогічного числа були виявлені емоційні проблеми.

Менше 7% зазнавали труднощі з дружбою, а 13% були відзначені погані навички спілкування.

3. Висновки

Аналіз зміг показати, що діти з меншою можливістю стикалися з труднощами в емоційному і поведінковому плані, якщо раніше ходили в дитсадок. Також вони мали кращі соцнавыки, ніж ті, за ким доглядала родина або друзі.

Дослідники також виявили, що діти, які доглядають за іншими дітьми, більш схильні до поведінкових проблем, а також проблем із соціумом.

Автори роблять висновок: «Доступ до раннього виховання може поліпшити розвиток дітей. Особливо в ранньому віці. Крім того, він допомагає запобігти майбутні емоційні труднощі, а також сприяє соціальному поведінці».

Читайте також Три звички, які впливають на розвиток мозку у дитини

Дитячий садок у Китаї зустрів вихованців танцями біля жердини
@ kosmos111/iStock Журналіст Майкл Стандаерт живе з сім'єю в Китаї. Там його діти відвідують дитячий садок, який днями повернувся до роботи після літніх канікул. На
5 ознак того, що ви обрали дитині поганий дитячий садок
© olesiabilkei/IStock Перед кожним батьком дитини 2-3 років гостро стоїть питання, в який садок віддати малюка і на які нюанси варто звернути увагу в першу чергу перед
Діти-погодки: чому не так страшно мати кілька малюків одного віку
©LSOphoto/IStock Багато мам бояться мати дітей одного віку, однак у цьому є свої переваги. Діти-погодки вміють спілкуватися один з одним на власній мові і за цим дуже
Кращі дитячі садки Києва: опис і контакти
©Pixabay Не знаєте, в який садок віддати свою дитину? Ми розповімо про кращі дитячі садки Києва, в яких прекрасно подбають про вашому малюку. Вміст матеріалу1. Кращі
Таки лікують: дослідження з'ясувало, що мамині обійми діють на дітей як болезаспокійливий
© Lakshmi3/iStock Обійми матері можуть творити чудеса, навіть зменшувати сприйняття болю у дітей. Одне італійське дослідження показало, що вони навіть надають позитивний
Скоро в дитсадок: психологічна підготовка дитини до нового події
Ви збираєтеся віддати свою дитину в дитячий сад, але не знаєте, коли це зробити краще? Більше того, ви навіть не здогадуєтеся, що необхідно зробити для того, щоб ваше