Кращі програми і поради для публікації якісного контенту в Instagram
04.05.2019 653 0 newsdaily.org.ua

Кращі програми і поради для публікації якісного контенту в Instagram

В закладки

Кращі програми і поради для публікації якісного контенту в Instagram

© oatawa/iStock

Instagram став потужним інструментом для просування себе, свого бренду або товарів. З'являється все більше функцій, зростає конкуренція, і в цьому потоці дуже легко загубитися. Але ви ж хочете бути поміченим? Sproutsocial поділилися секретами розширення свого блогу і кількості передплатників. Ви дізнаєтеся, як стати успішним блогером в Instagram і які програми допоможуть вам у цьому.

Вміст матеріалу

Як стати успішним блогером в Instagram

Сьогодні Instagram – одна з найпопулярніших соціальних платформ в мережі. Це місце, де люди створюють контент, діляться фото і відео, спілкуються зі своїми друзями, так і з представниками брендів. Багато користувачі Instagram використовують його для отримання прибутку. Можливо, у вас вже є свій блог і ви не знаєте, як збільшити його залученість. Ми хочемо допомогти з цим і дамо кілька порад, як вашого аккаунту підвищити популярність.

8 способів підвищити ефективність свого блогу в Instagram

Почніть використовувати переваги крос-постінга

© bigtunaonline/IStock

Збільшити охоплення за допомогою зручної функції – публікації постів в інших соцмережах. Instagram дає вам можливість публікувати контент в Facebook, Twitter і Tumblr. Продумайте, які посади ви можете розміщувати в інших місцях. Не публікуйте всі пости з Instagram в інших соцмережах: у вашому акаунті повинні бути ексклюзивні фото, яких не буде на інших платформах. Розгляньте також варіант крос-постингу на Pinterest.

Затвердите ваш обліковий запис Instagram на Pinterest

Це допоможе вам зміцнити зв'язок між платформами: отримати доступ до аналітики залучення контенту Instagram на Pinterest, залучити більше трафіку Pinterest безпосередньо в Instagram, побачити, діляться люди вашим контентом.

Вставити блоки і віджети з Instagram на своєму сайті

По-перше, це візуально зробить ваш сайт більш привабливим. По-друге, збільшить вашу аудиторію: люди, що зайшли на сайт, зможуть відразу ж перейти на ваш аккаунт в Instagram і підписатися на вас.

Використовуйте фото з Instagram в своєму блозі

Якщо вам набридли стокові картинки, ви можете розбавити пости у своєму блозі фото з соцмережі. Крім того, це відмінний спосіб познайомити читачів з вами – з живою людиною. Ви можете вбудувати свій пост з Instagram навіть в WordPress, вставивши код посади соцмережі код статті на сайті.

Експериментуйте з трендовими хэштегами

© scyther5/iStock

Хештеги, по суті, допомагають вашим постам бути знайденими в пошуку. Тому варто експериментувати з різними комбінаціями хештегов, а не покладатися на одні й ті ж варіанти. Відстежуйте модні трендові хештеги, щоб на ваш контент звертали увагу.

Викладайте Stories

Instagram дає можливість зберігати Stories навіть після їх публікації. Ви можете групувати їх, щоб нові передплатники змогли побачити викладені вами раніше Stories і познайомитися з вами ближче. Stories доводять потенційним передплатникам, що ваш акаунт доступний і привабливий. Так що не упускайте можливість їх викладати.

Публікуйте відеоконтент на IGTV

© Weedezign/iStock

Instagram зараз сильно просуває платформу IGTV. IGTV став місцем, де бренди можуть публікувати відеоконтент, більш схожий на те, що ви бачите на YouTube, а не в Stories. Платформа ще на ранній стадії розвитку, але дозволяє використовувати теги і посилання, щоб привернути більше уваги до контенту та рекламними постам в Instagram.

Використовуйте топові пости в Instagram в якості реклами

Бренди використовують всі можливі способи реклами в Instagram, Canvas і Stories, щоб залучити нових передплатників. Ви також можете обміркувати можливість реклами конкретного посту. Використовуючи Sprout, ви дізнаєтеся, які з найбільш ефективних постів вашого облікового запису можна використовувати в якості реклами. Ваш обліковий запис повинен бути бізнес-профілем, щоб з'явилася кнопка в пості «просувати». Ви зможете підібрати аудиторію, на яку орієнтуєтеся, і тривалість реклами.

