5 етапів життя жінки після викидня
29.06.2019 842 0 newsdaily.org.ua

5 етапів життя жінки після викидня

В закладки

5 етапів життя жінки після викидня

© AntonioGuillem/IStock

Втрата дитини відбивається болем на багатьох рівнях. Фізично — боляче, а ось емоційні аспекти викидня набагато глибше, багатогранні і часто вимагають більше часу для вирішення. Втрата — це втрата. А з будь втратою приходить горе.

Редакція The Huffington Post розповіла про п'ять етапах життя жінки після викидня.

1. Шок і заперечення

© Thought Catalog/Flickr

Коли на УЗД кажуть, що серце дитини не б'ється або що буде неминучий викидень, то це часто відчувається як удар, а потім виникає відчуття недовіри. Як це можливо? Зовсім недавно ця вагітність була реальною, і тепер світ валиться. За що? Це неправильно.

Виникає цілком нормальне почуття ніби голова паморочиться або що ви літаєте в хмарах. Багато жінок продовжують відчувати короткотривалу нудоту до тих пір, поки рівень гормонів не знизиться, що ускладнює впевненість в тому, що вагітність закінчилася.

2. Гнів

©Nastia11/iStock

Чому моя вагітність? Чому моя дитина? Деякі жінки витісняють гнів: «Я все зробила правильно, я пила вітаміни, я добре харчувалася... Це несправедливо». Інші можуть сердитися на себе, думаючи, що вони могли б зробити щось по-іншому. Жінки можуть бути дратівливими і злитися на своїх партнерів за те, що вони їх не розуміють, що не можуть відчути всю гаму болю. Вони також можуть гніватися на своїх друзів, у яких були діти, незважаючи на те, що це не логічно.

Навіть сама розумна жінка може бути разозлена і ворожа до оточуючих без причини, тому що вона сердиться на ситуацію. Викидень нечесний, він не має сенсу, і це гарна причина злитися — тому, коли жінка злиться, то так і має бути. Не намагайтеся заглушити гнів, просто зрозумійте, що такі почуття виникли не без причини.

3. Стадія виправлення помилок

©AntonioGuillem/IStock

«Якщо я буду їсти тільки натуральні продукти, не буду наносити макіяж, виведу токсини з організму, позбудуся хімічних засобів дометогда моя наступна вагітність буде в порядку, чи не так?» Цей період цікавий тим, що жінки починають шукати способи виправити помилки, знайти причину і усунути її. Розуміння того, що викидень може відбутися без причини або що йому не може перешкодити що-небудь, дуже засмучує. Це час, коли жінки шукають відповіді і намагаються зробити все якнайкраще.

4. Депресія

© AntonioGuillem/IStock

Цей час характеризується усвідомленням масштабів втрат та що ніщо не може змінити минуле. Жінки часто ізолюються, навіть від тих, хто хоче допомогти, і відчувають, що вони єдині, хто коли-небудь відчував таке горе. В цей час у них часто низька енергія і невелика мотивація.

Тяжкість депресії залежить від досвіду жінки і, ймовірно, від неї, якщо вона в інших випадках схильна до депресії та інших психічних захворювань. Якщо цей етап досить суворий і негативно впливає на повсякденне життя протягом більше декількох днів або якщо виникає яка-небудь думка про самогубство, зверніться за допомогою до психолога.

5. Прийняття

©Viktor_Gladkov/iStock

Величина скорботи починає зменшуватися з плином часу. Зрештою, дні пройдуть, і ви не будете замислюватися про причини викидня. Гнів іноді все одно може сличаться, але це нормально. Ви повинні рухатися вперед у своєму власному темпі. Спогад ніколи не зникне, але гострий біль зникне з часом.

Читайте також Лікарі і дослідники з'ясували, як парі швидше домогтися бажаної вагітності

Поради чоловікам, як підтримати жінку після викидня
© rawpixel.com/Pexels Іноді в сімейному житті виникають ситуації, з якими важко впоратися. Одна з таких – це втрата дитини. Якщо це сталося, то подружжю потрібно
Що варто говорити людині, у якого був викидень
© fizkes/IStock Втрата дитини – сильний удар для будь-якої жінки. В цей період вона відчуває себе самотньою і абсолютно розбитою. На жаль, близькі люди воліють мовчати,
Неймовірна жінка, яка пережила 18 викиднів і народила здорову дитину
© dailymail Материнський інстинкт – це, мабуть, найсильніше почуття, яке може відчувати людина. Доказом цього служить історія британки, яка пережила 18 викиднів, перш ніж
Як бути зі спортивними навантаженнями під час вагітності, дослідження
© NataliaDeriabina/iStock Нові дослідження підривають широко поширені переконання про фізичному навантаженні і вагітності. Виявилося, що жінки можуть безпечно і
Чи є імбир під час вагітності і в чому його перевага вживання
© Couleur/Pixabay Відразу можна сказати, що імбир — це суперфуд. Люди використовують імбир в якості кулінарної та терапевтичного засобу протягом століть. Він додає
Як впоратися з болем, якщо ви втратили близьку людину
© Pixabay/Pexels Впоратися з горем може бути дуже непросто, особливо якщо ви втрачаєте близької людини. Існує безліч порад, як прийти в себе. Ми вибрали найкращі з