5 вправ з йоги, які формують сексуальні ноги
31.03.2019 463 0 newsdaily.org.ua

5 вправ з йоги, які формують сексуальні ноги

В закладки

5 вправ з йоги, які формують сексуальні ноги

© LightFieldStudios/IStock

Олена Ульмасбаева, викладач йоги Айенгара, засновник і директор мережі центрів йоги Yoga Practika, каже, що в переважній більшості випадків причина викривленої форми ніг не в «неправильних» кістках, а в певній деформації суглобів, яка веде до нерівномірного навантаження на зв'язки. У свою чергу, занадто розслаблені зв'язки в 1-му місці, і дуже жорсткі в іншому, посилюють деформацію суглобів. Виправити ситуацію допоможуть вправи, якими поділився women's Health.

Вам знадобляться: килимок, ремінь, пластиковий цегла, ковдру або ще один килимок.

1. Поза гори

Варіант 1

© whealth.ru

Цей варіант рекомендується виконувати людям з О-подібними ногами.

 • Встаньте прямо і покладіть між ногами на підлогу цегла, притисніть до нього великі пальці ніг і внутрішні частини п'ят.
 • Підніміть склепіння стоп так, щоб кісточки внутрішньої частини щиколоток піднімалися вгору.
 • Намагайтеся витягати пальці ніг вперед і не відриватися від підлоги внутрішніми краями п'ят.
 • Виконуйте рух 2-3 хвилини.

Варіант 2

© whealth.ru

Вправа корисно робити при Х-подібних ногах.

 • Станьте прямо і трохи зігніть ноги в колінах, поставте цегла точно між внутрішніми частинами колін, потім випрямити ноги.
 • Намагайтеся тримати стопи як можна ближче один до одного, поступово підтягуйте колінні чашечки вгору. Не дозволяйте колін загортатися всередину, щоб цегла не йшов назад.
 • Повторіть рух 2-3 хвилини.

Варіант 3

© whealth.ru

Цей варіант тонізує м'язи внутрішньої сторони стегон.

 • Станьте прямо і зігніть ноги в колінах. Розмістіть цегла між внутрішніми сторонами стегон відразу над колінами. Випряміть ноги.
 • Потім, намагаючись тримати стопи як можна ближче один до одного, підтягуйте колінні чашечки вгору і не дозволяйте колін загортатися всередину.
 • Виконуйте рух протягом 2-3 хвилин.

2. Нахили вперед

Варіант 1

© whealth.ru

Вправа покращує кровообіг і знімає набряки, його корисно робити при варикозному розширенні вен і після довгої ходьби на каблуках.

 • Станьте прямо, поставте ноги на ширину тазу, надіньте ремінь на середину гомілки (на саму опуклу частину).
 • Нахиліться вперед і опустіть руки на підлогу або на опору. Витягайте пальці ніг вперед, підтягуйте колінні чашечки вгору, розштовхувати ноги один від одного. Прагнете збільшити відстань між внутрішніми сторонами стегон і колін. Коліна повинні дивитися вперед і не заморочуватися всередину.
 • Виконуйте вправу 2-3 хвилини.

Варіант 2

© whealth.ru

Скачайте ковдру або рушник в щільний рулон. Потім нахиліться вперед, опустіть пальці рук на підлогу або на опору і встаньте передніми частинами стоп на рол. П'яти не повинні відриватися від підлоги.

Тримайте стопи паралельно один одному, витягайте пальці ніг.

З вдихом підніміться в позу гори. На видиху нахиліться вперед. Повторіть не менше десяти разів. Стежте, щоб внутрішні частини кісточок не завалювалися до підлоги, піднімайте їх вгору, як у першій вправі.

Читайте також 7 вправ, які допоможуть створити витончені сідниці

8 поз йоги, які допоможуть мислити більш позитивно
© fizkes/iStock З настанням осені можуть з'явитися ознаки депресії. На щастя, з якими відмінно справляються пози йоги. Деякі асани здатні повернути позитивний настрій і
4 напрямки йоги, які варто спробувати кожному
©Burst/Pexels Мрієте освоїти практику асан і зануритися в дивовижний світ йоги, щоб знайте гармонію і баланс усередині себе? Ми зібрали для вас 4 захоплюючих напрямки
5 елементів для йоги будинку, які принесуть відчутну користь
©fizkes/IStock Щоб домашні тренування проходили результативно і приносили не тільки користь, а й ще й задоволення, необхідно правильно до неї підготуватися. Редакція
5 поз йоги для відчайдушних туристів
© Pinterest Немає нічого кращого часу, проведеного на свіжому повітрі. Якщо ви — завзятий турист, виходило чимало стежок і підкорив багато вершини, ці п'ять поз йоги
Ідеальна планка: 4 способи отримати користь від вправи
Планка — найпоширеніше вправа для зміцнення м'язів преса. «Це відмінна вправа для всього тіла, якщо робити його правильно», — говорить Дензел Аллен, тренер в SoHo
3 вправи, які збережуть хребет здоровим
© Lifestyle Frisco Сидячий спосіб життя, притаманний більшості сучасних людей, завдає величезної шкоди хребту. Малорухливість і постійне сидіння за комп'ютером, в машині