14 причин розлучитися з партнером, навіть якщо він говорить про любов до вас
01.05.2019 263 0 newsdaily.org.ua

14 причин розлучитися з партнером, навіть якщо він говорить про любов до вас

В закладки

14 причин розлучитися з партнером, навіть якщо він говорить про любов до вас

© fizkes/iStock

Часто люди намагаються врятувати відносини і сподіваються, що все зміниться. Але є речі, на які не можна закривати очі. Marie Claire розповідають причини при яких точно варто розлучатися.

1. Його бажання важливіше ваших

Якщо вам постійно доводиться йти на поступки і забувати про свої уподобання, то навряд чи це щасливі відносини. В нормальних парах партнери йдуть на компроміс.

2. Знецінення обіцянок

Не варто складатися у відносинах з чоловіком, який порушує свої «клятви» і постійно обіцяє змінитися в кращу сторону. Люблячий партнер відповідає за свої слова і доводить любов вчинками.

3. Непотрібні жертви

У кожної людини є хобі і своє коло спілкування – це нормально. Проблеми починаються тоді, коли ваш партнер не дозволяє бачитися з подругами або ходити на танці.

© Helena Lopes/Pexels

4. Безперервна боротьба

Якщо ваш чоловік не приділяє вам час, а постійно затримується на роботі або щодня заїжджає до мами пообідати – біжіть. Вам доведеться кожен день воювати за нього і завжди безуспішно.

5. Соромно

Партнер, за поведінку якого потрібно вибачатися і червоніти – точно вам не підходить. З чоловіком має бути легко і спокійно.

6. Проблеми з друзями

Подруги проти вашого бойфренда? Прислухайтеся до них! Друзі бажають вам тільки кращого і не хочуть, щоб ви витрачали час даремно.

© rawpixel.com/Pexels

7. Постійні сварки

Конфлікти неминучі в будь-яких відносинах. Але потрібно розрізняти, як часто ви боретеся з проблемою, а як часто один з одним.

Читайте також 7 ознак, що відносини підійшли до кінця

8. Відсутність зацікавленості

Якщо ваш партнер уникає відвертих розмов і не хоче обговорювати проблемні моменти, значить ви йому нецікаві.

9. Сумніви

Невпевненість у чоловіка і його ставлення до вас не виникає просто так, значить ваша інтуїція намагається допомогти вам швидше завершити непотрібні стосунки.

© nd3000/iStock

10. Страх

Страх при вигляді своєї другої половинки явно не означає нічого доброго. Можливо до вас погано відносяться або вас кривдять.

11. На вас піднімають руку

Запам'ятайте, що «б'є – значить, НЕ любить»! Люблячий чоловік ніколи не образить свою жінку. І якщо людина один раз вдарив, то він зробить це знову.

12. Образи

Грубість і неповагу з боку партнера показують зневажливе ставлення. Ніколи не варто терпіти образи в свою адресу!

© AntonioGuillem/iStock

13. Нескінченні підозри

Ревнощі – це добре, але перевірка телефону і постійні допити – ні. Саме головне у стосунках – це довіра.

14. Занижена самооцінка

Якщо ви вважаєте, що без цього чоловіка ви пропадете, то значить він вам не підходить. З адекватним партнером ви будете почувати себе найкращою.

Читайте також 6 ознак нездорових відносин, які не варто вважати нормою

Вільні відносини: розбираємо всі плюси і мінуси даного питання
© panajiotis/Pixabay Що таке вільні відносини? «Легальні» зради? Життя без зобов'язань і заборон? Для багатьох такі відносини є дикістю і чимось неприпустимим. Тим не
5 міфів про стосунки між чоловіком і жінкою
©Jasmine Wallace/Pexels Як відомо, 2 з 3-х шлюбів закінчуються розлученням, а все тому, що багато пар досі не мають чіткого уявлення про те, як будуються міцні і ніжні
14 ознак, що відносини на межі розриву
©Vasyl Dolmatov/iStock Іноді тріщина у відносинах може бути непомітною, але з часом вона дає про себе знати і партнери розлучаються. Сьогодні ми розповімо вам про
8 головних ознак щасливих і міцних відносин
©GeorgeRudy/IStock Закохуючись, люди часто перестають бути об'єктивними і не помічають очевидних речей у своєму партнері. Багато хто не роблять це навіть через кілька
4 кроки до успішних стосунків, які ви ніколи не побачите у фільмах
©g-stockstudio/iStock Як правило, в романтичних фільмах показують ідеальні стосунки між чоловіком і жінкою, у той час, як у реальному житті все відбувається зовсім
5 ознак, що вашим відносинам потрібен розлучення
© grinvalds/iStock Якщо ви не щасливі у відносинах, то варто подати документи на розлучення. Іноді не потрібно чекати на диво. Деякі шлюби спочатку запрограмовані на