Кращі програми та лайфхаки для створення популярних Stories в Instagram
25.03.2019 888 0 newsdaily.org.ua

Кращі програми та лайфхаки для створення популярних Stories в Instagram

В закладки

Кращі програми та лайфхаки для створення популярних Stories в Instagram

Instagram Stories з'явилися відносно недавно, але швидко стали одним з найпопулярніших видів контенту. Сьогодні близько 300 тисяч чоловік щодня постять історії, а це третина всієї аудиторії соціальної мережі. Видання Jumper Media поділилися порадами, як створювати популярні Stories в Instagram. Якщо ви хочете розширити свою аудиторію, то скористайтеся цими додатками і лайфхаками.

Вміст матеріалу

Кращі програми для створення Stories

© madewithover.com

Мабуть, варто почати з створення шаблону. Для цього ідеально підходить додаток Adobe Spark. Воно за замовчуванням створює графіку в дозволі 1080 на 1920 пікселів, а це саме те, що нам потрібно. Програма автоматично створює шаблон, після чого ви зможете внести в його дизайн свої корективи. Крім цього, варто скористатися Adobe Spark Post. З його допомогою можна створювати креативні написи. Використовуйте інструмент «Пропозиції по стилю». Він автоматично вирішує проблеми з читабельністю текстів.

Canva – ще один непоганий сервіс для роботи з дизайном. Тут також можна швидко створювати якісні шаблони і користуватися величезною бібліотекою шрифтів. Крім цього, зверніть увагу на додаток Over. Тут ви знайдете масу готових шаблонів і зможете редагувати їх на свій смак. Врахуйте, що Canva і Over – це взаємозамінні сервіси, тому протестуйте їх і виберіть той, який вам більше подобається. Крім цього, ви завжди можете купити готові шаблони на Creative Market або 99Designs.

Якщо вам потрібно створити відео з добірки фото і додати музичний супровід, то скористайтеся Flipagram. Також озбройтеся фірмовим додатком від Instagram під назвою Hyperlapse. З його допомогою можна додавати ефекти уповільнення, а також прискорювати відтворення в 12 разів.

Якщо ваше відео занадто довге для публікації в Stories, то швидко обрізати його можна за допомогою Storeo і CutStory. Ці програми безкоштовні, але на збережених роликах з'являється водяний знак. Усунути його можна, оновившись до преміум-версії.

Також обов'язково встановіть на свій смартфон Drool. Цей додаток має дійсно величезною бібліотекою різних фільтрів і інших ефектів. Flyr – ще один чудовий сервіс, який допоможе зробити ваші публікації більш привабливими. Тут ви знайдете більше 1000 готових шаблонів, коротких відео і анімованих зображень.

InShot – це, мабуть, найкраще додаток для додавання музики на відео. Розробники передбачили безліч інструментів і цікавих ефектів, тому ви зможете багато експериментувати. Крім цього, почніть користуватися Planoly, для фіксації ідей і планування нових Stories.

Які Stories хочуть бачити користувачі

© jacoblund/iStock

Причини популярності Stories криються в тому, що людям властиво слухати і розповідати історії. Але задовольнити інтереси широкої аудиторії не так вже й просто. Ось кілька дієвих порад, як зацікавити існуючих глядачів і залучити нових.

Плануйте

Stories можна порівняти з невеликими фільмами, тому вам потрібен хороший сценарій. Перш ніж приступати безпосередньо до створення публікації, подумайте про те, що ви хочете показати і розповісти глядачеві. Не допускайте емоційного додавання фото або відео. Дійте строго наміченим планом.

Експериментуйте з хронологією

Сьогодні цей прийом користується величезною популярністю у фільмах і серіалах. Спробуйте відразу ж помістити глядача в гущу подій, а потім дозовано розповісти, що саме тут відбувається. Наприклад, почніть оповідання з кадрів, де ви годуєте яку-небудь екзотичну тварину в подорожі, а потім розкажіть, як ви і чому ви опинилися в цій країні.

Будьте переконливими

2000 років тому Аристотель стверджував, що для переконання аудиторії потрібні всього три фактори: авторитет оповідача, емоційність і оперування фактами. З тих пір нічого не змінилося, адже це і є рецепт популярних історій в Instagram. Якщо перший пункт залежить виключно від вас, то з рештою можна попрацювати. В першу чергу ви повинні демонструвати глядачам виключно справжні емоції. Також уникайте будь-якої брехні і маніпуляцій. Нехай історія буде не найяскравішою, але правдивою. Це важливо для втримання аудиторії.

Робіть ненав'язливі анонси

Мистецтву утримання аудиторії варто повчитися у сценаристів серіалів. Зазвичай серії закінчуються так, що глядач просто не може пропустити наступний епізод. Щось подібне можна реалізувати і в Stories, але робити це слід максимально ненав'язливо. Просто натякніть глядачам, що, наприклад, ваша подорож триває, а значить, вам є про що розповісти.

