11 цікавих варіантів малювання з дитиною
16.03.2019 883 0 newsdaily.org.ua

11 цікавих варіантів малювання з дитиною

В закладки

11 цікавих варіантів малювання з дитиною

Процес малювання дуже корисний для дітей, адже він розвиває увагу, дрібну моторику, уяву та пам'ять. Саме тому важливо стимулювати їх до творчості. Не потрібно обмежувати дитину аркушем паперу і акварелями. Одноманітне заняття швидко набридає, тому варто зробити малювання більш різноманітним і цікавим.

Скористайтесь цими ідеями, щоб заохотити свою дитину до корисного і веселого заняття.

1. Контур тіней

Малювання можна перетворити на захоплюючу гру з сонцем, якщо перемістити процес на свіже повітря. Вам знадобиться лише папір, предмети, які будуть відкидати тінь і фломастери. А ще це чудова нагода пояснити дитині природу тіней і розповісти про обертання Землі навколо сонця.

© pixabay

2. Автопортрет

Дозвольте дитині намалювати свій автопортрет, але підіть на невеличку хитрість. Нехай дитина намалює тільки одну частину свого обличчя на аркуші з частково роздрукованою фотографією. Це чудово розвиває відчуття симетрії.

3. Портрет по пам'яті

Нехай діти намалюють портрети один одного по пам'яті. Перетворіть це в веселу гру. Закріпіть на спинах дітей аркуші і запропонуйте їм згадати риси обличчя друзів. Такий формат роботи дійсно захопить дітей.

4. Химерні візерунки на плівці

Замість традиційного паперового полотна використайте широку харчову плівку. Натягніть її між двома столами та запропонуйте дітям малювати на ній фарбами. Це чудова ідея, адже поки одна дитина малює, інша може спостерігати за процесом знизу.

© pixabay

5. Найдовший пензлик

Прикріпіть до пензликів довгі тонкі палиці та запропонуйте дитині розфарбувати заготовки. Це непросто, але дійсно цікаво. Така творчість чудово розвиває моторику рук та координацію.

Читайте також: 9 іграшок Монтессорі, які зацікавлять дитину будь-якого віку

6. Малювання ногами

Малювати руками уміють всі, а як щодо творчості ногами? Це не менш цікавий та захопливий процес, що вимагає концентрації та терпіння. Також такий незвичний спосіб малювання буде корисним для профілактики плоскостопості у дітей.

7. Крути головою

Прикріпіть до велосипедного шолома 2 пензлики, складені під гострим кутом. Повісьте на стіну великий аркуш паперу та запропонуйте дитині щось намалювати завдяки рухам головою. Це не тільки творчість, але і чудова розминка для шиї.

© pixabay

8. Малювання-видування

Замість пензликів можна використовувати коктейльні трубочки і видувати через них фарбу, тім самим створюючи барвисті розводи на папері. Такою технікою можна малювати зачіски для заздалегідь підготовлених персонажів.

9. Шиворіт-навиворіт

Малювати можна не тільки за столом, але і під ним. Прикріпіть аркуш паперу з внутрішньої сторони столу та запропонуйте дитині малювати сидячи або лежачі на спині. Така незвична розвага обов'язково сподобається кожній дитині.

10. Від фігури до абстракції

Ця ідея чудово підійде для великих компаній дітей. Покрийте підлогу великими аркушами та запропонуйте дітям обвести контури тіл один одного. Потім смороду можуть розібрати аркуші та розфарбувати абстракції на свій розсуд.

© pixabay

11. Малюнок, що світиться

Рідина з флуоресцентних браслетів або паличок може послужити незвичною фарбою для малювання. Візьміть кілька таких неонових паличок, акуратно відріжте краї та витягніть стрижні. Помістіть їх у склянку з водою і вимкніть світло. Така фарба викличе захоплення у дитини.

Читайте також: 3 спосібі вивчити букви з дитиною

Дитяча творчість: створюємо безпечні дитячі фарби своїми руками
© rawpixel.com/Pexels Безпечні дитячі фарби – це реальність. Ви можете їх зробити в домашніх умовах за допомогою наших рад. Вам знадобляться доступні матеріали і ваша
Безпечні фарби для дітей: як правильно вибрати продукт для творчості
© kdshutterman/iStock Важливо правильно вибрати безпечні фарби для дітей, щоб захистити дитину від впливу шкідливих речовин. З якісним продуктом діти з задоволенням
10 лайфхаков по встановленню емоційного зв'язку з дитиною
Як відомо, майбутнє кожної дитини визначають його стосунки з батьками ще в ранньому дитинстві, тому дуже важливо, щоб ці відносини будувалися на любові, довірі та
Як приготувати для дитини пластилін в домашніх умовах
© canyonos/iStock Ліплення – це корисний вид дитячої творчості, який розвиває уяву та дрібну моторику. Пластилін допомагає дитині реалізувати творчий потенціал і
Список речей, який допоможе швидко зібрати першокласника до школи
© Pixabay/Pexels Як одягнути дитину в перший клас, які речі дійсно потрібні першокласникам, а що вам не знадобиться – це все є в нашій статті. Давайте розберемося разом,
Англомовний дитячий садок: яке дошкільний заклад в Києві вибрати батькам
© Weedezign/iStock Знайти англомовний дитячий садок у Києві не так вже й легко, але ми впоралися з цим завданням. Ми вибрали найкращі варіанти для ваших дітей. Можете