8 порад, до яких варто прислухатися перед початком програми тренувань
23.03.2019 350 0 newsdaily.org.ua

8 порад, до яких варто прислухатися перед початком програми тренувань

В закладки

8 порад, до яких варто прислухатися перед початком програми тренувань

@ Bojan89/IStock

Невелика тривожність перед початком тренувань — звичайна справа для новачків. Головне просто почати займатися спортом і не озиратися. Пам'ятайте, що всі з чогось починали.

Редакція Newsdaily.org.ua наводить вісім рекомендацій, до яких варто прислухатися перед початком програми тренувань.

1. Ніколи не пропускайте тренування

@ Victor Freitas/Pexels

Ніколи не пропускайте запланованих тренувань. Скільки разів ви брали незапланований вихідний, а потім надолужували згаяне? Подумайте, кого ви хочете обдурити? Адже пропустивши один похід в тренажерний зал, ви втрачаєте цей день назавжди. Це відхід від кінцевої мети. Чим більше пропустили, тим складніше знову повернутися в тренувальний режим.

2. Підготуйте одяг та взуття

@ lzf/IStock

Дуже важливо надягати правильну взуття на тренування. Вона допоможе вам запобігти травми. Крім придбання взуття потрібного розміру, ви також повинні переконатися, що вона хорошої якості, щоб ваші зусилля були варті того. Також подбайте про те, щоб у вас було кілька комплектів змінної спортивного одягу.

3. Найміть тренера

© Gasper Guarrasi/Flickr

Якщо ви хочете поліпшити свої фізичні здібності, ви завжди можете найняти тренера для цього. Він може пояснити вам правильне виконання вправ, які вам необхідні. Крім того, він може допомогти вам переконатися, що ваші тренування проходять ефективно.

Ви можете оплатити послуги тренера заздалегідь. Це буде гарантією того, що він буде супроводжувати вас протягом всіх ваших тренувань, а вам важче буде пропускати заняття.

4. Виберіть відповідний тренажерний зал

© Bojan89/iStock

Щоб вибрати підходящий для себе варіант тренажерного залу, потрібно враховувати кілька важливих моментів. Головні критерії — це розташування залу і час роботи. Якщо доведеться вибирати між дешевим клубом в годині їзди або більш дорогим, але знаходяться біля дому/роботи, варто віддати перевагу другому варіанту. Чим ближче зал і чим зручніше туди добиратися, тим частіше ви будете з'являтися там.

5. Подбайте про своє харчування

@ Wavebreakmedia/iStock

Без правильного харчування неможливо досягти помітних результатів, навіть якщо ви максимально викладатися на тренуванні. А якщо не харчуватися перед тренуванням, то це призводить до зниження рівня цукру в крові, в результаті чого, людина швидше втомлюється і часто паморочиться голова. Тому не забувайте перекусити перед тим, як відправитися в тренажерний зал.

Ще один важливий момент — вода. Під час активних тренувань організм через потовиділення і дихання втрачає багато вологи, причому чим менше спортсмен натренований, тим більше води йде з його тіла. Тому рекомендаціями про те, що потрібно пити багато води, тому легковажити не можна.

6. Зважуйтеся перед тренуваннями

@ Pixabay

В 1-у чергу, перед тим, як почати тренування, вам необхідно зважитися. Це особливо важливо, якщо ви намагаєтеся скинути вагу. Записуйте свою вагу в електронний календар або в блокнот. Так, ви зможете побачити через кілька тижнів тренувань свій прогрес.

7. Дотримуйтесь техніку виконання вправ

@ gzorgz/IStock

Щоб уникнути травм, необхідно переконатися, що ви правильно виконуєте кожну вправу. Щоб досягти цього, ви можете попросити тренера показати їх правильне виконання. Це важливо не тільки для запобігання травм, але і для більш швидкого досягнення ваших цілей.

8. Визначте мета тренувань

© Naser Chawroka/Flickr

Перш ніж встановити рівень інтенсивності, з якими ви хочете працювати над собою, визначте вашу кінцеву мету. Ви повинні вирішити для себе, чи хочете ви просто стати стрункішою або наростити більше м'язів на тренуваннях. До того ж, потрібно виконувати різні види вправ, якщо Ви хочете досягти успіху в певному виді спорту. Визначивши свою мету, ви можете легко вирішити за якою програмою працювати, а скласти її може будь-який тренер.

15 порад щодо тренувань у будь-якому віці
© jacoblund/IStock Ви вирішили почати тренуватися, і це здорово. На жаль, більше половини всіх людей, які починають програму вправ, кидають все протягом перших 6-ти
5 важливих моментів у спортзалі, які радять все тренера
© jacoblund/IStock Щоб отримувати максимальну користь від кожного тренування і бачити результат, необхідно прислухатися до порад професіоналів. Сьогодні ми поділимося з
Як вибрати правильний робочий вагу в спортзалі для кращого результату
© Bojan89/IStock Тренування з вагою не тільки роблять тіло більш рельєфним, але і сприяють схудненню. Справа в тому, що регулярна силова робота прискорює обмін речовин і
Як вправи допоможуть вилікувати депресію
© Victor Freitas/Pexels В останні роки популярність силових тренувань різко зросла. Все більше і більше жінок вкорінюються в думці, що вправи з гантелями та штангою
Як правильно вибрати одяг для тренувань
© AlenaMozhjer /iStock Хочете записатися в зал або почати тренуватися вдома? Пам'ятайте, одяг для тренувань – один з найважливіших пунктів. Адже, спортивна форма додасть
12 правил занять в залі, які повинен врахувати кожний
© Bojan89/iStock Багато новачків в світі спорту здійснюють однотипні помилки, які гальмують їх на шляху до досягнення своїх цілей. Ніколи не бачили тренажерів ентузіасти