Як використовувати стікер «Питання»

© jumpermedia.co

Instagram продовжує активно розвиватися та обростати новим функціоналом. Стікери «Запитання» з'явилися відносно недавно, тому їх використовують далеко не всі. І абсолютно марно, адже це відмінний спосіб підтримувати комунікацію зі своєю аудиторією. Спочатку ця функція розроблялася для спілкування друзів, але вона швидко перетворилася на маркетинговий інструмент. Акаунти компаній активно використовують «Питання» для зворотного зв'язку з клієнтами.

Щоб додати стікер «Питання» в Stories, знайдіть його в розділі з усіма іншими стікерами. За замовчуванням Instagram пропонує текст «Поставте мені питання», але ви можете замінити його на будь-який інший. Ось кілька корисних порад, як ефективно використовувати стікер «Питання».

Влаштовуйте тематичні сесії питань

Наприклад, якщо ви працюєте у сфері фітнесу, чи то можете поспілкуватися зі своєю аудиторією на тему тижневого плану тренувань або харчування. Теми варто міняти раз в тиждень.

Ініціюйте Ask Me Anything

Також варто регулярно спілкуватися з аудиторією на абсолютно будь-які теми. Нехай ваші передплатники самі вирішують, що вони хочуть дізнатися про вас. Але не забудьте попередити глядачів, що ви зможете відповісти далеко не на всі питання.

Залучайте експертів

Цим радою варто скористатися власникам бізнес-акаунтів. Залучіть до спілкування з аудиторією авторитетного експерта, який зможе дати відповіді на питання аудиторії і поділитися корисними порадами.

Прорілюструйте питання

Обов'язково додавайте картинки, які мають безпосереднє відношення до обговорюваної теми. Програма дозволяє завантажити підготовлену ілюстрацію або зробити її за допомогою камери.

Будьте лаконічними

Ваші відповіді можуть бути розгорнутими, якщо це потрібно, але питання, які ви задаєте аудиторії, повинні бути максимально лаконічними. Текст не повинен складатися з 5-6 слів.

Залишайтеся онлайн

Проведіть кілька сеансів, щоб визначити моменти пікової активності вашої аудиторії. В цей час ви повинні бути онлайн, щоб створювалася ілюзія дійсно живого спілкування.

Дотримуйтесь правилом 80/20

80% часу аудиторія повинна задавати питання, а 20% — давати відповіді. Це вже золоте правило, яке відмінно працює, тому не варто намагатися винайти щось нове.

Не стомлюйте аудиторію

Якщо ви будете проводити сеанси питань занадто часто, то передплатники швидко втратять інтерес до них. 2 сеансу в тиждень – це максимум, який не варто перевищувати.

Обмежте кількість відповідей

Попередьте аудиторію, що відповісте, наприклад, на перші 20 питань. Це значно підвищить активність і змусить з цікавістю чекати наступного сеансу.

Винагороджуйте свою аудиторію

Придумайте спосіб, як нагородити найбільш активних учасників сесій відповідей на питання. Це можуть бути просто теплі слова або реальні призи, які можна розіслати передплатникам.

Ідеї для Stories

© happy_lark/iStock

Кращі ідеї для Stories вам належить знайти самостійно, адже тільки ви знаєте, що саме може зацікавити вашу аудиторію. Тим не менше, існують загальні рекомендації, які повинні спрацювати в будь-якому випадку. Ось кілька цікавих ідей для ваших історій.

Опитування

Опитування в історіях виглядають гармонійно, тому використовуйте їх досить часто. Вони можуть бути не тільки серйозними, але і жартівливими.

Керівництва

Використовуйте Stories для створення практичних керівництв, які будуть корисними для користувачів. Наприклад, це може бути покроковий рецепт приготування якого-небудь блюда або програма домашньої тренування.

Інформація

В описі профілю не завжди вистачає місця для розміщення якоїсь важливої інформації. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, то використовуйте історії, щоб трохи більше розповісти про себе.

Подарунки

Використовуйте Stories, щоб віддати своїм передплатникам щось безкоштовно. Наприклад, це може бути який-небудь промо-код на знижку.

Конкурси

Конкурси – це відмінний спосіб оживити аудиторію. Проводьте їх регулярно, але не перетворюйте розіграші в основний тип контенту, адже людям властиво швидко звикати до хорошого.

Цитати

Цитати – це один з найбільш простих у виробництві типів контенту, але він відмінно працює. Створюйте такі Stories кілька разів в місяць, приділяючи багато уваги візуальної складової.

