Як вибрати телефон: 5 характеристик, які не варто ігнорувати
05.04.2019 639 0 newsdaily.org.ua

Як вибрати телефон: 5 характеристик, які не варто ігнорувати

В закладки

Як вибрати телефон: 5 характеристик, які не варто ігнорувати

© Ridofranz/iStock

На що ви звертаєте свою увагу, купуючи новий смартфон? Платформи – iOS або Android? Процесор? Розмір або дозвіл екрану? Кількість камер? Можливо, у вас є свій набір характеристик для відбору, але не варто пропускати не менш важливі критерії. Думаєте, як вибрати телефон так, щоб не пошкодувати про свій вибір?

Які критерії важливі при виборі хорошого смартфона?

Комусь важлива престижність і дизайн телефону, хтось хоче круту камеру, щоб радувати всіх передплатників і друзів своїми знімками в соцмережах. А є й такі, кому важливо, щоб телефон просто добре дзвонив і приймав дзвінки. Але є і такі критерії, які будуть важливі для хорошої роботи будь-якого смартфона. Gizmodo підготували список важливих моментів — не пропустіть їх при виборі!

Внутрішній модем і антени

© SIphotography/iStock

Кожен телефон може робити і приймати дзвінки, так само, як і управлятися з вхідним і вихідним потоком інформації. Але, на жаль, не всі телефони роблять це однаково добре.

Модем відповідальний за всі бездротові операції в інтернеті, які ви проводите за допомогою телефону. Саме тому він заслуговує особливої уваги. Звертайте увагу на максимальну швидкість завантаження і вивантаження файлів, а також на мережі до яких ви можете підключатися, будучи поза своєї країни.

Кількість антен означає, скільки потоків інформації може обробляти телефон одночасно. Такі дані можуть позначатися так: по 2 антени для вхідного і вихідного потоків 2х2 MIMO (minimal input, minimal output) і, відповідно, 4 антени – 4х4 MIMO.

Рейтинг IP

©RossHelen/IStock

Цей показник дає нам зрозуміти, як добре телефон може протистояти пилу і вологи. Скорочення IP означає ingress protection, що в перекладі з англійської означає захист від проникнення. Перша цифра після абревіатури означає захист від пилу (зазвичай від 0 – немає захисту, і до 6 – повний захист). Друга цифра – захист від вологи: від 0 – немає захисту, до 8 – довготривалий захист. Є і сучасні телефони позначенням 9К – це захист від вологи високої температури. Золотим стандартом обох пунктів захисту вважається позначення IP68.

Читайте також Як правильно чистити свій телефон і навіщо потрібно це робити

Швидкість зарядки

© rawpixel.com/Pexels

Якщо ви просто підключаєте зарядку кожний вечір, а вранці спостерігаєте 100% заряд, ви напевно і не замислюєтеся про швидкості. Цей критерій стає критично важливим, коли телефон закінчується, а у вас є всього 10 хвилин, щоб зарядити його. Звертайте увагу на быстрозаряжающиеся телефони або телефони з адаптером для швидкої зарядки.

AI процесор

© Sitthiphong/iStock

Абревіатура AI позначає штучний інтелект. Наявність хорошого процесора в телефоні дозволяє власнику виконувати багато функцій одночасно, а найголовніше – «навчає» телефон думати і діяти так, як буде краще для вас. Приміром, iPhone 2018 року містять процесор A12 Bionic. Вибирайте телефони з сучасними процесорами, щоб бути на хвилі з сучасними технологіями.

Підтримка HDR

© Pixabay

Цей критерій дозволить вам вибрати телефон, який буде показувати яскраві і насичені кольори та деталі зображень. Телефони, що підтримують цей формат, також дають доступ до контенту на Netflix і Amazon Prime Video. Але, для цього потрібен не тільки телефон, але і спеціальний додаток, яке вас «проведе» до якісного відео. Найпопулярніший формат – HDR10.

Перевіряйте уважно перед покупкою!

Погодьтеся, немає нічого образливіше, ніж через деякий час виявити, що ваш смартфон щось не «тягне». Перед тим, як вибрати смартфон, складіть список важливих моментів і пройдіться по кожній моделі. Щоб в магазині не збиватися і не відволікатися, можете провести невелике дослідження самостійно в інтернеті. Так ви точно купите те, що потрібно!

ASUS представить новий смартфон: презентація запланована на грудень
© Asus Компанія Asus офіційно повідомила, що презентація нового смартфона Zenfone Max Pro M2 відбудеться вже в наступному місяці. Захід пройде 11 грудня в Індонезії.
Як вибрати автомобільну зарядку для телефону
© PATCHARIN SIMALHEK/iStock Автомобільна зарядка для телефону – вкрай корисний гаджет, без якого в сучасному світі обійтися складно. Враховуючи низьку автономність
Топ-12 кращих телефонів на Android, які можна купити в 2018 році
© T3.com У цьому році ринок Android-смартфонів різноманітний як ніколи, що тільки ускладнює вибір для користувачів. З іншого боку, вибирати дійсно є з чого. Видання WIRED
Найкращі телефони Motorola 2018 року: огляд 6 моделей
© techadvisor.co.uk За останні роки бренд Motorola, який зараз належить компанії Lenovo, зробив помітний крок вперед. Смартфони цієї знаменитої марки знову набули
Sony Xperia XZ4: новий смартфон обіцяє вражаючу камеру на 52 мегапікселя
© peshkov/iStock У мобільному підрозділі Sony працюють, мабуть, найбільш консервативні інженери в індустрії. У той час, коли більшість компаній почали масово переходити
Який телефон вибрати, якщо потрібна потужна батарея: огляд моделей
© Prykhodov/iStock Сучасні смартфони – це справжні продуктивні комбайни, які здатні виконувати величезну кількість завдань. Проте практично всі вони мають один серйозний