Дієві поради по боротьбі з бардаком в дитячій
14.03.2019 509 0 newsdaily.org.ua

Дієві поради по боротьбі з бардаком в дитячій

В закладки

Дієві поради по боротьбі з бардаком в дитячій

Як відомо, діти пізнають світ за допомогою гри. Іноді, граючись, вони дістають усі іграшки відразу, і тому в кімнаті панує повний безлад. Батьки пробують різні методи боротьби з ним аж до погроз і шантажу. Так як же утримувати житло свого чада охайним гуманними методами?

Якщо здається, що в кімнаті вашої дитини сталося стихійне лихо, разбросавшее іграшки та одяг, не зліться і не кричіть, а краще прочитайте ці корисні поради по організації простору.

© Pixabay

Диски

В першу чергу позбавтеся від старих DVD, CD і відео-ігор, які давним-давно перестали цікавити дітей. Зробити це можна на багатьох онлайн-сервісах безкоштовних оголошень. Так ви не тільки звільніть полиці в дитячій, але і отримаєте гроші для купівлі нових і потрібних речей.

Іграшки

Попросіть дитину вибрати з усього безлічі іграшок 20 найулюбленіших, а решта сховайте в комору. Нехай у вашому будинку з'явиться традиція сортувати іграшки хоча б кілька разів у році, наприклад, перед приходом гостей або вечіркою на честь дня народження.

Техніка

З появою в житті дітей всіляких гаджетів їх кімнати іноді нагадують лабіринти з проводів для планшетів, приставок і смартфонів. Введіть традицію прибирати з дитячої всю техніку перед сном в спеціально відведений для цього місця.

Одяг

Якщо ви не плануєте поповнення в родині, навіщо зберігати в шафі всі ці кілограми дитячого одягу маленьких розмірів? Віддайте її племінникам, відвезіть в дитячий будинок або виставте на продаж на спеціальних дошках оголошень в Мережі.

© Pixabay

Органайзери

Не пошкодуйте грошей для покупки спеціальних органайзерів для дитячої кімнати. Всі ці яскраві кошики та ящики вмістять в себе лего, фігурки та інші дрібні іграшки, якими зазвичай усіяний килим в дитячій. На сьогодні в магазинах можна знайти варіанти органайзерів на будь-який смак і під будь-який дизайн інтер'єру.

Книги

Ваш син ходить у сьомий клас, а книжкові полиці у його кімнаті все ще забиті дитячими казками і коміксами? Пора зробити ревізію літератури, залишивши на місці лише ті книги, які відповідають віку вашої дитини.

5 девайсів, якими варто завестися з народженням дитини
©yocamon/iStock З народженням малюка всі батьки метушаться в дитячих магазинах, вибираючи коляски, ліжечка, одяг, пелюшки і пустушки. Однак, є ще ряд необхідних девайсів,
Як навчити дитину бути акуратним
© KatarzynaBialasiewicz/iStock Розкидані по всьому будинку іграшки, замурзаний рот, розлитий чай, недоїдена їжа – все це ознаки дитячої неакуратності. Якщо вам знайома
5 порад, як створити затишну і стильну дитячу кімнату
© KatarzynaBialasiewicz/iStock Хочете створити стильну і затишну дитячу кімнату для свого малюка? Портал Motherly ділиться важливими порадами від дизайнера інтер'єрів,
5 способів позбавитися від речей дитини, які вам більше не потрібні
©Pixabay Дітям завжди потрібно дуже багато речей. Ви накопичуєте їх навіть більше, ніж необхідно, що відмінно підходить для повторного використання з наступними дітьми.
Конфлікти дітей і батьків: поширені причини
© Choreograph/iStock Дослідження показують, що між батьками і дітьми виникають конфлікти приблизно 6 раз в день. Велика частина пов'язана саме з побутовими справами. Ні,
30 банальних речей, які насправді важливі дітям
Ці речі можуть здатися просто банальністю для дорослих, але для малюків вони означають дуже багато. Редактори SUPER.UA зробили добірку 30 простих трюків, які вже точно