Як перенести всі дані з Android-пристрої на iPhone
28.03.2019 706 0 newsdaily.org.ua

Як перенести всі дані з Android-пристрої на iPhone

В закладки

Як перенести всі дані з Android-пристрої на iPhone

© rawpixel.com/Pexels

Перехід з Android на iPhone – не найприємніша річ, оскільки ви не просто міняєте пристрій, але і операційку. На щастя, Apple подбала про те, щоб перенесення даних на новий пристрій був відносно безболісним. Для цього яблучна компанія випустила додаток Move to iOS, яке здорово спрощує завдання. Про це пише Business Insider.

Вміст матеріалу

Перенесення даних з Android на iPhone

Незважаючи на наявність спеціального додатки від Apple, перехід на нову операційну вимагає виконати кілька послідовних дій. Тим не менш, це не забере у вас багато часу. Ось покрокова інструкція для комфортного переходу на iOS.

Крок 1. Створіть резервну копію

Перед тим, як приступити до перенесення даних на новий смартфон, переконайтеся, що у вас є актуальна резервна копія. Перейдіть в розділ налаштувань «Система» і виберіть пункт «Додаткові параметри». Потім натисніть на «Резервне копіювання». До речі, переконайтеся, що у вас є доступ до облікового запису, який ви використовуєте на цьому пристрої.

Крок 2. Скористайтеся програмою Google Фото

Додаток Google Фото є кращим інструментом для перенесення фото і відео, оскільки воно доступно на обох операційних системах. Сервіс пропонує необмежений простір для зберігання ваших даних, тому його доцільно використовувати і на iPhone. Після входу в свій аккаунт на новому пристрої ви отримаєте доступ до всіх своїх альбомах.

Крок 3. Налаштуйте свій новий iPhone

Виконайте початкову настройку нового девайса. Слідуйте підказкам системи, поки не досягнете пункту «Програми і дані». Також не забудьте обидва пристрої підключити до джерела живлення. Це важливо, оскільки процес перенесення даних переривати небажано.

© Tyler Lastovich/Pexels

Крок 4. Завантажте Move to iOS на старий смартфон

Додаток Move to iOS підтримується усіма актуальними версіями Android, починаючи з версії 4.0. Завантажити його можна за цим посиланням. До речі, воно дозволяє перенести і всі ваші фотографії, але для цих цілей краще підходить додаток Google Фото.

Крок 5. Запустіть передачу даних

Перед початком передачі даних переконайтеся, що обидва пристрої підключені до однієї мережі Wi-Fi. Після того, як додаток Move to iOS виявить ваш iPhone, виберіть дані, які ви хочете синхронізувати контакти, повідомлення та інше). Процес передачі може зайняти кілька хвилин. Якщо ви вирішили скопіювати цим способом ще і фото, то почекати доведеться досить довго.

Крок 6. Установіть необхідні додатки

На жаль, Move to iOS не вміє копіювати програми, що зовсім не дивно, адже мова йде про принципово різних операційних системах. Вам доведеться встановити весь потрібний софт вручну з App Store. Крім цього, врахуйте, що за платні додатки доведеться викласти гроші повторно. Зазвичай весь процес, включаючи перенесення даних і встановлення програм, не займає більше півгодини.

6 лайфхаков Android, про яких ви навіть не здогадувалися
©santypan/IStock На відміну від iPhone, телефони, що працюють на Android, мають набагато більше можливостей і хаків, які ви можете з ними зробити. Багато людей не знають
Apple випустить в 2020 році iPhone з підтримкою 5G
© tech-news.websawa.com Перші смартфони з підтримкою технології передачі даних 5G з'являться на ринку вже в наступному році. Але мова йде виключно про апарати на Android.
Як відновити дані з iPhone
Як відновити дані з iPhone
Як відновити дані з iPhone
22.04.19 Новинки техніки
© JÉSHOOTS/Pexels Втрата даних, які зберігаються на вашому iPhone, може стати величезною проблемою. На щастя, власники смартфонів від Apple розташовують відразу
Як відновити повідомлення та інші елементи листування в Viber
© viber.com Viber є одним з найпопулярніших месенджерів, яким користуються десятки мільйонів людей. Мабуть, самою неприємною проблемою для користувачів може стати втрата
Новий фітнес-трекер в вигляді кільця, який працює на IOS, і на Android
© Motiv У сучасних фітнес-трекерів дві проблеми – вони постійно вимагають підзарядки і не завжди красиво виглядають на вашій руці. Але творці девайсу під назвою Motiv
Google оновила віртуальний оператор, який тепер також підтримується на iPhone
© rawpixel.com/Pexels Компанія Google провела масштабне оновлення свого віртуального оператора, додавши підтримку iPhone. Project Fi також змінив назву на Google Fi. Крім