Функції і додатки від Google, які зроблять життя значно простіше
07.05.2019 558 0 newsdaily.org.ua

Функції і додатки від Google, які зроблять життя значно простіше

В закладки

Функції і додатки від Google, які зроблять життя значно простіше

Протягом останніх двох десятків років Google активно пропонує користувачам нові інноваційні рішення, які спрощують наше життя. Продукти компанії давно стали невід'ємною частиною повсякденного побуту кожного з нас. Google має безпосереднє відношення практично до всього, з чим ви можете зіткнутися в інтернеті. Це приносить компанії мільярди доларів, значна частина яких використовується для розробки нових продуктів та удосконалення існуючих. У цьому матеріалі зібрані найбільш корисні функції і додатки від Google, які роблять життя кожного користувача трохи простіше. Також тут ви знайдете опис секретних функцій, про існування яких знають далеко не всі. Подробицями про сервіси Google поділилося видання Lifehack.

Вміст матеріалу

Найбільш корисні функції і додатки від Google

© Prykhodov/iStock

1. Google Maps

Google Maps – це один з тих сервісів, без якого неможливо уявити життя у сучасному світі. Він повністю змінив наше ставлення до навігації, зробивши її доступною практично для кожного пристрою. Сьогодні вся світова логістика спирається на картографічний сервіс від Google.

2. Google News

Google News – це найпопулярніший агрегатор новин у світі, яким щодня користуються сотні мільйонів людей. Тепер вам достатньо просто відкрити додаток на смартфоні, щоб отримати повну картину всіх подій.

3. Google Play Store

Google Play Store – це один з найбільш вдалих проектів компанії, який приносить величезні гроші. Тим не менш він корисний практично для всіх. Прості користувачі можуть швидко знайти потрібну програму або будь-який інший контент, а для розробників магазин є найкоротшим шляхом до банківської карти клієнта.

4. Google Hangouts

Google Hangouts – це сервіс для швидкого обміну повідомленнями та організації відеоконференцій. Звичайно, його популярність на тлі інших месенджерів виглядає не надто переконливо, але це дійсно якісний продукт, яким варто користуватися. Зараз Hangouts затребуваний здебільшого серед корпоративних клієнтів.

5. Google Alerts

Google Alerts – дуже простий, але корисний для багатьох сервіс. Він дозволяє отримувати повідомлення, після кожного згадування імені або назви компанії в інтернеті. Це важливо для підприємців, блогерів, знаменитостей та багатьох інших.

6. Blogger

Blogger є однією з найбільших платформ для ведення особистого блогу. Вона відрізняється від конкуруючих майданчиків простотою інтерфейсу і зручністю використання. Тут легко зможе освоїтися абсолютно будь-який користувач без будь-якої підготовки.

7. AdSense

AdSense – це надійне джерело прибутку для більшості онлайн-видань, які ви можете знайти в інтернеті. Рекламна мережа від Google висуває мінімальні вимоги до проектів, тому навіть невеликі видання можуть підключитися до AdSense і почати заробляти на рекламі.

8. AdWords

AdWords – це самий прибутковий проект Google. Платформа займає лідируючі позиції практично в усьому світі, тому більшість рекламних бюджетів компаній дістаються саме Google.

9. Google Analytics

Google Analytics – це просто незамінний продукт для кожного онлайн-видання. Сервіс дозволяє дізнатися докладну статистику про те, як ведуть себе користувачі на сторінках сайту. Ця інформація необхідна, щоб удосконалювати якість контенту.

10. Google Search

Звичайно ж, цей список не міг обійтися без головного пошукача в світі. Пошук інформації в інтернеті давно асоціюється у більшості з нас саме з Google Search. До речі, саме з цього продукту почалася історія одного з найдорожчих компаній.

© kasinv/iStock

11. Book Search

За допомогою пошуковика Google можна шукати не тільки будь-яку інформацію, але й книги. Для цього достатньо просто відкрити відповідну вкладку на головній сторінці сервісу. Таким чином, ви потрапите в саму велику бібліотеку світу.

12. Google Trends

Google Trends – це чудовий сервіс для блогерів та інших творців контенту, який поширюється в інтернеті. З його допомогою можна дізнатися таку інформацію про те, що саме люди шукають в мережі. Це дозволяє готувати актуальні матеріали для своїх читачів та глядачів.

13. Allo

Allo – це відмінне мобільний додаток для швидкого обміну повідомленнями. На жаль, Google нещодавно припинила його підтримку, але воно як і раніше доступний в Google Play. Історія Allo підходить до кінця, за цей сервіс безумовно заслуговує місця в списку кращих продуктів компанії.

