Вправи, які замінюють спортзал: 10 хвилин замість 1 години
21.06.2019 1 364 0 newsdaily.org.ua

Вправи, які замінюють спортзал: 10 хвилин замість 1 години

В закладки

Вправи, які замінюють спортзал: 10 хвилин замість 1 години

©razlich.ru

Красиво і виглядати підтягнуто хочуть багато, але відвідувати спортзал час і можливість є не у кожного. Існують вправи, які замінюють спортзал? Звичайно! Ви можете виконувати вправи вдома замість спортзалу та добитися відмінного результату. Приділіть тренувань всього 10 хвилин в день, і ефект не змусить себе чекати!

Вміст матеріалу

1. Біг на місці з високо піднятими колінами

Виконується протягом 1 хвилини. Це відмінне тренування для ніг і стегон, яка спалює жир і покращує гнучкість нижньої частини тіла.

2. Планка з підскоками і розведенням ніг у різні боки

Всього 1 хвилина планки в день значно зміцнить корпус. Вихідне положення: станьте і упріться на передпліччя так, щоб вони були перпендикулярні підлозі, ноги на носках, тіло становить пряму лінію. Тепер подскакивайте, відштовхуючись пальцями ніг і розводячи ноги в різні боки, потім знову подскочите і зведіть їх разом.

3. Стрибки по-жаб'ячі

Виконуйте 1 хвилину. Ця вправа зміцнює гомілки, сідниці, підколінні сухожилля, квадрицепси і м'язи ніг. Воно також ефективно зменшує біль в ногах і спалює зайвий жир. Тут важливо контролювати дихання: вдих робіть при приземленні, а видих – на стрибку.

4. Підстрибування на одній нозі

Виконуйте по хвилині для кожної ноги, намагаючись підстрибувати як можна вище. Важливо не приземлятися на п'яту! Вправа розвиває квадрицепси і зміцнює м'язи ніг.

5. Стрибки з махами розведенням рук і ніг

Одна хвилина. Ця вправа є базовим в американській армії і одним з основних в гімнастиці. Воно дуже просте, але неймовірно корисне, так як спалює величезна кількість калорій, чудово розігріває тіло, стимулює роботу серцевого м'яза і робить вас сильніше.

Поставте ноги на ширині плечей, спина пряма, руки опущені. Потім трохи зігніть коліна і зробіть невеликий стрибок вгору, одночасно розводячи ноги і руки в сторони. При приземленні ноги повинні бути розведені, руки зверху. Подскочите знову і поверніться у вихідне положення.

6. Вправа «Ковзаняр»

Виконуйте протягом 1 хвилини. Це вправа активно задіює м'язи плечей, спини, преса, сідниць і ніг. Поставте ноги ширше плечей, зігніть коліна і злегка нахиліться вперед. Не вигинайте Спину, прес тримати в напрузі. Перемістіть свою вагу до лівої ноги у підготовці до вправи. Тепер стрибніть на метр вправо, приземляючись на праву ногу. Ліву ногу підніміть і підтягніть до правій щиколотці, не торкаючись землі. Подскочите знову, на цей раз вліво, і приземлитеся на ліву ногу. Махи руками допоможуть вам утримати рівновагу.

7. Стрибки зі скакалкою

Це вправа спалює зайві калорії, покращує функціональність серцево-судинної системи і тримає ваші м'язи в тонусі. Виконуйте протягом 1 хвилини.

8. Стрибки в сторону через бар'єр

Через бар'єр вправо і вліво теж потрібно стрибати протягом однієї хвилини. Можна виконувати і без бар'єру.

9. Присідання з підйомом рук

На цю вправу відводиться 30 секунд. Воно є завершальним і розтягує м'язи після тренування.

Тепер вам відомі найкращі вправи, які замінюють спортзал.

Читайте також Чому ходьба не допомагає худнути, - пояснення тренера

Топ-вправи для зовнішньої сторони стегон, з якими ви натренуєте ідеальні форми
© StockSnap/Pixabay Так звані «вушка» на стегнах є однією з найбільш важко усуваються проблем з фігурою. Іноді причина некрасивого галіфе — це не тільки жирові запаси,
Чим замінити спортзал: 4-хвилинна високоінтенсивна тренування вдома
© bernardbodo/iStock Ефективна тренування вдома може замінити спортзал, якщо займатися регулярно. Навіть велика зайнятість — це не привід відмовлятися від спортивних
На раз-два: як стрибки зі скакалкою допоможуть замінити походи в спортзал
© lzf/iStock Стрибки на скакалці допомагають розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну і дихальну системи, поліпшити кровообіг і доставку кисню м'язам і шкірі.
Чому варто поміняти спортзал: 9 ознак, коли це точно варто зробити
©UberImages/Istock Зміна спортзалу може бути доцільна у тому разі, якщо вас щось в ньому не влаштовує і заважає тренувань. Якщо ви відвідуєте тренажерний зал на
5 вправ, з якими ви точно почнете качати прес будинку
© picjumbo.com/Pexels У деяких немає часу відвідувати спортзал або немає можливості займатися з тренером. Це не проблема, адже існують вправи, які можна робити вдома і
Як стати стрункішою і худіша, займаючись кардіо вдома
© Martinan/IStock Не вистачає часу на спортзал, але ви відчайдушно прагнете схуднути і привести тіло в тонус? Зверніть увагу на кардіо-вправи, про які ми розповімо