10 мобільних додатків, які поліпшать інтимне життя
11.04.2019 1 786 0 newsdaily.org.ua

10 мобільних додатків, які поліпшать інтимне життя

В закладки

10 мобільних додатків, які поліпшать інтимне життя

Рутина в сексуальному житті може привести до нерозуміння і розбратів між партнерами. Додати різноманітності і навчити краще розуміти один одного може допомогти не тільки психолог, але і гаджет — і не обов'язково класичної фаллосоподобной форми. Гарячі ігри, цікаві пози та поради від професіоналів – ці додатки скрасять ваші інтимні відносини і додадуть вогню часу, проведеного разом.

Kindu

Якщо ви або ваш партнер соромитеся говорити про ваших бажаннях, вам допоможе Kindu. Цей додаток створено для того, щоб поліпшити емоційний і фізичний зв'язок між партнерами і вивести відносини на новий рівень.

Додаток організовано у форматі чату, де можна обмінюватися своїми думками і фантазіями. Можна побачити, ніж ви совпадаете, а що приховуєте один від одного. Можливо, саме ці секрети, точніше їх розкриття, зарядять вашу сексуальне життя паливом.

У Kindu є більше 1000 ідей для веселого проведення часу в ліжку. Також ви можете пропонувати власні. Також тут можна створювати дошки, де будуть відображатися бажання, які ви з партнером хочете реалізувати. Конфіденційності можна не турбуватися: у програмі не потрібно вказувати ім'я та контактні дані.

Truth or Dare?

"Правда чи дію?" – гра, яку повинні знати всі, хто бували на шкільних дискотеках або в літніх таборах. В даному випадку вона, звичайно ж, носить інтимний характер. Сотні питань і "брудних" завдань для дорослих зроблять вашу ніч більш насиченою і допоможуть дізнатися про партнера набагато більше. Сподіваємося з правилами гри ви і так знайомі. Якщо немає – їх легко зрозуміти за підказками у додатку.

GG Sex Life

Цей додаток створено для того, щоб поліпшити вашу впевненість у собі в сексуальному плані. У його розробці брали участь психологи, тому GG Sex Life може стати вашим кишеньковим терапевтом.

Після завантаження програми вам зададуть кілька основних питань (вік, стать, настрій). Потім ви оціните себе за декількома різними критеріями, пов'язаним з сексом, за шкалою від 1 до 5 (задоволення, яке я даю своєму партнеру; сексуальне функціонування організму і тд.). Вивчаючи свої сильні і слабкі сторони в сексі, ви зможете оцінити себе об'єктивно і змінити свої сексуальні сприйняття і поведінку в кращу сторону. GG Sex Life дає можливість відчути себе в ліжку набагато розкутішими і впевненіше.

Kamasutra Positions

Тепер осягнути давню мудрість про сексуальні стосунки набагато простіше, адже індійське вчення можна мати завжди під рукою – в своєму смартфоні. Тут докладно описані і проілюстровані 75 поз, а також зібрані несподівані місця та ідеї для інтимних ігор. У Kamasutra Positions можна персоналізувати свій профіль і створити дошку користувача для кожного партнера.

Ferly

Це додаток пропонує зайнятися "сексуальної турботою про себе. Зокрема, правильно налаштувати тіло, з'єднати його з розумом і вивчити свої справжні сексуальні бажання (і небажання теж). Ferly – це свого роду гід по усвідомленому сексу.

Додаток складається з серії подкастів, присвячених науці про секс, медитації і картографії тіла. Також тут можна знайти чуттєві історії, які допоможуть у вивченні своєї сексуальності.

iPassion

Гра-вікторина, яка може замінити сеанси у сексопатолога і психолога. Адже вона підвищує рівень близькості і налагоджує взаємини в парі. Вона включає набір особистих питань – часом грайливих, а іноді і серйозних – про ваші уподобання, симпатії і антипатії в сексі. Партнер повинен вгадати ваші відповіді і перевірити, чи був він/вона прав(а). Потім ви міняєтеся ролями. Спробуйте пройти один раунд і ви переконаєтеся, як багато цікавого ви не знали про свою кохану людину.

