Як перевірити камеру на ноутбуці і зробити з її допомогою фотографії
29.04.2019 898 0 newsdaily.org.ua

Як перевірити камеру на ноутбуці і зробити з її допомогою фотографії

В закладки

Як перевірити камеру на ноутбуці і зробити з її допомогою фотографії

© rawpixel/Pixabay

Зазвичай веб-камери ноутбуків використовують для онлайн-відеодзвінків, але з їх допомогою можна робити і фото. Звичайно, якість таких знімків буде не найвищою, але в більшості випадків прийнятним. Якщо ви давно не використовували веб-камеру свого комп'ютера, то варто перевірити її працездатність. Зробити це можна декількома способами. Видання Lifewire поділилися порадами, як перевірити камеру на ноутбуці.

Вміст матеріалу

Як перевірити камеру на ноутбуці

Для перевірки працездатності та якості камери вашого ноутбука можна скористатися спеціалізованими веб-сервісами. Також ви можете провести тест з допомогою вбудованих інструментів Windows або macOS. Крім цього, необхідним функціоналом володіє додаток Skype.

Онлайн-тест веб-камери

Мабуть, найпростіший спосіб перевірити веб-камеру свого ноутбука. Вам досить просто відвідати один із спеціалізованих веб-сервісів. Наприклад, webcammictest.com, turncameraon.com, webcamtests.com або testmycam.net. Алгоритм дій на цих сервісах ідентичний.

 • Відкрийте будь-який браузер.
 • Перейдіть на один із сайтів, згаданих вище.
 • Клацніть «Перевірити мою веб-камеру».
 • Натисніть «Дозволити» у який з'явився вікні.

Якщо ваша камера працює справно, то на екрані ви побачите зображення. Врахуйте, що деякі зовнішні веб-камери можуть бути несумісні з такими онлайн-сервісами.

© webcammictest.com

Офлайн-тест веб-камери

Якщо у вас немає активного підключення до інтернету, то ви можете провести офлайн-тест своєї камери. Функціонал для цього є в операційних системах Windows і macOS.

 • Якщо ви користуєтеся комп'ютером на Windows, введіть в пошуку «Камера». Потім дозвольте додатком взаємодіяти з веб-камерою вашого ноутбука. Після цього зображення повинне з'явитися на екрані.
 • На macOS алгоритм дій дуже схожий. Відкрийте Finder, натисніть «Додатки» і виберіть зі списку «Photo Booth». Якщо ви використовуєте зовнішню веб-камеру, то її потрібно активувати в розділі «Камера» програми Photo Booth.

Тест камери в Skype

Також тест веб-камери можна провести з допомогою будь-якої програми для відеодзвінків, наприклад, Skype. Ось як це зробити.

 • Запустіть програму Skype.
 • Перейдіть в налаштування програми. Для цього натисніть на іконку Skype у верхній частині вікна (Mac) або «Інструменти» (Windows).
 • Виберіть «Налаштування відео» (Windows) або «Аудіо/відео» (Mac).
© secondfromthesun0/Pixabay

Як зробити фото з допомогою веб-камери

Веб-камеру ноутбука можна використовувати не тільки для відеодзвінків, але і для селфи. Для цього не потрібно встановлювати ніякого додаткового програмного забезпечення.

Якщо ви використовуєте Mac, то зробіть наступне:

 • Відкрийте Finder
 • Натисніть «Додатки».
 • У списку програм знайдіть «Photo Booth».
 • Щоб зробити фото, натисніть на червоний значок камери в нижній частині вікна.

На Windows зробити селфи ще простіше:

 • Знайдіть додаток «Камера» за допомогою пошуку.
 • Запустіть програму і натисніть кнопку «Фото» в правій частині вікна.

На Windows фотографії будуть зберігатися в папці «Зображення». Що стосується Mac, то вам доведеться експортувати свої селфи вручну в будь-яку папку на вашому комп'ютері.

Sony Xperia XZ4: новий смартфон обіцяє вражаючу камеру на 52 мегапікселя
© peshkov/iStock У мобільному підрозділі Sony працюють, мабуть, найбільш консервативні інженери в індустрії. У той час, коли більшість компаній почали масово переходити
Як видалити повторювані фотографії на iPhone
© Pixabay/Pexels iPhone – це відмінний інструмент, щоб відображати пам'ятні моменти зі свого життя. Але існує одна невелика проблема, яку належить вирішити кожному
Які фотографії краще використовувати для успіху на сайтах знайомств
©Pixabay В наш час додатки для знайомств – кращий спосіб познайомитися з потенційними романтичними партнерами. Шукаєте ви випадкового співрозмовника, платонічного одного
Поради непрофесійної моделі, як добре виходити в кадрі
© demaerre/iStock Зробити вдале фото — часом складне завдання для самокритичної дівчини, яка ніяк не може змиритися зі своїми зайвими кіло, але і розлучатися з ними не
Як перевірити якість води: домашні способи
© sonsam/iStock Згідно з рейтингами, найбільш чисту водопровідну воду можна знайти в країнах Північної Європи, а лідирують за цим показником Данія і Фінляндія. Разом з
Популярні українські діти-блогери, на яких варто підписатися
© Deagreez/iStock У сучасному світі блогерство стало справжньою професією не тільки для дорослих, але і для дітей. Маленькі блогери вже вміло вміють працюють на камеру,