Реклама

Реклама в Stories сьогодні дуже ефективна, тому демонстрація якого-небудь продукту може принести непоганий прибуток. Звичайно ж, не варто перетворювати свої історії в рекламні ролики, але про можливості заробити забувати не варто.

Поради, як створювати популярні Stories

© biglike/iStock

Успішний акаунт у Instagram – це не тільки творчість, але і важка щоденна робота. Щоб домогтися успіху, доведеться приділяти свій сторінці досить багато часу. Ви повинні бути до цього готові, оскільки багато новачків будують ілюзії, які миттєво руйнуються, зіткнувшись з реальністю. Ось кілька корисних порад, як створювати популярні Stories, які будуть корисними для початківців.

Якість важливіша за кількість

Ви можете постити десятки історій щодня, але це не приведе до позитивного результату, якщо вони не будуть якісними. Ви повинні демонструвати публіці щось дійсно цікаве. Перед публікацією варто задатися питанням, чи хочете ви подивитися щось подібне від іншого користувача.

Пишіть сценарії

Stories мають багато спільного з кінематографом. Ваші розповіді повинні мати зав'язку, розвиток сюжету і логічне завершення. Для цього варто намалювати повну розкадрування, перш ніж приступати до виробництва контенту.

Перший кадр дуже важливий

Перше, що побачить глядач, відкривши вашу історію, має вирішальне значення для його утримання. Насправді у вас є всього кілька секунд, щоб утримати увагу аудиторії.

Розміщуйте творчий контент

Кращий спосіб привернути аудиторію – продемонструвати їй унікальний контент, які вони ніколи не бачили раніше. Тому творчість в Stories буде дуже доречним, але не варто зловживати, адже одноманітність швидко набридає.

Слідкуйте за трендами

Якщо ви плануєте просувати свою сторінку покладаючись виключно на власні ідеї, то ймовірність успіху мінімальна. Немає нічого поганого в тому, щоб створювати трендовий контент, навіть якщо він не буде дуже креативним і оригінальним.

Співпрацюйте з колегами

Робіть спільні взаємодоповнюючі Stories з іншими користувачами, які працюють у вашій сфері. Ця відмінний спосіб розширити аудиторію, не вкладаючи в просування гроші.

Складіть графік

Спонтанні Stories найчастіше відмінно працюють, але у вас повинен бути чіткий графік публікацій. Для його складання поекспериментуйте, щоб визначити найкращий час для публікації.

Використовуйте стікери

Якщо вам здається, що ваші історії виглядають недостатньо яскраво, щоб залучити аудиторію, то виправте це з допомогою стікерів. Насправді це схоже на якусь магію, яка миттєво оживляє навіть не самий якісний контент.

Поекспериментуйте з тривалістю

Тривалість ваших Stories – це один з ключових параметрів, про які варто думати в першу чергу. Вибрати оптимальний формат історій можна тільки самостійно, оскільки все залежить виключно від уподобань вашої аудиторії.

Аналізуйте статистику

Instagram надає досить докладні статистичні дані про Stories. Обов'язково запам'ятайте цю статистику і аналізуйте її, щоб краще розуміти уподобання та інтереси вашої аудиторії.

Майбутнє Instagram: що далі чекає популярну соціальну майданчик
© bigtunaonline/iStock Сьогодні Instagram може похвалитися 1 мільярдом активних користувачів, а це приблизно 13% населення Землі. І це ще не всі досягнення найбільш
Як використовувати фільтри з Instagram Story до вже існуючих фотографій і відео
Stories поступово перетворилися в найбільш затребувану опцію Instagram, якою щодня користуються мільйони людей. Не в останню чергу це пов'язано з можливістю
Як дивитися історії в Instagram анонімно
Як дивитися історії в Instagram анонімно
Як дивитися історії в Instagram анонімно
24.05.19 Поради про саморозвиток
© bigtunaonline/iStock Сториз в Instagram – найкращий спосіб дізнатися, хто ваш «фанат» і шанувальник. Адже, звичайна фотографія не покаже, хто його переглянув. Цікаво
YouTube додасть можливість завантажувати сториз-ролики: в них планується новий для популярної функції формат
©Pexels Останні новини про YouTube стосуються тих, на чиї канали підписані більше 10 000 людей: в їх розпорядженні скоро з'явиться інструмент навантаження
10 способів отримати більше передплатників в Instagram в 2019 році
©Anastasia_Prish/IStock Хочете дізнатися, як отримати більше передплатників в Instagram і підвищити популярність свого облікового запису? Будьте готові до того, що в 2019
10-хвилинне тренування Холлі Беррі для отримання спортивних форм
© fabfivelifestyle.com Не секрет, що Холлі Беррі любить тренуватися. В її Инстаграме постійно з'являються публікації і поради для здоров'я, харчування і тренувань. В цей