Кращі клавіатури для геймерів, дизайнерів і програмістів
03.06.2019 915 0 newsdaily.org.ua

Кращі клавіатури для геймерів, дизайнерів і програмістів

В закладки

Кращі клавіатури для геймерів, дизайнерів і програмістів

Якісна клавіатура потрібна не тільки для комфортного геймінга, але і для виконання професійних завдань. Якщо для роботи з текстом підійде практично будь-яка модель, то дизайнерам і програмістам варто підійти до вибору робочого інструменту більш серйозно. З цього матеріалу ви дізнаєтеся, яку клавіатуру вибрати для ігор, дизайну та програмування. Кожна задача вимагає певних особливостей, тому універсального варіанту просто не існує.

Вміст матеріалу

Кращі клавіатури для геймерів

У клавіатурах для ігор вирішальне значення має тип перемикачів. Це дуже суб'єктивна річ, оскільки у кожного є власні уподобання. Наприклад, Cherry Blue – це гучні перемикачі, які вимагають досить сильного натискання. Cherry Brown – м'який і тихий варіант, а Cherry Red – це щось середнє між попередніми моделями. Тому універсального ради, яку клавіатуру вибрати, просто немає. У цьому списку зібрані моделі з різними типами перемикачів.

1. Hyper Alloy Elite

© Amazon

Hyper Alloy Elite виглядає досить аскетично. Дизайн складно назвати геймерським, незважаючи на наявність яскравого червоного підсвічування. До речі, її налаштування обмежуються лише виділенням WASD. Головна перевага цієї моделі полягає в тому, що ви можете купити варіанти з різними типами перемикачів. Крім цього, клавіатура має окремим блоком клавіш для управління мультимедіа.

Купити

2. Corsair K95 RGB Platinum

© Amazon

Corsair K95 RGB Platinum – дійсно велика клавіатура, яка вимагає величезної вільної площі на вашому робочому столі. Перемикачі Cherry Brown добре підходять як для роботи з текстами, так і для ігор. Підсвітка RGB має величезну кількість налаштувань, які доступні у фірмовому додатку Corsair. Тут також присутній блок для управління мультимедіа та додатковий наскрізний USB, що зручно.

Купити

3. Logitech K840

© Amazon

Logitech важко асоціювати з геймингом, але ця клавіатура безумовно гідна вашої уваги. Вся справа в перемикачах Romer-G. Вони працюють практично безшумно, але мають досить сильну тактильною віддачею. Крім цього вони спрацьовують на 25% швидше, ніж Cherry Brown. В іншому це звичайна клавіатура. Тут немає ні підсвічування, ні додаткових клавіш.

Купити

4. Razer BlackWidow Elite

© Amazon

BlackWidow Elite – це флагманська модель Razer, яка володіє всім необхідним для комфортного геймінгу. Існую три варіанти клавіатури з різними типами перемикачів. Звичайно ж, Razer використовує свої фірмові Green, Orange і Yellow. Ці перемикачі за відчуттями від натискання практично не відрізняються від лінійки Cherry. Що стосується зовнішнього вигляду девайса, то він класичний для Razer.

Купити

5. Das Keyboard 4 Professional

© Amazon

Це не геймерська клавіатура, але вона дійсно перевершує багато спеціалізовані моделі. Тут використовуються перемикачі Cherry Blue і Brown на вибір. Підсвічування немає, але зате є дуже зручний блок для управління мультимедіа. Крім цього, тут немає макросів, але, як показує практика, більшості геймерів вони просто не потрібні.

Купити

6. Kinesis Freestyle Edge

© Amazon

Дуже незвичайна модель від Kinesis, яка складається з двох окремих половин. Це дозволяє гравцеві розташувати клавіатуру максимально зручно для себе. Проте врахуйте, що половинки з'їдені між собою не надто довгим і досить товстим кабелем. Що стосується перемикачів, то тут використовуються три різних варіанти від Cherry. На лівій половині клавіатурі присутні 12 макросів.

Купити

7. Razer Huntsman Elite

© Amazon

Razer Huntsman Elite – унікальна клавіатура, оскільки тут використовуються оптико-механічні перемикачі, що зустрічається вкрай рідко. Вони миттєво спрацьовують, оскільки натискання фіксується завдяки променю світла. Крім цього, такі перемикачі дуже надійні. Вони витримують до 100 мільйонів натискань. В іншому це традиційна геймерська клавіатура з настроюваної підсвічуванням і м'якою підставкою для зап'ясть.

Купити

8. Ducky One TKL

© Amazon

Ducky One TKL — одна з найбільш компактних геймерських клавіатур на ринку, оскільки тут відсутній додатковий цифровий блок. На вибір пропонуються 4 моделі з різними перемикачами Cherry. Ніяких додаткових клавіш і функцій тут немає. Тим не менш, це відмінний варіант, якщо ви шукайте максимально компактну механічну клавіатуру.

