9 чоловічих професій, які жінки вважають сексуальними
29.03.2019 357 0 newsdaily.org.ua

9 чоловічих професій, які жінки вважають сексуальними

В закладки

9 чоловічих професій, які жінки вважають сексуальними

© RossHelen/iStock

Деякі чоловічі професії завжди викликали захоплення у жінок, хоча ці переваги регулярно змінюються. Ось які види зайнятості жінки вважають найбільш сексуальними в 21 столітті. Ймовірно, багато хто з них вас дуже здивують.

1. Лікар

Лікарі легко зачаровують жінок завдяки психології. Чоловік у білому халаті асоціюється з якимсь супергероєм, який може вирішити будь-яку проблему. Хоча не всі медичні працівники користуються такою популярністю. Наприклад, у стоматологів шансів значно менше.

© ajr_images/iStock

2. Архітектор

Складні креслення та інші атрибути цієї професії здаються жінкам дуже привабливими. Також важливу роль відіграє творча складова і прибутковість такої роботи.

3. Юрист

Юристи володіють хорошою освітою, високим статусом у суспільстві і впевненістю в собі. Звичайно, всі ці риси викликають захоплення у більшості жінок.

4. Дизайнер

Представники творчих професій, що користуються все більшою популярністю серед жінок. Стати музою якого-небудь відомого дизайнера – це мрія багатьох.

© shironosov/iStock

Читайте також: 6 простих способів поліпшити секс з партнером

5. Актор

Найчастіше жінки асоціюють акторів з їх екранними персонажами. Саме тому вони здаються настільки бажаними і привабливими. Хоча дуже часто реальність виявляється набагато прозаїчніше.

6. Шеф-кухар

Практично всі жінки вважають, що чоловік на кухні – це дуже сексуально. Звісно, тут не обходиться і без практичної користі, адже на професійного кулінара можна перекласти частину своїх домашніх обов'язків.

7. Виконавчий директор

Чоловіки, які займають керівні посади, завжди користувалися популярністю серед жінок. Вся справа в упевненості, відповідальності та забезпеченості.

© jacoblund/iStock

8. Фотограф

Напевно, в світі не знайдеться жінки, яка б не мріяла про персональне фотографа. Чоловіки, які віртуозно володіють камерою, завжди були фаворитами серед представниць прекрасної статі.

9. Фітнес-тренер

Фітнес-інструктор – це одна з небагатьох професій, яка змушує чоловіка завжди підтримувати ідеальну форму. Звичайно, сексуальне спортивне тіло приваблює жінок.

Читайте також: 5 найбільших міфів про секс, які спростовує психолог

10 професій майбутнього, яким варто вчитися вже сьогодні
© APAYDIN GLOBAL/Flickr Вибір майбутньої професії грає важливу роль для людини. Потрібно враховувати безліч факторів: перспектива розвитку, оплата праці, рівень стресу.
Ваша робота може підказати, чи загрожує вам розлучення, — дослідження
© BernardaSv/iStock Зберегти шлюб і відносини з роками – це велика праця. На нього йде не менше сил, ніж на роботу. Багато пар намагаються боротися за любов і запобігти
7 поширених видів брехні чоловіків, расказанных жінкам
©Vasyl Dolmatov/IStock Чому люди брешуть? Причиною брехні може стати безліч факторів. Чоловіки часто брешуть, щоб уникнути покарання, зберегти відносини, дістати жінку
5 причин, чому жінки більш сприйнятливі до холоду
©Pixabay Дослідження показують, що жінки відчувають себе більш сприйнятливими до холоду за сукупністю фізіологічних, гормональних і психологічних причин. Сайт Fatherly
Sims 4 готує нове незвичне розширення для своїх користувачів
© Electronic Arts Світ популярної серії комп'ютерних ігор Sims завжди був досить яскравим, але тепер він стане ще яскравішим! Справа в тому, що Electronic Arts
Топ-10 фактів про чоловіків, які рідко розуміють жінки
© aaandrea/Pixabay Чоловіки і жінки з різних планет. Ви згодні? У жінок своя психологія. У чоловіків – своя. Деякі особливості чоловіків нам абсолютно незрозумілі. Чому