Як збільшити кількість передплатників (не купуючи їх)

Раніше инфлюенсеры, знаменитості і навіть політики експериментували з купівлею передплатників. Але кількість передплатників не так важливо, як їх якість. Якщо ви їх купите, ви не отримаєте зацікавлену аудиторію: вони не будуть коментувати вас, лайкати і т. д. До того ж ваш аккаунт ризикує потрапити під підозру і бути віддаленим Instagram. Як же збільшити кількість передплатників самому?

Публікувати пости послідовно кожен день

© oatawa/iStock

Плануючи свій графік публікації постів, враховуйте, кому він буде цікавий. Жителям інших країн? Враховуйте часовий пояс. Школярам? Не публікуйте контент тоді, коли вони будуть перебувати в школі. Перевірте, коли ваші передплатники найбільш активні. Розгляньте варіант використання такого інструменту планування, як Sprout Social. Ви зможете публікувати пости навіть тоді, коли будете зайняті (тобто вони будуть публікуватися автоматично).

Дайте своїй аудиторії те, що їй потрібно

Як дізнатися, що їм потрібно?

  • Слідкуйте за конкурентами зі схожою цільовою аудиторією: дізнайтеся, який контент вони публікують, і запишіть все, що викликає велику зацікавленість.
  • Відстежуйте тенденції: слідкуйте за профілями клієнтів і инфлюенсеров у своєму сегменті і дізнайтеся, які хештеги або тенденції вони використовують. Це дасть вам уявлення про те, який контент найбільш популярний.
  • Використовуйте інструменти для відстеження ефективності, наприклад, Sprout Social.
  • Ви можете проводити опитування в Stories або безпосередньо запитувати передплатників про те, що їм цікаво.

Використовуйте різний контент для свого облікового запису

© Lacheev/iStock

Instagram – це не тільки фотографії. Не бійтеся експериментувати: викладати Stories, відео або проводити прямий ефір. Це має свої переваги: ви зможете відповідати на питання, ділитися якимись моментами свого життя або роботи, показувати, як можна застосовувати ваші знання на практиці. Наприклад, замість опису рецепту салату ви можете показати, як його робити.

Взаємодія з аудиторією

Розміщення правильного контенту, послідовно і в потрібний час, приверне більше уваги до нього. Але ви зможете утримати передплатників, якщо будете з ними спілкуватися. Будь коментар, відповідь на запитання або навіть особисте повідомлення – все це допомагає вам будувати більш глибокі відносини зі своїми передплатниками. Вам не потрібно відповідати на кожне повідомлення або згадка. Будьте активні, як зможете.

Створіть стратегію хештегов

© scyther5/iStock

Хештегі – одна з найважливіших складових залучення уваги до контенту. Для досягнення найкращих результатів спробуйте використовувати:

  • Фірмові хештегі: використовуйте назву вашої компанії або унікальний тег для залучення уваги до вашого бренду. 70% хэштегов Instagram є фірмовими.
  • Актуальні теги: подивіться теги, які відображаються на сторінці Instagram Explore. Мають вони відношення до вашого бренду або контенту?
  • Популярні хештегі: Хоча #Love, #TBT і #InstaGood занадто банальні, спробуйте додати 3-5 популярних тегів до фото або Stories.

Заохочуйте користувальницький контент

Чому б вашим існуючим передплатникам не допомогти вам? Згадки і теги ваших клієнтів допомагають вам знайти нових передплатників, яких ви не змогли б знайти самостійно. Найпростіший варіант стимулювати їх – створити конкурс. Ваші передплатники можуть ділитися на Stories фото з вашим продуктом, або відзначати під публікацією на вашій посаді конкурсу своїх друзів. Визначивши переможця, попросіть його опублікувати у себе в акаунті фото з призом.

Зверніть деякий вплив і авторитет

© bigtunaonline/iStock

Люди більше довіряють бренду, коли його представляють якісь відомі особистості. Знайдіть впливових осіб в своїй області, коментуйте їх пости, надсилайте їм безкоштовні товари, згадуйте про них у своїх постах.

