10 лайфхаков по встановленню емоційного зв'язку з дитиною
28.04.2019 690 0 newsdaily.org.ua

10 лайфхаков по встановленню емоційного зв'язку з дитиною

В закладки

10 лайфхаков по встановленню емоційного зв'язку з дитиною

Як відомо, майбутнє кожної дитини визначають його стосунки з батьками ще в ранньому дитинстві, тому дуже важливо, щоб ці відносини будувалися на любові, довірі та розумінні. Тоді ваша дитина буде відчувати себе впевненим, потрібним і захищеним, що допоможе йому вибудовувати правильні життєві принципи і прищепить найкращі якості.

Ми склали для вас список з 10 корисних лайфхаков по встановленню міцного емоційного зв'язку з дитиною.

Творчість

Малювання, ліплення та інші види творчості — прекрасний спосіб провести час з дитиною, дозволивши йому виплеснути свої почуття за допомогою креативу. Спільні творчі заняття допоможуть вам встановити легке, довірче спілкування з дитиною і зробить вашу емоційну зв'язок ще міцніше.

Читання

Доведено, що спільне читання здатне зміцнити прихильність дитини до батьків. До того ж, за прочитанням казки перед сном завжди слід поцілунок, обійми і ласкаві слова, що відкладається в пам'яті у дитини і підживлює вашу з ним зв'язок.

Музика

Прослуховування музики та танці розвивають в дітях уважність і дозволяють відволіктися від усіх турбот, повеселитися і зосередитися на прекрасному. Краще, якщо дитина буде танцювати під музику разом з вами, щоб розділити і зміцнити свої позитивні емоції.

Ігри

Якщо дитина впускає вас у свій дивовижний дитячий світ і дозволяє вам грати з ним в його улюблені ігри — це в рази зміцнить вашу зв'язок. Все тому, що під час гри дитина сприймає батьків як друзів, які з ним нарівні.

Природа

Експерти довели, що перебування дитини на природі допомагає йому стабілізувати тиск і серцевий ритм, а також знизити вироблення гармона стресу. Крім того, спільні походи і пікніки допоможуть всій родині згуртуватися і поліпшити емоційний і фізичний стан кожного.

Кулінарія

Зазвичай батьки намагаються захистити своїх дітей від участі в процесі готування на кухні, не підозрюючи про те, що це заняття здатне зміцнити їх сімейне зв'язок і навіть запобігти труднощі в поведінці дитини. Спробуйте залучити малюка в цікавий йому процес приготування їжі і ви побачите позитивний результат.

Дотики

Як відомо, тактильний контакт є однією з найважливіших складових у встановленні міцної зв'язку з дитиною. Ласкаві дотики батьків здатні заспокоїти малюка у важкі моменти, а обійми допоможуть йому відчути себе в безпеці.

Настільні ігри

Настільні ігри здатні створити невимушену, дружню обстановку під час чого дитина може не тільки грати з батьками, але і ненароком ділитися своїми думками і почуттями.

Слухання

Часто буває так, що батьки занадто захоплені власними справами і не можуть захоплено слухати дитину і вникати в те, що він говорить. Але тільки щира зацікавленість допоможе вам встановити міцний емоційний контакт із малюком, тому спробуйте на час відійти від своїх турбот і послухати те, що хоче розповісти вам дитина.

Лист

Ведення спільного щоденника чи написання невеликих нотаток — ще один спосіб зближення дітей з батьками. Спробуйте вести діалог з дитиною на папері, можливо так йому буде легше відкрити вам свої емоції і поділитися переживаннями.

Скористайтеся цими порадами, щоб стати ближче до своєї дитини, краще розуміти й відчувати те, що відчуває він.

10 поганих звичок, якими батьки подають приклад дітям
Всім відомо, що діти — копія своїх батьків, але іноді батьки подають їм поганий приклад, навіть не помічаючи цього, а потім дивуються погіршення поведінки дитини. Ми
6 лайфхаков, які полегшать ваше життя з дитиною
©LSOphoto/IStock Поява первістка в сім'ї, – радісна та відповідальна подія, до якого потрібно бути готовими. Ми зібрали для вас ефективні поради, які полегшать життя з
Як весело відсвяткувати Хеллоуін з дитиною
© Rawpixel/iStock Хеллоуїн може бути не тільки страшним, але і веселим. До того ж, діти люблять вбиратися і грати. Тож малеча радісно сприйняли прихід до нас чужого нашій
Все, що батькам потрібно знати про прихильності дитини
© Evolution Labs/Flickr Напевно, всі батьки не раз помічали, наскільки діти від них залежать. Вони не рідко починають плакати, як тільки втрачають батьків з вигляду або
13 реалістичних способів мирно виховувати дітей
©monkeybusinessimages/iStock Щоб установити довірливі стосунки з дитиною та прищепити йому кращі моральні якості, погляди і переконання, необхідно підтримувати мир у
7 фактів про прихильності, які потрібно знати всім батькам
© boggy22/IStock Чи знаєте ви, що грамотно сформована прихильність допомагає дитині розвинути правильні моральні якості і вибудувати гармонійні відносини з світом?