10 сервісів Google, які роблять наше життя кращим
18.06.2019 542 0 newsdaily.org.ua

10 сервісів Google, які роблять наше життя кращим

В закладки

10 сервісів Google, які роблять наше життя кращим

© FirmBee/Pixabay

Поза всяких сумнівів, Google – це одна з найбільш інноваційних компаній, продукти якої роблять наше життя трохи простіше. Зазвичай ми навіть не замислюємося над тим, яким би був світ без пошуку Google або Gmail. Видання Lifehack виділяє відразу 10 сервісів Google, за які ми повинні бути вдячні Ларрі Пейджу і компанії.

1. Google Maps

Google Maps — це незамінний сервіс, яким користуються мільйони людей щодня. Навряд чи ви зустрінете людину, в смартфоні якого немає відповідної програми. Також врахуйте, що переважна більшість сервісів доставки використовують саме Google Maps.

© pressureUA/iStock

2. Google News

Новинний сервіс Google був створений у далекому 2002 році. Поступово він став головним джерелом інформації про світові події для величезної кількості людей. Примітно, що видача новин не контролюється редакторами, а алгоритмами агрегації.

3. Google Play Store

Google Play Store – це один з найбільш великих джерел контенту різного роду. Тут можна знайти не тільки програми, але і книги, фільми, подкасти та багато іншого.

4. Google Hangouts

Сервіс обміну повідомленнями Hangouts втратив більшість користувачів з-за стрімкого розвитку месенджерів, але він як і раніше залишається важливою частиною екосистеми сервісів Google.

© Ivanko_Brnjakovic/IStock

5. Google Alerts

Сервіс сповіщень ніколи особливо не рекламувався, але це дійсно корисна і дуже зручна штука. Кожен користувачів може отримувати електронні листи від Google з посиланнями на всі нові публікації, які стосуються якоїсь певної теми.

6. Blogger

Blogger – один з найбільших сервісів для ведення блогів. З його допомогою абсолютно будь-яка людина може ділитися власними думками з усім світом.

7. AdSense

AdSense – один із найбільш комерційно вигідних проектів Google. Це найбільша рекламна мережа, яка надає користувачам тільки ті оголошення, які з високою часткою ймовірності його зацікавлять.

© Martine Savard/Pexels

8. Google Search

Пошук Google – це одна з тих речей, без якої неможливо уявити сучасний світ. Якщо вам потрібна якась інформація, то ви першим ділом скористаєтеся саме цим пошуковиком.

9. Book Search

З допомогою цього чудового сервісу можна знайти практично будь-яку книгу, яка коли-небудь була видана.

10. Google Analytics

З цим сервісом звичайні користувачі не стикаються, але він допомагає зробити інтернет. На сьогодні це фактично безальтернативний інструмент для веб-майстрів.

Читайте також 13 секретних функцій Google, які можуть миттєво зробити ваше життя щасливішим і простіше

Виявлено, що Google відстежує вас, навіть якщо ви відключите історію місцезнаходжень
© pressureU/IStock Google регулярно звинувачували в тотальне стеження за користувачами своїх сервісів протягом всієї історії компанії. Як виявилося, ці звинувачення аж
Як перемикатися між Google Maps і Apple Maps в iOS
© pressureUA/iStock Apple Maps практично ні в чому не поступається картографічного сервісу від Google, але бувають ситуації, коли потрібно використовувати відразу 2
Google Maps на IOS запустив нову функцію
© pressureUA/iStock Компанія Google оновила свій картографічний додаток для iOS, додавши в нього дуже цікаву і корисну функцію. Тепер користувачі Google Maps на iPhone
Google Maps: оновлене додаток буде контролювати безпеку їзди
© pressureUA/iStock Завдяки новій функції, яка з'явилася в додатку Google Maps, водіння стане більш безпечним. Крім цього, новий функціонал картографічного сервісу
Google Play Store більше не буде безкоштовним для користувачів Android
© dimarik/IStock Протистояння між одним з найбільших технологічних гігантів Google і Єврокомісією продовжує загострюватися. Так, видання Mashable поділилося не
Карти Google можуть повідомляти вашим друзям про місцезнаходження і рівень заряду батареї
© RobertCorse/iStock У минулому році компанія Google додала можливість ділитися своїм місцезнаходженням з іншими користувачами в додатку Google Maps. Призначена ця