14 комп'ютерних лайфхаков, які суттєво економлять час
12.04.2019 959 0 newsdaily.org.ua

14 комп'ютерних лайфхаков, які суттєво економлять час

В закладки

14 комп'ютерних лайфхаков, які суттєво економлять час

© Prykhodov/IStock

Існує 3 типи комп'ютерних користувачів: ті, хто користується мишею, ті, хто користується клавіатурою, і ті, хто воліє говорити з Siri або Cortana. Неважливо, до якої категорії ви належите, ви все одно розумієте важливість деяких комбінацій клавіш і інших корисних функцій. Ці невеликі хитрощі допомагають поліпшити і прискорити користування комп'ютером і зробити його більш ефективним. Комбінації клавіш, які економлять ваш час, ще і підвищують вашу продуктивність.

Вміст матеріалу

Прокачайте себе – стати просунутим комп'ютерним юзером!

14 комбінацій для ефективної роботи за комп'ютером

Вивчіть ці лайфхаки – вони прискорює вашу роботу за комп'ютером і підвищать продуктивність.

1. Комбінація CTRL + T

Затиснувши ці клавіші, ви зможете швидко відкрити нову вкладку. Якщо у вас MacBook, замість «ctrl» тисніть «command».

2. Питання до Google

Якщо у вас виникло питання чи проблема з вашим ноутбуком або стаціонарним комп'ютером, не поспішайте бігти в сервісний центр. Можливо, це питання часто виникає і в інших користувачів, і відповідь вже є в інтернеті. Введіть в рядок пошуку запитання і подивіться результати.

3. Конвертер валют

© brightside.me

Замість калькулятора можете використовувати пошукову панель Google. Це дуже зручно, особливо в подорожі або відрядження. Просто впишіть пошук вихідну суму у валюті, яка у вас є, і валюту, в яку ви хочете перевести її – наприклад, 100 доларів в євро.

4. Зарядка ноутбука

Якщо вам потрібно швидко зарядити ноутбук, увімкніть авіарежім. У цьому режимі вимикаються такі функції, як Wi-Fi і Bluetooth – це значно прискорює процес зарядки.

5. Завантаження зображень

Замість того, щоб вибирати опцію «зберегти» в контекстному меню, просто затисніть alt» і натисніть на картинку. Таким чином, картинка автоматично опиниться в папці «Завантаження». На MacBook потрібно натиснути ctrl і клацнути по зображенню – з'явиться випадаючий список, в якому потрібно вибрати «копіювати зображення».

6. Приховування IP-адреси

Хочете приховати те, чим займаєтеся за комп'ютером? Скачайте і встановіть стаціонарний VPN. Ця програма приховає всі ваші дії. Також, можете скористатися програмою Peer Block — вона приховає адресу вашого комп'ютера.

Читайте також Топ-15 кращих ноутбуків до 12 тис. грн

7. Яскравість екрану

© nortonrsx/iStock

Завантажте «f.lux» — ця програма дозволить екрану вашого комп'ютера підлаштовуватися під навколишнє освітлення. Погодьтеся, не дуже приємно в темряві дивитися в занадто яскравий екран.

8. Швидкість роботи

Хочете, щоб ваш комп'ютер працював швидше? Не зберігайте файли і документи на робочому столі.

9. Wi-Fi

Дізнайтеся, хто краде ваш вай-фай, завантаживши Who Is on My Wi-Fi. Ну і звичайно, змініть пароль, щоб це не повторилося.

10. Відновлення файлів

Часто буває, що після очищення кошика ви згадуєте, що серед видалених файлів є і потрібний? Скачайте програму Recuva, щоб відновити недавно видалені документи.

11. Злом

Якщо ви бачите, що ваш антивірус відключився – це вірний знак злому. Також, якщо ви намагаєтеся ввести пароль від комп'ютера, а він не підходить, це може свідчити про те, що на ваш пристрій спокусилися. Або ж, ваш вказівник рухається самостійно. В такому випадку, віднесіть комп'ютер фахівця.

12. Питання Cortana

© ymgerman/iStock

Якщо у вас ноутбук Microsoft або інший, але з останньою версією Windows 10, затисніть комбінацію Windows + C. Можете запитати у Cortana будь-яке питання.

13. Комбінація CTRL + Q

Ця комбінація допомагає закрити вікно браузера. Якщо у вас MacBook, замість затисніть ctrl command.

14. Комбінація CTRL + I

Виділіть слово або текст, затисніть цю комбінацію, і шрифт стане курсивом.

Погодьтеся, шукати курсором потрібні кнопки, відкривати нові вікна і т. п. іноді займає надто багато часу. Вивчивши ці корисні комбінації клавіш і завантаживши корисні програми, ви зможете прискорити процес роботи і підвищити свою продуктивність.

Гаджет-момент: 10 варіантів сучасних і якісних комп'ютерних мишей
© shironosov/iStock Миша – це головний інструмент для взаємодії з комп'ютером, тому від її якості залежить ваша продуктивність. Видання The Independent опублікувала
Як управляти курсором, якщо відсутня мишка
© shironosov/IStock Уявіть, що тачпад вашого ноутбука або мишка десктопного комп'ютера раптом вийде з ладу. Здавалося б, у такому випадку продовжити роботу не вийде, але
Як зробити скріншот на різних моделях смартфона і ноутбука
© redplus2307/IStock Існує безліч причин, чому вам може знадобитися знімок екрану вашого смартфона або ноутбука. Наприклад, ймовірно, вам потрібно зберегти текст
Sims 4 готує нове незвичне розширення для своїх користувачів
© Electronic Arts Світ популярної серії комп'ютерних ігор Sims завжди був досить яскравим, але тепер він стане ще яскравішим! Справа в тому, що Electronic Arts
Як правильно почистити комп'ютер або ноутбук від сміття
© littlehenrabi/iStock У вас буває, що комп'ютер починає ні з того ні з сього повільно включатися, завантажувати сторінки, та й взагалі працювати? Причина проста – вашому
7 способів купити ноутбук за більш дешевою ціною
Funny pug dog with man hands in striped sweater in headphones with laptop showing thumbs up over grey background Для багатьох людей комп'ютер — досить велика покупка. Ми