Вправи для схуднення рук і плечей, які можна зробити вже зараз
29.03.2019 1 576 0 newsdaily.org.ua

Вправи для схуднення рук і плечей, які можна зробити вже зараз

В закладки

Вправи для схуднення рук і плечей, які можна зробити вже зараз

© Nathan Cowley/Pexels

Відсутність в'ялої шкіри і повноти по всій довжині рук області від ліктя до плечей. Ці фактори визначають красу і молодість рук. Звичайно, ми не часто використовуємо трицепси у повсякденному житті. Саме тому важливо прокачувати їх окремо, щоб не мати обвислими шкіри, і рук, які виглядають не дуже естетично.

Прибрати зайвий жир з проблемної зони можливо з допомогою спеціальних вправ, які можна виконувати в домашніх умовах без задіяння спеціального спортивного обладнання. Ваші руки стануть немічними і підкачати, і ви більше не будете соромитися носити сукні та майки без рукавів. Кожну вправу потрібно робити по 15-20 разів у трьох підходах.

Зворотні віджимання на одній руці

Сісти на підлогу, ноги разом, руки на ширині плечей, пальці дивляться на стегна, ступні розташовані перед стегнами. Зігнути ноги в суглобах, не відриваючи від підлоги. Випрямити руки, підняти стегна, утримуючи вагу тіла руками. Згинаючи лівий лікоть, допомогти прямий правою рукою, опустити стегна, але не торкаючись підлоги. Повторити вправу з іншою рукою. Можна використовувати стел для опори.

Зворотні віджимання з двома руками

Стілець або стіл поставити в максимально стійкому положенні. Встати напроти на відстані 3 метри. Повернутися до нього спиною, руки на ширині плечей. Зробити 3-4 кроки вперед. Випрямити корпус, зігнути ноги, щоб вони від колін утворювали з поверхнею столу або стільця одну лінію. Зігнути лікті і опуститися максимально низько. Повернутися у вихідне положення. Зробити 3 підходи по 20 разів.

Поздовжня планка в ходьбі

Прийняти положення поздовжньої планки, лягти животом на підлогу, тримаючи руки на ширині плечей, ступні та ноги притиснути один до одного. Все тіло повинне розташовуватися на одній прямій лінії, пальці рук дивляться вперед. Праву руку і ліву ногу переставити в ліву сторону, затримавшись у прийнятому положенні. Повторити те ж саме, але вже з лівою рукою і правою ногою. Повернутися у вихідне положення. Живіт втягнути. Поміняти положення і зробити три кроки в бік.

Звичайні віджимання

Прийняти положення лежачи на підлозі. Встати в позу для віджимання — ноги разом, руки ширше плечей, лікті прямі. Зігнути ліктьові суглоби і опуститися тілом до підлоги, стежачи за тим, щоб живіт не торкався поверхні землі. Щоб зробити руки підтягнутими і пружними, вправу роблять по 3 підходи по десять разів у кожному підході.

© Wavebreakmedia/iStock

Віджимання бічні

Лягти на живіт. Встати в звичну для віджимання позу, ноги притиснуті один до одного, руки ширше рівня плечей, щоб пальці були спрямовані не вперед, а по боках. Зігнути лівий лікоть і нахилитися корпусом в ліву сторону. Повернутися в початкову позицію, повторити аналогічний рух з правої рукою.

Віджимання від стійки

Прийняти положення стоячи, руки на платформі. Ноги разом, руки ширше плечей. Спина не повинна прогинатися, плечі повинні бути завжди прямими, що дозволяє включити м'язи рук по максимуму. Віджатися.

Обертання зап'ястями

Встати прямо, у руки взяти обтяжувачі — або пляшки або гантелі. Долоні, тримаючи в руках пляшки (гантелі), повернути спочатку по напрямку годинникової стрілки, а потім проти годинникової стрілки. Робити обертання на кожну сторону не менше однієї хвилини.

Ножиці

Встати прямо, руки перед собою на рівні плечей. Руки розставити в сторони, а потім звести перед собою, «накладаючи» так, щоб утворилося подобу ножиць. Повернутися у вихідне положення, повторити 20 разів.

Розгинання рук в сидячому положенні

Взяти пляшку об'ємом 2,5 літра, наповнену водою. Сісти на стілець, спину тримати прямо, руки з пляшкою підняти над головою. Випрямити руки. Завести пляшку за спину, згинаючи руки в ліктях. Опустити вільний вага максимально низько. Підняти пляшку назад над головою без різких рухів, повільно.

stylecraze.com

«Птах-Собака»

Встати на карачки. Коліна під стегнами, руки — під плечима. Підняти праву руку, щоб пальці дивилися тільки вперед, випрямити її в лікті. Одночасно з рукою підняти і випрямити ліву ногу. Затриматися в прийнятому положенні на деякий час, повернутися у вихідну позицію. Повторити той же порядок дій на праву ногу і ліву руку.

У цій справі, крім вправ, важливо пам'ятати ще про 4 речі:

  • Правильно харчуватися
  • Зменшити порції
  • Обов'язково снідати
  • Пити побільше води

І тоді ви безсумнівно досягнете результату і побачите свої руки стрункими.

Як правильно качати прес в домашніх умовах
© stevepb/Pixabay Важливо знати, як правильно качати прес, щоб швидко привести себе в порядок і поліпшити зовнішній вигляд. Coach розповідають про секрети домашніх
3 ефективних вправи для зміцнення м'язового каркаса в домашніх умовах
© g-stockstudio/iStock Якщо ви новачок у фітнесі, то першим ділом займіться зміцненням м'язового каркаса. Це дозволить вам відчувати себе більш впевнено під час будь-яких
5 вправ для рук, які рекомендує колишній тренер Ріанни
©Hdqwalls Знайти прекрасне, підтягнуте тіло співачка Ріанна зуміла з допомогою одного із своїх фітнес-тренерів по імені Діда Лагри. Портал Health представляє кращі вправи
3 вправи, які борються з в'ялістю ніг
Літо — час теплої сонячної погоди, відпустки. Дівчата надягають короткі шорти, спідниці, легкі сукні. Однак не всі можуть собі це дозволити — на шляху встає проблема
Експерти поділилися, як з допомогою фітболу і нескладних вправ отримати бажану фігуру
© Bojan89/iStock Нова робота, вагітність, домашні турботи або стрес — все це впливає на наші фігури. Фітбол допомагає легко і в короткий час зігнати зайвий жирок з усіх
Вправи з гантелями для схуднення: спорт на всі групи м'язів
© Wavebreakmedia/iStock Багато дівчат хочуть дізнатися, як схуднути будинку. Вони шукають інформацію в мережі, запитують у знайомих, підписуються на фітнес-блогерів. Але