Купити

9. Cooler Master MasterKeys SL

© Amazon

Ще одна компактна клавіатура з перемикачами Cherry. На ринку присутня 5 її варіацій, включаючи моделі з досить рідкісними перемикачами Silver і Green. Мабуть, єдиний істотний недолік цієї клавіатури – відсутність підсвічування клавіш. Але це дозволило максимально знизити її ціну, тому MasterKeys SL користується величезною популярністю серед геймерів.

Купити

10. Redragon K552-N Kumara

© Amazon

Redragon K552-N Kumara – одна з найдешевших геймерських клавіатур на ринку. Тут використовуються перемикачі Otemu Blue, які поступаються варіантів від Cherry, як по швидкості спрацьовування, так і по тактильним відчуттям. Тим не менш особливого дискомфорту під час гри не відчувається, адже це все-таки механіка. Якщо врахувати вартість девайса, то клавіатура більш ніж гідна.

Купити

Кращі клавіатури для дизайнерів

Для роботи з графікою важливе значення має миша, тим не менш якісна клавіатура також здатна спростити виконання робочих і творчих завдань. У цей список включені, як механічні варіанти, так і мембранні. Крім цього, ви знайдете тут девайси абсолютно різних форм-факторів, включаючи вузькоспеціалізовані моделі. Якщо ви не знаєте, яку клавіатуру вибрати для своєї домашньої студії, то придивіться до цих варіантів.

1. Logitech Craft

© Amazon

Ця клавіатура створена спеціально для роботи в різних графічних редакторах. Головною її особливістю є наявність спеціального аналогового диска, який призначений для вибору параметрів в спеціалізованих програмах. Цей елемент керування відмінно працює в Photoshop, Illustrator, InDesign і Premiere Pro. Крім цього, Logitech Craft має дуже тихими клавішами з м'яким натиском.

Купити

2. Corsair K95 RGB Platinum

© Amazon

Corsair K95 RGB Platinum – це ігрова клавіатура з механічними перемикачами Cherry і настроюється RGB підсвіткою. Тим не менше її дуже зручно використовувати для роботи з графікою, оскільки ви можете налаштувати макроси на будь-які швидкі дії в більшості додатків. До речі, настройки макросів зберігаються навіть після підключення клавіатури до комп'ютера, оскільки вона володіє власним модулем пам'яті.

Купити

3. Kinesis Advantage2 LF

© Amazon

Не секрет, що багато графічні дизайнери страждають від синдрому зап'ястного каналу. Це пов'язано з тим, що під час роботи руки знаходяться в неприродному положенні. Якщо ви хочете уникнути цієї вкрай неприємної проблеми, то зверніть увагу на Kinesis Advantage2 LF. Ця клавіатура розроблена спеціально для людей, які зіткнулися з хронічним болем. На перший погляд вона може здатися незручною, але вже через кілька годин ви звикнете до настільки незвичайному розташуванню клавіш.

Купити

4. Anker Universal Bluetooth Wireless Keyboard

© Amazon

Ця клавіатура розроблена спеціально для Mac, але вона відмінно працює і з Windows-комп'ютерів. Крім цього, ви можете підключити її навіть до свого смартфону, оскільки девайс підтримує Bluetooth-з'єднання. Враження від роботи з клавіатурою Anker самі приємні, адже корпус виготовлений з алюмінію, а натискання клавіш легке, але акцентоване.

Купити

5. Microsoft Modern Keyboard with Fingerprint ID

© Amazon

Ця клавіатура стане відмінним доповненням до будь-якого пристрою з лінійки Microsoft Surface. Девайс виглядає бездоганно, але це не єдина його перевага. У клавіатуру вбудований сканер відбитків пальців, який можна використовувати для входу в систему. Погодьтеся, це зручніше, ніж введення пароля.

Купити

6. Logitech K780

© Amazon

Logitech K780 створена для роботи з планшетами і навіть смартфонами. Якщо у вас є девайс з відповідною діагоналлю екрана, то ви можете перетворити його в якусь подобу ноутбука. Підключення здійснюється по Bluetooth. Працює клавіатура від звичайних батарейок, що не дуже зручно, але це дозволило позбутися від будь-яких роз'ємів.

Купити

7. Microsoft Універсальний Foldable Keyboard

© Amazon

Мабуть, сама незвичайна клавіатура у цьому списку. Справа в тому, що ви можете просто скласти її, тим самим значно спростивши транспортування. У складеному стані девайс можна помістити в кишені куртки. Основне призначення клавіатури – робота зі смартфонами, але при бажанні можна підключити клавіатуру і до будь-якого комп'ютера.