Desire

З цим додаток будь-яке побачення можна перетворити в справжню любовну пригоду. І не важливо, ви зустрічаєтеся пару місяців або вже одружені більше 15 років.

Desire також побудований в форматі гри, де пользователи можуть надсилати своєму партнеру різні пропозиції з бази даних програми, а також придумувати свої власні. Якщо ваш партнер приймає і виконує виклик, він отримує певну кількість балів. Заробивши достатньо очок, ви отримуєте доступ до нових сексуальних випробувань.

Також в цьому додатку можна надсилати один одному приватні повідомлення і вести щоденник, щоб записувати приємні спогади і відслідковувати, які завдання вам сподобалися найбільше.

Sex Organizer

Хочете краще організувати своє сексуальне життя? На допомогу прийде цей планер. З допомогою Sex Organizer ви не занудьгуєте в ліжку і кожен раз будете дивувати свого партнера. В цьому щоденнику можна вести історію минулих сексуальних контактів, планувати свій наступний вечір і переглядати сексуальні події, відсортовані за партнерам.

Крім того, додаток пропонує більше 100 позицій Камасутри і Ананги Ранги з детальними описами, графічними ілюстраціями в HD і порадами для кращого використання.

Ultimate Intimacy

Цей додаток створено для того, щоб вивести відносини між партнерами на абсолютно новий рівень. Тут зібрані милі і креативні ідеї, які додадуть романтики у вашу рутину, а також даються корисні поради, які додадуть пікантності прянощі в ваш шлюб.

З допомогою ігор і різних активностей Ultimate Intimacy дозволить зміцнити емоційний зв'язок з близькою людиною і знову запалити іскру у відносинах (якщо вона раптом згасла).

OhMiBod

Це додаток може стати порятунком для пар з відносинами на відстані. Відеодзвінки – це, звичайно, краще, ніж нічого. Але з OhMiBod у вас буде можливість досягти фізичного контакту, навіть якщо кохана людина перебуває за тисячі кілометрів від вас.

Через Bluetooth і Wi-Fi додаток синхронізується з вібратором і може бути підключено до партнера для контролю його вібрацій.

OhMiBod пропонує п'ять різних режимів. Наприклад, режим Tap дозволяє вам встановити вібраційну програму, провівши пальцем по екрану. Хвильовий режим буде збільшувати або зменшувати інтенсивність вібрації в залежності від кута вашого телефону. В якості бонусу В додатку є журнал для відстеження ваших оргазмів.

П'ять ознак, що ваші стосунки потрапили в біду
©Vasyl Dolmatov/iStock Здорові відносини між партнерами підвищують самооцінку, розвивають, дарують впевненість і щастя, а також надають позитивний вплив на всі життєві
7 цілей у відносинах на 2019 рік: як заслужити в житті найкраще
© Ridofranz/iStock Думаєте, в новому році все буде як і раніше? Краще спрямуйте свої думки в потрібне русло: подумайте, як поліпшити життя в новому році. В житті кожної
5 додатків для поліпшення роботи мозку
©mangpor_2004/IStock В сучасному світі люди не втрачають можливості перевірити соціальні мережі і покрутити стрічку Instagram. Бездумно витрачаючи по кілька годин в день
Дослідження з'ясувало, що жінки більше витрачають на покупки в іграх і додатках
© bruce mars/pexels Дослідники проаналізували ринок мобільних додатків і виявили, що жінки більше схильні купувати контент або послуги в мобільних додатках, ніж чоловіки.
Чому відносин на відстані немає майбутнього
Стосунки на відстані в наш час – це зовсім не те, що було раніше. Сьогодні у пари є багато способів бути на зв'язку 24 години на добу. Смартфони, соціальні мережі і
Корисні мобільні додатки для виховання дітей
У 21 столітті перед нами відкриті будь-які можливості. Інтернет може допомогти розібратися в будь-якій проблемі і знайти потрібне рішення. Але є і додатки, які здатні