14. Google Translate

Google Translate – це, безумовно, кращий онлайн-перекладач, який дозволяє не тільки шукати інформацію в будь-яких іноземних джерелах, але і спілкуватися з носіями інших мов. Якість перекладу не завжди ідеальна, але сервіс продовжує постійно вдосконалюватися.

15. Google Keep

Google Keep – чудовий додаток для створення заміток і списків справ. Незважаючи на високу конкуренцію серед подібних продуктів, рішення від Google залишається одним з найпопулярніших.

16. Google Fonts

Google Fonts – це величезна бібліотека шрифтів, які ви можете вільно використовувати в будь-яких своїх проектах. Сьогодні сервіс пропонує користувачам більше 800 різноманітних варіантів шрифтів.

17. Think With Google

Think With Google – сервіс для маркетологів, який ділиться актуальною інформацією про тенденції на ринку реклами. Також тут публікуються різні статистичні дані, які необхідні для розробки маркетингових стратегій.

18. Google Art Project

Google Art Project – це некомерційний проект, який дозволяє здійснити віртуальну подорож по кращих музеях і картинних галереях світу. Зображення творів мистецтва надаються у високому дозволі, тому ви зможете розглянути кожну деталь.

19. Google Sky

Google Sky – це ще один освітній некомерційний проект. Він дозволяє здійснити віртуальну подорож по нашій галактиці і вивчити детальну інформацію про різних космічних тілах.

20. Google Chrome

Google Chrome – найпопулярніший браузер в світі, тому, з великою часткою ймовірності можна стверджувати, що ви читаєте цей матеріал саме з його допомогою. Chrome займає лідируючі позиції на всіх актуальних платформах, з кожним роком нарощуючи свою перевагу над конкурентами.

Секретні функції Google і корисні лайфхаки

© google.com

1. Гра «Хрестики-нулики»

Якщо вам нудно, то просто наберіть в рядку пошуку «Tic Tac Toe» і натисніть Enter. На екрані з'явиться поле для гри, на якому ви зможете битися проти штучного інтелекту. Правда, обіграти його досить просто. Мабуть, Google просто не хоче нікого засмучувати.

2. Переклад в режимі реального часу

За допомогою мобільного додатку Google Translate ви можете переводити будь-які написи в режимі реального часу. Для цього достатньо запустити камеру і сфокусуватися на цікавому тексті. Функцію дуже зручно використовувати в подорожах.

3. Об'єднання поштових скриньок

Якщо ви користуєтеся різними поштовими сервісами, то скористайтеся послугою Gmailify. Вона дозволяє отримувати усі листи в одному додатку. Для цього перейдіть в налаштування Gmail і виберіть розділ «Облікові записи та імпорт». Далі додайте новий обліковий запис і натисніть «Зв'язати акаунти за допомогою Gmailify».

4. Гра «Кістки»

Ще одна кумедна пасхалка, яку залишили розробники Google. Просто введіть в рядку пошуку «roll a die» і натисніть Enter. На екрані з'явиться класичний кубик для гри, який покаже випадкову цифру.

5. Цікаві факти

Якщо ви введете в адресному рядку «fun facts», то Google миттєво видасть вам який-небудь забавний факт з Вікіпедії. Пасхалка працює лише англійською мовою, але ж ви завжди можете скористатися онлайн-перекладачем Google.

10 сервісів Google, які роблять наше життя кращим
© FirmBee/Pixabay Поза всяких сумнівів, Google – це одна з найбільш інноваційних компаній, продукти якої роблять наше життя трохи простіше. Зазвичай ми навіть не
Google змінить принципи безпеки поштової скриньки Gmail
© techcityng.com Компанія Google вирішила повністю переглянути ставлення до безпеки свого поштового сервісу Gmail. Представники найбільшого пошуковика розіслали
Google+ більше не актуальний: топ-менеджери компанії припинили його використовувати більше 3 років тому
© gizmodo.com Google лідирує практично у всіх сферах своєї діяльності, але існує одне невелике виключення. Єдиним відверто провальним продуктом компанії стала давно
Google буде зберігати транскрипти екранованих викликів на смартфонах Pixel
© John Karlsson/dribbble.com Ексклюзивна функція Call Screen – це одна з тих речей, яка робить смартфони Pixel особливими. Мабуть, вона є кращим способом захистити себе
Які програми варто видалити, щоб підвищити швидкість смартфона
© Wachiwit/iStock Якщо вам здається, що ваш смартфон працює не дуже швидко, то причиною цього можуть бути неякісні програми. Фахівці компанії Avast провели масштабне
Тім Кук захищає Google в якості основної пошукової системи на пристроях Apple
© Prykhodov/IStock Генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що вважає Google кращою на сьогодні пошуковою системою. Також він запевнив, що цей пошукач буде і далі