Як покращити своє матеріальне становище на криптовалюте
09.03.2019 806 0 newsdaily.org.ua

Як покращити своє матеріальне становище на криптовалюте

В закладки

Як покращити своє матеріальне становище на криптовалюте

© gopixa/iStock

Кріптовалюти – це дійсно відмінний спосіб заробити, не докладаючи для цього серйозних зусиль. Звичайно, ринок віртуальних монет досить нестабільний, але існують стратегії, які забезпечують заробіток на криптовалютах практично без ризиків. Видання CoinSutra поділилося корисними порадами, як поліпшити своє матеріальне становище.

Вміст матеріалу

Заробіток на криптовалютах

На криптовалютах можна заробити навіть якщо ви не до кінця розумієте, як влаштована технологія блокчейн. Базових знань, які ви почерпнете з цього матеріалу, буде цілком достатньо, щоб трохи підзаробити.

© rclassenlayouts/iStock

1. Вкладення в кріптовалюти

Мабуть, найбільш очевидний спосіб заробітку. Ви просто купуєте перспективні монетки і чекаєте, поки вони значно піднімуться в ціні. Варто розглянути саме довгострокове вкладення, оскільки останнім часом кріптовалюти ростуть не надто швидко.

Оптимальні варіанти:

 • Ethereum
 • Litecoin
 • Monero

2. Дивіденди

Купівля криптовалют, які приносять дивіденди – це ще один розумний спосіб заробити, нічого при цьому не роблячи. Існує чимало валют, які щедро платять холдерам тільки за те, що ви зберігаєте монети в своєму гаманці.

Оптимальні варіанти:

 • НЄО
 • COSS
 • KuCoin
 • CEFS

3. Стекінг

Стекінг – це ще один вид пасивного заробітку, який може принести непоганий прибуток. Вам достатньо просто завести гаманець і купити певну кількість монет. Прибуток буде надходити, коли ваш комп'ютер знаходиться в мережі.

Оптимальні варіанти:

 • Neblio
 • Komodo
 • PIVX
 • Decred
 • NAV Coin
 • BirdgeCoin
© rclassenlayouts/iStock

4. Мастерноды

Мастерноды – це вузли мережі, які містять повну інформацію про всіх існуючих монетах. Вони необхідні для перевірки і схвалення транзакцій. Багато кріптовалюти непогано платять власникам таких вузлом. Але врахуйте, що для участі вам доведеться придбати певну кількість монет.

Оптимальні варіанти:

 • DASH
 • PIVX

5. Микрозадачи

Цей спосіб заробітку підійде для тих, у кого є багато вільного часу. Багато сервіси платять за установку та роботу з додатками, які мають відношення до криптовалютам. Звичайно, мільйонером у вас не вийде, але трохи підзаробити буде дуже просто.

Оптимальні варіанти:

6. Торгівля на біржах

Цей спосіб заробітку підійде для тих, хто володіє актуальною інформацією про ситуацію на ринку криптовалют. Він практично нічим не відрізняється від торгівлі на фондових ринках. Звичайно, цей спосіб пов'язаний з ризиком втратити свої гроші, тому фанатизм проявляти не варто.

Оптимальні варіанти:

© rclassenlayouts/iStock

7. Монетизація своїх навичок

Існує чимало платформ для тестувальників, копірайтерів, дизайнерів та інших професіоналів, де за виконану роботу розплачуються криптовалютами. Це дозволяє одночасно заробляти і інвестувати у віртуальні монетки. Звичайно ж, у будь-який момент ви можете обміняти криптовалюту на звичайні гроші.

Оптимальні варіанти:

8. Перепродаж криптовалют

Ринок криптовалют знаходиться поза контролем урядами, тому різниця цін на різних біржах може бути дуже істотною. Це дозволяє швидко заробити, купивши якусь криптовалюту і відразу ж перепродати її за більш високим курсом на іншій біржі. Правда, для цього доведеться багато часу витратити на моніторинг різних майданчиків.

9. Криптовалютные крани

Криптовалютные крани – це сайти, які платять за виконання якихось простих дій. Наприклад, за перегляд реклами або проходження онлайн-ігор. Прибуток невелика, але ви за кілька хвилин цілком можете заробити на чашку кави.

© rclassenlayouts/iStock

10. Майнінг

Мабуть, найбільш прибутковий варіант на сьогодні. Але врахуйте, що такий заробіток на криптовалютах вимагає серйозних вкладень. Щоб отримати відчутний прибуток, вам доведеться створити власну ферму з відеокарт, яка буде працювати в режимі 24/7. Звичайно, ви можете майнить і на своєму ПК, але в цьому випадку прибуток буде мінімальною.

Неповнолітню дівчину з Південного Судану продали заміж через Facebook
© coffeekai/iStock Міжнародні правозахисні організації стурбовані випадком, який стався в Південному Судані. 16-річна дівчина була виставлена на аукціон, де кожен
18 знаменитостей, які втратили всі свої заощадження
Ви напевно чули багато надихаючих історій про видатних людей, яким вдалося чудовим чином казково розбагатіти. Багато зірок дійсно починали свій шлях з самих низів. Але
6 вправ на баланс для зміцнення щиколоток
© macniak/IStock Травми щиколотки – це одна з головних проблем бігунів. Виною всьому слабкість сухожиль і зв'язок навколо гомілковостопного суглоба. Якщо ви не займетеся
5 лайфхаков, які допоможуть мотивувати чоловіка на кращий дохід
© LightFieldStudios/iStock Розбіжності з приводу фінансів — одна з найпоширеніших причин розлучень. На жаль, приказка про те, що з милим рай і в курені, працює тільки на
Як заробити в інтернеті без фінансових вкладень
© Pixabay Заробіток в інтернеті – питання привабливий, і кожен з нас рано чи пізно про це замислювався. Існує безліч способів заробітку в інтернеті, але лише небагато не
5 книг, які допоможуть здобути фінансову стабільність
©jacoblund/IStock У кожного з нас є свої особисті переконання з приводу грошей, які вкоренилися в нашій свідомості з самого дитинства. Найбільш поширені з них –