Який конструктор сайтів краще використовувати: топ-10 пропозицій
27.03.2019 653 0 newsdaily.org.ua

Який конструктор сайтів краще використовувати: топ-10 пропозицій

В закладки

Який конструктор сайтів краще використовувати: топ-10 пропозицій

© nd3000/IStock

Щоб створити сайт, зовсім необов'язково володіти якимись специфічними знаннями та навичками. Для цього можна скористатися спеціальним онлайн-конструктором. Такі сервіси дозволяють створювати сайти людям, які далекі від програмування. Якщо ви роздумуєте над тим, який конструктор сайтів краще використовувати, то ознайомтеся з десяткою кращих сервісів, які надають такі послуги.

Ось кращі конструктори сайтів за версією uGuide.

Вміст матеріалу

1. uCoz

© uguide.ru

Конструктор сайтів uCoz працює вже більше 12 років. Тим не менш сервіс постійно розвивається і отримує нові можливості. Сьогодні uCoz дозволяє реалізувати практично будь-яку задумку, включаючи нестандартні ідеї. Сервіс побудований за модульним типом. Кожен з 24 модулів – це комплексне рішення конкретної задачі.

Сайти на uCoz практично нічим не відрізняються від професійних. Навіть безкоштовні шаблони виглядають переконливо. Також у користувачів є можливість замовити унікальний дизайн у компаній-партнерів. Крім цього, uCoz – це єдиний сервіс, який дозволяє використовувати власний домен навіть у безкоштовному тариф. Що стосується платних тарифів, то тут є безліч вигідних варіантів. Наприклад, невеликий інтернет-магазин можна містити всього за 60 доларів в рік.

2. Wix

© uguide.ru

Wix – найбільш популярний конструктор сайтів у світі. Сервіс орієнтується на новачків, які не мають абсолютно ніякого досвіду в сайтобудуванні. На Wix навряд чи вийде створити великий інтернет магазин, оскільки сервіс має дещо іншу специфіку. Швидше він призначений для створення яскравих сайтів-візиток. Тут надана дійсно величезна бібліотека шаблонів. До речі, абсолютно всі вони безкоштовні.

Процес створення сайту гранично простий. Вам потрібно просто вибрати шаблон і додати необхідні віджети. Потім ви можете трохи поекспериментувати з дизайном. Наприклад, Wix дозволяє використовувати відео в якості фону сторінок. Також конструктор володіє функціоналом для додавання онлайн-чатів і платіжних форм. Wix – кращий варіант для тих, кому потрібна яскрава візитка або красиво оформлений особистий блог.

3. uKit

© uguide.ru

Якщо ви шукайте який конструктор сайтів краще використовувати для малого і середнього бізнесу, то зверніть увагу на uKit. Цей сервіс ідеально підходить для створення візиток компаній, лендингов і невеликих магазинів. Конструктор дозволяє створювати професійні сайти абсолютним новачкам. Процес складається з додавання і редагування змісту тематичних блоків. Тим не менш uKit підійде тим користувачам, які хочуть працювати безпосередньо з кодом. Така можливість присутня в тарифі для професіоналів.

До речі, вартість послуг uKit цілком адекватна. Тариф для новачків обійдеться в 48 доларів/рік. Професійний варто 144 долари. Крім цього, сервіс регулярно проводить акції для залучення нових клієнтів, тому новачки можуть розраховувати на хороші знижки.

4. Webasyst

© uguide.ru

Webasyst – це кращий конструктор для створення великих інтернет-магазинів. Сервіс орієнтується саме на такі завдання, хоча ви цілком зможете створити тут будь-який інший проект, наприклад, сайт-візитку. Варто відразу обмовитися, що Webasyst не підійде для новачків, оскільки без базових навичок роботи з кодом тут обійтися не вийде. Але навіть володіючи мінімальними знаннями, ви зможете створювати дійсно масштабні проекти, які неможливо реалізувати з допомогою інших конструкторів сайтів.

Головний недолік Webasyst – невелика кількість безкоштовних шаблонів. Їх всього 9. Звичайно, їх можна редагувати, але зміни будуть лише косметичними. З іншого боку, платні шаблони дозволяють створювати дійсно унікальні сайти. До речі, сервіс надає 30-денний безкоштовний період для ознайомлення з можливостями конструктора.

5. Diafan.Cloud

© uguide.ru

Diafan.Cloud — універсальний конструктор, який дозволяє створювати будь-які проекти. Якщо вам потрібен сайт візитка, і на його створення у вас підуть лічені хвилини. З інтернет-магазинами все значно складніше, але реалізація такого проекту цілком під силу навіть новачкам. Як і більшість інших конструкторів, цей сервіс пропонує модульну структуру. Для початку потрібно вибрати необхідні тематичні блоки, а потім можна приступати до їх редагування.

Окремої похвали заслуговує робота служби підтримки. По-перше, фахівці відповідають практично миттєво, а по-друге, вони готові виконати частину роботи за вас. Наприклад, ви можете попросити допомоги в налаштуванні редіректу або підключення аналітики. Все це абсолютно безкоштовно.

