Ваша робота може підказати, чи загрожує вам розлучення, — дослідження
24.06.2019 370 0 newsdaily.org.ua

Ваша робота може підказати, чи загрожує вам розлучення, — дослідження

В закладки

Ваша робота може підказати, чи загрожує вам розлучення, — дослідження

© BernardaSv/iStock

Зберегти шлюб і відносини з роками – це велика праця. На нього йде не менше сил, ніж на роботу. Багато пар намагаються боротися за любов і запобігти розлучення. Але не у всіх це виходить. Як дізнатися, чи загрожує парі розлучення? І які є основні ознаки розлучення? У кожної пари все відбувається по-різному.

Хтось зауважує, що віддаляється від партнера. Інші перестають відчувати потяг один до одного. Найгірше те, що навіть робота впливає на шлюб. Fatherly розповіли про дослідження, яке довело, що деякі професії підвищують ризик розлучення.

Вміст матеріалу

Суть дослідження

Автор дослідження Керолайн Уггла і її напарники вивчили дані розлучених пар з Данії. В ході цього вони розглянули опитування, які пройшли 102 453 чоловіків і 113252 жінок. Вчені враховували такі фактори ризику розлучення, як кількість дітей і рівень освіти. А потім вони вирішили зосередитися на роботі розлучених.

Як виявилося, чоловіки і жінки в сфері гостинності та обслуговування, мають самі високі показники розлучень. Пов'язано це з тим, що в цих сферах працюють як чоловіки, так і жінки.

«Велика кількість потенційних партнерів призводить до більшого показника розлучень». Про це повідомила сама глава дослідження. Про це повідомила сама глава дослідження.

Той, хто працює у полі або на будівництві, отже має менший ризик розлучення. Крім того, менше піддаються розлучення люди, які працюють у вузькому колективі. До них відносяться, наприклад, бібліотекарі та фермери.

Статистика

З'ясувалося, що у танцюристів і хореографів найвищі показники розлучень – 43,1%. Потім йдуть бармени – 38,4%, у масажистів – 38,2% розлучень. Співробітники казино і телефонні оператори також увійшли в першу десятку «небезпечних» професій. Разом з тим високий ризик і медсестер, і у медпрацівників на дому.

Найнижчий показник розлучень виявили у сільських і ядерних інженерів. Показник низький і у інженерів-реалізаторів, оптиків і ортопедів. Примітно, але найчастіше люди йдуть на зраду зі своїм колегою. Особливо це характерно для тих, у кого робота – це другий дім. Можливо, і це відіграє істотну роль у підвищенні ризику.

Досліджень про те, як кількість холостих колег протилежної статі впливає на розлучення, небагато. Але дослідження Уггли пролило світло на цю тему.

Звільнятися?

Не варто, виходячи з цього, іти з роботи. Фінансова стабільність, як ми знаємо, також впливає на шлюб і відносини. Природно, потрібні подальші дослідження. Хоча б тому, що показники розлучення в Данії відрізняються від показників в інших країнах. Тим не менш, це дослідження дає їжу для роздумів. Воно допомагає усвідомити ризики деяких професій, а також поглянути на свій шлюб з іншого боку.

Читайте також найпоширеніша причина розлучень у 2018 році

Дослідження з'ясувало: розлучення може бути заразним і навіть носити позитивний характер
© mofles/iStock Розлучення не трапляється за 5 хвилин. На це рішення впливають не тільки багато життєві події, але і ваше оточення. Нове дослідження показує, як на ваших
5 ознак, що вашим відносинам потрібен розлучення
© grinvalds/iStock Якщо ви не щасливі у відносинах, то варто подати документи на розлучення. Іноді не потрібно чекати на диво. Деякі шлюби спочатку запрограмовані на
Розлучення і дівоче прізвище: як зрозуміти, що відносинам прийшов кінець
© fizkes/iStock Відносини можуть закінчитися і це факт. Але головне зрозуміти, коли настає переломний момент, щоб уникнути розлучення. Kobieta. Pl розповідають про
Як почати нове життя після розлучення: 8 порад, які діють
© BernardaSv/iStock Розлучення – це важке випробування, незалежно від того, хто був ініціатором розірвання відносин. Дуже часто подібні потрясіння закінчуються глибокою
Що робить шлюб щасливим, – думка експертів
©Ivanko_Brnjakovic/iStock Щасливий шлюб – це не даність, а результат вашої з партнером спільної роботи над відносинами один з одним. Як відомо, в сучасному далеко не всі
8 несподіваних ознак, як на здоров'я впливає розлучення
© RyanKing999/IStock Кожна людина по-своєму переживає розрив з коханим, але більшість погоджується, що розлучення впливає і на психічний, і на фізичне здоров'я людей.