Привертайте увагу до себе за межами Instagram

Не думайте, що люди, які стежать за вами в Facebook і Twitter, також знають, що ви активні в Instagram. Ми вже говорили про переваги крос-постінга. Крім цього, ви можете додати посилання на свій аккаунт при розсилці реклами по електронній пошті. Згадуйте про акаунті в Instagram скрізь, де це буде доречно.

25 додатків, завдяки яким ваш контент не залишиться непоміченим

Конкуренція в Instagram зростає, і є ризик залишитися непоміченим. Але не хвилюйтеся. Ми підготували для вас 25 додатків Instagram (безкоштовних і платних), які допоможуть вам публікувати шикарний контент.

Додаток для підвищення залученості

Sprout Social
© sproutsocial.com

Планування публікації постів в Instagram допоможе вам не відволікатися від своїх справ. Програма сама опублікує приготовані заздалегідь вами посади. Sprout об'єднує всі ваші повідомлення у Instagram, тому ви ніколи не пропустите ні один коментар від передплатника. Ви також отримаєте аналітику кращих постів в Instagram, що подарує вам можливість розуміти, який ваш контент найбільш популярний.

Програми для фото-контенту

BeFunky
© sproutsocial.com

Надійний веб-інструмент для редагування фотографій, а також для створення графіки (з текстом і т. д.). Ви отримаєте великий набір інструментів для редагування: можливість обрізати, змінювати розмір, різкість і багато іншого. У безкоштовної версії не потрібно навіть створювати обліковий запис.

PicMonkey

Фото в Instagram з зображенням особи отримують на 38% більше лайків. Так що є сенс обдумати, які ви публікуєте селфи. PicMonkey відмінно підходить для коригування селфи, дозволяючи користувачам видаляти зморшки, дефекти шкіри т. д. Але ви також зможете удосконалити і фото краєвидів.

Canva
© sproutsocial.com

Canva пропонує вам безліч шаблонів для створення надихаючих зображень, фотографій з текстом, оголошень та інших посад у соцмережах.

Adobe Aviary

Aviary – це просте, але потужне додаток для Instagram з безліччю інструментів фоторедагування. Підвищення різкості, гра з насиченістю і інші корисні функції здаються дріб'язковими. Але завдяки їм ви можете зробити свої фото більш популярними.

Piktochart
© sproutsocial.com

Piktochart надає привабливі шаблони постів, в яких найголовніше – це дані, інформація і т. д. Інфографіка популярна в Twitter і Facebook, так чому б не використовувати її в Instagram?

Framatic

Ще один популярний додаток Instagram, який поліпшить ваші зображення. Додаток має 36 варіацій колажів, 32 вінтажні рамки і 92 ефекту для фото.

Landscape від Sprout Social
© sproutsocial.com

У Sprout Social є власний інструмент зміни розміру зображень в соціальних мережах. Завантажте будь-яку фотографію, яку ви хочете поділитися в Instagram, виберіть розмір поста, обріжте його і збережіть результат.

Square Sized

Це – одне з найбільш скачуваних додатків для зміни розміру, що дозволяє користувачам імпортувати фотографії з особистих альбомів або Facebook для оптимізації в Instagram. Додаток також дає вам можливість редагувати нові фотографії.

Layout
© sproutsocial.com

В Instagram є такий творець колажів, як Layout. У ньому, крім колажів, є кілька креативних інструментів, таких як традиційні фільтри Instagram, для того, щоб колажі стали ще більш цікавими.

No Crop and Square

Ви зможете розміщувати повнорозмірні картинки в Instagram без обрізки. Також доступні додаткові елементи, такі як стікери і фільтри, щоб надати вашим фотографіям більше креативності.

LiPix
© pixabay

Цей інструмент використовують десятки мільйонів користувачів в Instagram, Facebook, Twitter, Flickr і Tumblr. Додаток може похвалитися 54 різними рамками, 20 фотоефекту, цікавими варіантами колажів.