6. Ucraft

© uguide.ru

Ucraft – це один з кращих сервісів для створення особистих блогів і сайтів-портфоліо. Також цей конструктор цілком придатний для запуску невеликих магазинів. Впоратися з роботою зможуть навіть абсолютні новачки. Справа в тому, що тут використовується візуальний редактор дизайну. Це дозволяє створювати сайти без редагування коду. На вибір користувачам надається 60 різнопланових шаблонів, чого цілком достатньо для створення унікального проекту.

Також Ucraft дозволяє залучати до роботи над сайтом цілу команду. Для цього передбачена можливість додавання співавторів проекту. Вартість наданих послуг – 77 доларів в рік. Якщо вам потрібен повноцінний інтернет магазин, то доведеться заплатити 150 доларів.

7. 1C-UMI

© uguide.ru

1C-UMI – це скоріше професійний інструмент для створення інтернет-магазинів. Велика частина функціоналу призначена для роботи з торговельними майданчиками, але сервіс дозволяє реалізовувати й інші типи проектів. Наприклад, якщо вам потрібен сайт-візитка, то цей конструктор цілком здатний впоратися з таким завданням. Для роботи з 1C-UMI специфічних умінь не потрібно. Розуміння логіки побудови сайтів буде цілком достатньо.

Бібліотека шаблонів досить обширна. До речі, міняти їх можна на будь-якому етапі реалізації проекту, що дуже зручно. Наприклад, після появи нового шаблону, ви зможете перенести на нього контент вже готового сайту абсолютно безболісно. Звичайно, деякі правки внести все-таки доведеться, але це не повинно стати проблемою.

8. Nethouse

© uguide.ru

Сервіс Nethouse відмінно підійде для тих користувачів, які вирішили самостійно створити свій перший інтернет-магазин. Цей конструктор не вимагає абсолютно ніяких умінь. Процес створення сайту повністю візуалізовано, тому ніяких труднощів виникнути не повинно. До речі, для початку можна поекспериментувати з безкоштовним тарифом. Звичайно, в цьому випадку ви отримаєте ряд обмежень, але без проблем зможете запустити працездатний комерційний проект.

Що стосується шаблонів, то їх не дуже багато, але всі вони досить якісні. До речі, Nethouse пропонує заготовки не тільки для інтернет-магазинів. Наприклад, тут є непогані варіанти для візиток і лендингов.

9. Setup

© uguide.ru

Setup пропонує не тільки конструктор сайтів, але допомога у просуванні проекту. Це робить сервіс хорошим варіантом для новачків, які ще не дуже добре орієнтуються в нюансах електронної комерції. Також Setup пропонує користувачам дійсно величезну базу шаблонів – близько 7000 варіантів оформлення.

Ще однією перевагою сервісу є можливість покупки сайту назавжди. Якщо ви оплатите дворічну оренду, то займане простір на сервері перетвориться у вашу власність. З іншого боку, ви можете використовувати тариф з щомісячною оплатою послуг.

10. Jimdo

© uguide.ru

Jimdo – досить популярний сервіс за кордоном. Щоб скористатися ним, вам знадобиться знання англійської мови. Конструктор дозволяє створювати якісні візитки, портфоліо і невеликі інтернет-магазини з обмеженою кількістю товарів. Створити повноцінний сайт на Jimdo можна всього за кілька хвилин. Справа в тому, що сервіс пропонує набір готових блоків. Користувачеві залишається вибрати вподобані і наповнити їх власним контентом.

Якщо ви думаєте, якою конструктор сайтів краще використовувати для реалізації свого першого проекту, то Jimdo буде дійсно непоганим варіантом. До речі, цей сервіс дозволяє редагувати сайт навіть зі смартфона, що дуже зручно.

Читайте також Як вибрати ноутбук для роботи з графічним дизайном: топ-10 моделей

Вагітність: топ-10 сайтів для мам
© lolostock/iStock Якщо вас хвилюють деякі питання про дітей і про вагітність, то вам допоможуть знайти відповіді спеціальні сайти. Зараз існує безліч платформ для
Як дзвонити безкоштовно в будь-яку точку світу: добірка корисних сайтів
©Pixabay Хочете дізнатися, як дзвонити безкоштовно в будь-яку точку світу? Для цього вам знадобиться всього лише комп'ютер, навушники і мікрофон. А наша добірка сайтів
Комп'ютерний комплект Kano Touch дозволяє дітям будувати і кодувати їх власний планшет
© fatherly.com Не секрет, що в сучасному світі звичні професії стають зовсім непотрібними. Сьогодні особливу цінність набувають навичок у сфері програмування. І чим
10 безкоштовних музичних сайтів, які допоможуть у створенні відео
© AntonioGuillem/iStock Якщо ви вирішили створити якийсь креативний відеоролик, то не поспішайте використовувати перший ліпший саундтрек. Особливо це актуально в тому
Google випустила додаток, яке дозволить заходити на заблоковані сайти
© baloon111/iStock Блокування різних інтернет-ресурсів в різних країнах світу вже давно ні в кого не викликають подиву. Звичайно, обмеження доступу до сайтів, які
Чому сайти знайомств не допомагають знайти пару
©Pixabay Ви, ймовірно, чули історії успіху або, можливо, навіть знаєте когось, хто зустрів свою долю в додатку або на сайті знайомств. Але що ви робите, коли всі ці