Топ-10 найдорожчих бюстгальтерів у світі
25.03.2019 1 322 0 newsdaily.org.ua

Топ-10 найдорожчих бюстгальтерів у світі

В закладки

Топ-10 найдорожчих бюстгальтерів у світі

©FW-Daily

Найдорожчі бюстгальтери в світі – це не просто нижню білизну, а справжні ювелірні творіння. Вони інкрустовані дорогоцінними каменями, а їх вартість обчислюється мільйонами доларів. Детальніше про ці предметах розкоші ми розповімо нижче.

«Деякі вважають, що розкіш — це протилежність бідності. Це не так. Розкіш — це протилежність вульгарності», — говорила легендарна Коко Шанель.

Сьогодні ми покажемо вам найбільш дорогі і розкішні бюстгальтери, вартістю від 5 до 20 мільйонів доларів.

Портал alux зібрав список найдорожчих і бажаних бюстгальтерів у світі, які схожі на витвори мистецтва.

Black Diamond Fantasy Miracle Bra: $5 млн.

©Pinterest

Відкриває наш список бюстгальтер Black Diamond Fantasy Miracle Bra, який у 2008 році представила бразильська супермодель Адріана Ліма на шоу Victoria's Secret. Цей бюстгальтер включає в себе 3,575 чорних діамантів, 117 безбарвних діамантів, 34 рубіна та 2 головних чорних діаманта вагою 50 карат. Спроектував цей шедевр знаменитий американський ювелір Мартін Кац.

Hearts On Fire Diamond Fantasy Bra: $6.5 млн.

©FW-Daily

У 2006 році чеська супермодель Кароліна Куркова на показі Victoria's Secret удостоїлася честі продемонструвати бюстгальтер Hearts On Fire Diamond Fantasy Bra вартістю 6,5 мільйонів доларів. Бюстгальтер інкрустований 2000 діамантів, а над його створенням працювали 300 майстрів протягом 20 000 годин. Також бюстгальтер прикрашений 10-каратною діамантовою брошкою у вигляді квітки.

Heavenly 70 Fantasy Bra: $10 млн.

©Pinterest

Бюстгальтер The Heavenly 70 Fantasy Bra був розроблений швейцарською ювелірною компанією Mouawad в 2004 році. Він інкрустований 2,900 діамантами, вставленими в 18-каратне золото. Головною родзинкою цього творіння став 70-каратний грушоподібний алмаз, розташований в центрі бюстгальтера.

Star of Victoria Fantasy Bra: $10 млн.

©Pinterest

Цей приголомшливий бюстгальтер у 2002 році на шоу Victoria's Secret представила супермодель Кароліна Куркова. Бюстгальтер інкрустований 1,155 рубінами і 1,600 смарагдами.

Royal Fantasy Bra: $10 млн.

©Pinterest

У 2013 році на шоу Victoria's Secret бюстгальтер Royal Fantasy Bra представила південноафриканська супермодель Кендіс Свейнпол. Бюстгальтер був створений швейцарською ювелірною компанією Mouawad. Він інкрустований 4,200 дорогоцінним камінням, включаючи діаманти, рубіни і сапфіри. Головною прикрасою бюстгальтера став рубін, вагою 52 карата.

Very Sexy Fantasy Bra: $11 млн.

©Pinterest

У 2003 році на показі Victoria Secret бюстгальтер Very Sexy Fantasy Bra представила німецька супермодель Хайді Клум. Цей ювелірний шедевр інкрустований 2,900 діамантами і 22 рубінами, вставленими в 18-каратне біле золото. Головна родзинка бюстгальтера — величезний круглий діамант, вагою 101 карат. На створення цього творіння пішло 370 годин.

Sexy Splendor Fantasy Bra: $12.5 млн.

©Mouawad

Sexy Splendor Fantasy Bra був представлений на шоу Victoria Secret в 2005 році бразильською моделлю Жизель Бюндхен. Бюстгальтер включає в себе 2,900 діамантів, 22 рубіна і величезний грушоподібний діамант, вагою 101 карат. Дорогоцінні камені встановлені в 18-каратне біле золото. Варто зазначити, що на створення цього шедевра пішло більше 300 годин копіткої роботи.

Heavenly Star Bra: $12.5 млн.

©Pinterest

У 2001 році на показі Victoria Secret німецька супермодель Хайді Клум блищала в найдорожчому на той момент бюстгальтері Heavenly Star Bra. Він інкрустований 1, 200 дорогоцінним камінням, включаючи діаманти, сапфіри, діаманти та смарагди. У центрі бюстгальтера також розташований головний діамант, вага якого складає 90 карат.

Red Hot Fantasy Bra: $15 млн.

©Pinterest

У 2000 році на шоу Victoria Secret Жизель Бюндхен представила розкішний червоний бюстгальтер під назвою Red Hot Fantasy Bra. Завдяки своєї вражаючої вартості бюстгальтер увійшов до книги рекордів Гіннеса як найдорожчий у світі. Однак, на даний момент він займає почесне друге місце. Бюстгальтер виготовлений з 1,300 дорогоцінного каміння, включаючи тайський рубін, вагою 300 карат.

Molly Sims Bra: $20 млн.

©Sports Illustrated

Перше місце нашого списку займає бюстгальтер Molly Sims Bra від Сюзан Розен, вартістю 20 мільйонів доларів. Це ювелірний витвір розроблено спільно з компанією Steinmetz Diamonds. Бюстгальтер виготовлений платини і бездоганних діамантів групи D, кожен з яких важить від 8 до 51 карата. При цьому вага самого великого діаманта становить 150 карат. Американська топ-модель і актриса Моллі Сімс у 2006 році вперше представила бюстгальтер у випуску журналу Sports Illustrated Swimsuit.

Підсумки

Ці бюстгальтери по праву є найдорожчими у всьому світі. На їх створення пішло кілька сотень годин, а основними матеріалами послужили дорогоцінні камені і метали. Не дивно, що така тонка робота має відповідну вартість.

Топ-10 найдорожчих весільних суконь у світі
©Pixabay Як виглядають найдорожчі весільні сукні у світі? Приголомшливо, як діамантове сукню, або трохи несподівано, як наряд у вигляді павичевого хвоста! Сайт Finances
Топ-7 найдорожчих іграшок, коли-небудь створених в світі
@ KazanovskyAndrey/iStock Карл Лагерфельд одного разу сказав «Розкіш – це зручність футболки в дуже дорогій сукні». Це багато в чому стосується і дитячих іграшок.
12 найдорожчих жіночих сумок, ціна яких вражає
©unomat/IStock Ексклюзивні сумки від іменитих дизайнерів є не просто модними аксесуарами, а справжніми шедеврами. Сьогодні ми покажемо вам найбільш дорогі сумки в світі
Топ-10 найдорожчих фотографій в світі
Топ-10 найдорожчих фотографій в світі
Топ-10 найдорожчих фотографій в світі
01.05.19 Поради про саморозвиток
© Markus Spiske temporausch.com/Pexels У наш час ми не приділяємо достатньо уваги знімків, але є найдорожчі фотографії в світі, які не залишать вас байдужими. Впевнені,
Топ-5 найдорожчих монет, які були продані на аукціоні
© geckophotos/iStock Гроші – це те, що ми використовуємо для кількісної оцінки цінності чого-небудь. Кожна купюра або монета має номінальне значення. Люди у всьому світі
Топ-10 найдорожчих світових брендів одягу
©Giorgio Armani/IStock У світі моди щороку з'являється все більше нових брендів, проте деякі з них стають справді легендарними. Сьогодні ми представимо вам найдорожчі