Програми для відео-контенту

Boomerang
© sproutsocial.com

Завдяки цьому додатку ви зможете створювати міні-відео, які більше схожі на GIF-зображення.

InShot

Рамки, фільтри, голос за кадром і багато інші корисні функції. Завдяки цьому додатку ви зробите свої відео ще більш привабливими для користувачів.

Hyperlapse
© The Lazy Artist Gallery/Pexels

Hyperlapse дозволяє вам знімати і публікувати прискорені відео. Ви можете вибрати дозвіл відео, частоту кадрів і, власне, ступінь прискорення.

Lapse It

Це ще один додаток, який допоможе вам прискорити відео. Ви також зможете накласти музику на відео, використовувати фільтри і можливість зворотного відтворення відео.

Video Editor (раніше – vStudio)
© sproutsocial.com

Налаштовуйте яскравість, насиченість, контрастність, експозицію. Ви також можете вибрати фільтри для своїх відео (доступно більше 80 різних фільтрів).

Quik від GoPro

Завдяки Quik користувачі Instagram з GoPros можуть редагувати відео без необхідності запуску іншого додатку для редагування. Додавайте ефекти, переходи, музику та багато іншого.

Crop Square Video
© sproutsocial.com

Цей редактор дозволяє швидко і легко обрізати кадри, регулювати становище відео, змінювати розмір, повертати відео, а також вибирати фонові кольори. Ключова особливість – це можливість збільшувати масштаб.

Служба автоматизації IFTTT

Хочете автоматизувати рутинні завдання у соцмережі? Технологія IFTTT («Якщо це, то тоді») в цьому допоможе.

Діліться фотографіями з певним хештегом в каналі Slack

Ця формула IFTTT перетягне всі фотографії з Instagram з певним хештегом в канал Slack. Тому, якщо ви використовуєте Slack, вам сподобається ця можливість.

Автоматично публікуйте фото з Instagram в Twitter
© sproutsocial.com

Це – ефективний спосіб ділитися своїми фотографіями з Instagram в Twitter.

Автоматично надсилайте свої пости з Instagram в альбом Facebook

Перенаправляйте свої фотографії з Instagram відразу ж в альбом Facebook. Це допоможе вам заощадити час і залишатися активним у різних соцмережах.

Програми для Instagram Story

Hypetype
© sproutsocial.com

Це додаток допоможе вам прикрасити stories красивим підкресленим або анімаційним текстом.

Over

Це додаток підійде в першу чергу тим, хто хоче додати текст до фото, який приверне увагу. Ви можете використовувати вбудовані шрифти або купити додаткові.

Adobe Spark
© sproutsocial.com

Adobe Spark працює як на мобільних пристроях, так і на комп'ютері. Він дуже простий у використанні і допомагає публікувати привабливий візуальний контент.

Як стати блогером в Instagram і почати на цьому заробляти
© petrunjela/iStock Популярний блогер Рейчел Братхен за публікацію одного запису в Instagram отримує 25 тис. доларів. Але вона не одна, хто став успішним і багатим
Як зробити запис в Instagram успішним
Instagram — це платформа, яка пропонує різні способи просування вашого бренду. Якщо ви хочете оновити свою клієнтську базу або підвищити впізнаваність, то ця платформа
10 порад по використанню Instagram для просування вашого бізнесу
©Anastasia_Prish/IStock Instagram давно став не просто соціальною мережею для перегляду фотографій, а справжнім засобом просування власного бізнесу і залучення нових
Instagram буде видаляти " фальшиві лайки, коментарі і передплатників
© bigtunaonline/IStock Instagram – одна з тих соцмереж, де накрутка лайків, коментарів та передплатників давно перетворилася на буденність. Схоже, адміністрація сервісу
Instagram тестує нову функцію, яка дозволить не користуватися для роботи програми сторонніми ресурсами
© bigtunaonline/iStock Instagram нарешті почув благання своїх користувачів і почав активно тестувати функцію «репост», або в даному випадку «реграм», повідомляє The
10 способів отримати більше передплатників в Instagram в 2019 році
©Anastasia_Prish/IStock Хочете дізнатися, як отримати більше передплатників в Instagram і підвищити популярність свого облікового запису? Будьте готові до того, що в 2019