Дивовижні місця, в яких жінкам доводилося народжувати
06.03.2019 602 0 newsdaily.org.ua

Дивовижні місця, в яких жінкам доводилося народжувати

В закладки

Дивовижні місця, в яких жінкам доводилося народжувати

© pixabay.com

Коли дитині приходить час з'явитися на світ — його ніщо не зупинить, навіть те, що мати в цей час знаходиться явно не в пологовому будинку. Ми зібрали самі дивовижні місця, де жінкам доводилося народжувати.

Літак і аеропорт

Останнім часом багато авіакомпанії намагаються не брати на борт жінок з вагітністю понад семи місяців, оскільки ймовірність початку пологів дуже велика і складності при цьому неминучі. Проте статистика показує, що пологи можуть пройти успішно і в повітрі, наприклад у Китаї.

© Anugrah Lohiya/Pexels

Заклади швидкого харчування

В цьому є і свої переваги: наприклад, Макдональдс дарує можливість безкоштовно є в будь-якому з закладів мережі народилися в ньому людям. Так сталося в США, коли у вагітної жінки почалися пологи, коли вона зайшла перекусити.

Ліфт

Відверто говорячи, не саме приємне місце, особливо, якщо боятися замкнутого простору. Але дитина чекати не буде.

Дерево

Якщо ліфт — не найкомфортніше, то дерево — небезпечне. Але під час повені в Африці вагітна жінка вилізла на дерево, щоб врятуватися, але стрес викликав передчасні пологи, в результаті чого мати і новонародженого забирав вже вертоліт.

© Klod/IStock

Бібліотека

Напевно, серед книг народився маленький геній. А як же тиша в бібліотеці?

Пошта

Поштове відділення в Англії у свій час стало місцем народження, а самого новонародженого зважили і оцінили як посилку першого класу.

© Pixabay

Картинна галерея

На відміну від попередніх випадків, майбутня мати вибрала це місце навмисно, запросивши на «захід» близько 20 осіб. Як вона визначила точний час — загадка.

Торговий центр

Шопінг — справа захоплююча, та таке, що навіть немовлята поспішають народитися і піти по магазинах.

© Wavebreakmedia/iStock

Лімузин

Жінка народила дитину у лімузині на власному весіллі, а прийняли пологи наречений і подружка нареченої.

На високошвидкісний дорозі

Майбутню маму якраз везли в пологовий будинок, але близнюки, які повинні були з'явитися на світ, вирішили зробити це раніше.

 

Читайте також Дослідження, яке пояснює зростання рівня депресії у сучасних вагітних жінок

10 цікавих фактів про пологи, про яких ви не знали
Кожна дівчина відповідально готується до того моменту, коли у неї на руках опиниться маленький клубочок щастя. І напевно ви вже чули, що справжні пологи відрізняються від
10 міфів про пологи вдома, які нав'язують лікарі
© Pixabay Домашні пологи з кожним роком набирають все більшу популярність. Якщо ви розглядаєте такий варіант пологів, ви, мабуть, помітили, що схоже у кожного є власна
Дивовижні переваги пробіотиків під час вагітності та грудного вигодовування
© Sasiistock/iStock Грудне молоко надзвичайно корисно для дитини, так як включає вітаміни, мінерали, антитіла, ферменти, гормони, здорові жири, корисні бактерії і багато
Що робити, якщо набрякають ноги при перельоті
© Anugrah Lohiya/Pexels Пасажири літаків часто стикаються з дуже неприємною проблемою – набряклістю ніг. Це відбувається під час тривалих перельотів, коли ноги дуже довго
Альтернативні пологи: гід для тих, хто не бажає стає пацієнткою пологового будинку
© Milkos/iStock Альтернативні пологи – це ті, які чимось відрізняються від традиційних. Традиційними в наш час вважаються пологи в пологовому будинку на ліжку Рахманова.
5 міфів про пологах, в які ми продовжуємо вірити
Майбутні мами все частіше вибирають природні пологи, без будь-якого медичного втручання, включаючи знеболюючі. Як і все, що стає мейнстрімом, природні пологи обростають