Купити

8. Topre Realforce 104UBS Silent variable

© Amazon

Topre Realforce 104UBS – це механічна клавіатура з дивно тихими перемикачами. По гучності натискання клавіш, девайс цілком порівнянний з мембранними моделями. Тим не менш, це все-таки механіка з дуже чітким натисненням і досить сильною тактильною віддачею. Таке поєднання зустрічається вкрай рідко, тому клавіатура може стати відмінним вибором для виконання будь-яких завдань.

Купити

Кращі клавіатури для програмістів

Для програмування потрібна максимально зручна клавіатура зі стандартним розташуванням клавіш і їх чітким натисненням. Звичайно ж, варто розглядати моделі з механічними перемикачами. Тим не менш більшість геймерських рішень не підійдуть, оскільки вони володіють зайвим функціоналом, який буде тільки заважати.

1. Filco Ninja Majestouch-2

© Amazon

Filco Ninja Majestouch-2 – це спеціалізована клавіатура для професійних програмістів. У цій моделі на фронтальній частині клавіш навіть не завдано ніяких символів, тому ніщо не буде відволікати вас від роботи. Підсвіткою обладнані тільки клавіші Caps Lock, Num Lock і Scroll Lock. Корпус виготовлений з приємного шорсткого пластика, а самі клавіші ідеально гладкі. Натискання акцентоване, але не надто гучне.

Купити

2. CM Storm QuickFire Rapid

© Amazon

Ще одна хороша клавіатура, яка відповідає всім вимогам програмістів. Ви можете вибрати одну з 4 різних моделей, у яких використовуються різні типи механічних перемикачів Cherry. Символи на клавіші нанесені методом лазерного гравіювання, тому за їх довговічність можна не переживати. Правда, шрифт виглядає досить спірно, але навряд чи це якось завадить комфортній роботі.

Купити

3. WASD Keyboards CODE

© Amazon

WASD Keyboards CODE – це максимально аскетична клавіатура, адже на неї навіть не нанесений логотип виробника. Механічні клавіші володіють приємною тактильною віддачею, але натискання відносно м'яке. До речі, ця модель повністю сумісна з Mac. Для цього передбачений спеціальний перемикач розкладки.

Купити

4. Ducky Shine 5 RGB

© Amazon

Ducky Shine 5 – це одна з небагатьох геймерських клавіатур, яка відмінно підходить для роботи з кодом. RGB-підсвічування виглядає здорово, але вона може відволікати. На щастя, її можна дуже легко відключити. Модель сумісна як з Mac, так і з ПК. Врахуйте, що клавіатура досить велика, тому з її розміщенням на робочому столі можуть виникнути деякі складності.

Купити

5. RealForce 87U

© Amazon

RealForce 87U – ще одна спеціалізована модель для роботи з кодом. Символи на клавіші нанесені таким чином, що їх практично не помітно. Що стосується перемикачів, то тут використовуються знамениті Topre Switches. Вони забезпечують м'яке натискання і неймовірно швидке спрацьовування. Клавіші виготовлені з трохи шорсткого, але дуже приємного пластику.

Купити

За матеріалами PC Gamer, CreativeBloq і Hob Gear.

Бездротова клавіатура для iPad: як вибрати найкращий варіант
© FirmBee /Pixabay iPad варто сприймати в якості повноцінного робочого інструменту, адже цей гаджет має величезними можливостями. Наприклад, планшет від Apple відмінно
Як вибрати ноутбук для ігор: рекомендації 2018 року
© Tzogia Kappatou/IStock Ігровий ноутбук – це відмінний варіант для геймерів, які воліють компактні мобільні рішення. З іншого боку, до придбання такого девайса варто
Топ-3 гарнітури для якісного звуку, які коштують менше 100$
Якісна гарнітура потрібна не тільки для комфортного спілкування по відеозв'язку, але і для онлайн-ігор. Топові моделі навушників від відомих виробників коштують досить
Гаджет-момент: 10 варіантів сучасних і якісних комп'ютерних мишей
© shironosov/iStock Миша – це головний інструмент для взаємодії з комп'ютером, тому від її якості залежить ваша продуктивність. Видання The Independent опублікувала
Що подарувати програмісту: кращі подарунки, які він справді оцінить
Якщо ви шукайте подарунок для близької людини, який займається програмуванням, то варто звернути увагу на цей список. Тут зібрані відмінні різнопланові ідеї для
Як вибрати ноутбук: керівництво по правильному купівлі
© LeszekCzerwonka/iStock Ноутбук – це універсальний девайс, який поєднує в собі потужність десктопного комп'ютера і мобільність планшета. Але врахуйте, що такі гаджети