Мобільні телефони для слабочуючих: як вибрати правильну модель
24.06.2019 1 201 0 newsdaily.org.ua

Мобільні телефони для слабочуючих: як вибрати правильну модель

В закладки

Мобільні телефони для слабочуючих: як вибрати правильну модель

© humonia/IStock

У наш час люди з вадами слуху можуть купити телефон і підтримувати зв'язок з близькими. Але у більшості виникають труднощі з вибором. Harriscomm розповіли, які є мобільні телефони для слабочуючих людей. Знаючи їх характеристику, ви будете звертати увагу на важливі моменти при купівлі і зробите правильний вибір.

Вміст матеріалу

Нова політика виробників

Якщо у вас є кохлеарний імплантат або слуховий апарат, вам буде простіше підібрати собі телефон. Федеральна комісія по зв'язку FCC з 16 вересня 2006 року висунула операторам стільникового зв'язку і виробникам вимогу. Вони повинні вдосконалити свої телефони, щоб слабочуючі люди могли ними легко користуватися.

Рейтинги телефонів

Мобільні телефони, які добре працюють зі слуховими апаратами в режимі мікрофона, будуть мати рейтинг (M) M3 або M4. Чим вище рейтинг, тим чіткіше буде звук. Для кохлеарного імплантату або слухового апарата з телефонної котушкою підійде телефон з рейтингом T (T3 або 4). Чим вище рейтинг, чим чіткіше буде розмова.

Рейтинг M4/T4 доступний тільки для мобільних телефонів з використанням технології CDMA (оператори Sprint і Verizon). Рейтинги M4/T4 недоступні в телефонах з використанням технології GSM (оператори AT&T і T-Mobile). Телефони, що використовують технологію GSM, можуть мати рейтинг не вище M3/T3.

Рейтинг слухових апаратів

© Pixabay

У виробників слухових апаратів буде використовуватися аналогічна система оцінки. Це потрібно, щоб ви знали, наскільки добре вони працюють в режимі мікрофона або телефонної котушки. Слухові апарати з використанням режиму мікрофона можуть мати рейтинг від M1 до M4. Більш високий рейтинг означає, що ви почуєте менше шумів і отримаєте краще з'єднання. Рейтинг для телефонної котушки буде від T1 до T4. Більш високий рейтинг означає, що ви зможете краще чути в цьому режимі.

Для кохлеарного імплантату рейтинг не потрібний. Якщо у вас слуховий апарат, дізнайтеся у слухопротезиста, який у нього рейтинг.

Додайте цей рейтинг до рейтингу телефону:

  • Підсумковий рейтинг – 6: вважається «кращим». Цей рейтинг забезпечить високу продуктивність
  • 5: вважається «нормальним». Прийнятно для звичайного використання телефону
  • 4: вважається придатним для використання». Можливо, ви зможете зробити короткий виклик. Але ця якість не є достатньо високим для тривалих розмов

Типи слухових апаратів

У внутрішньовушних слухових апаратів ITE буде менші перешкод, ніж у слухових апаратів BTE. Тому, якщо ви використовуєте BTE, є сенс задуматися про покупку ITE. Чому? Тому що ви зможете придбати телефон з більш низьким рейтингом М, що розширить ваш вибір.

Тип покриття

Мобільні телефони, що працюють з CDMA, мають рейтинг M3 або M4. Але мобільні телефони з GSM розраховані лише на M3 рейтинг. При покупці потрібно враховувати цей момент.

Як вибрати мобільні телефони для слабочуючих людей

© businessinsider.com

Перед тим, як йти в магазин, вивчіть інформацію в інтернеті. Загляньте на сайти цих операторів: AT&T, Sprint, T-Mobile, T-Mobile. На цьому ресурсі ви можете знайти телефони, які сумісні зі слуховими апаратами. Виберіть вкладку Phones, галочку навпроти Hearing/Speech і натисніть Let's see some devices.

Як не помилитися з вибором

Випробуйте пристрій прямо в магазині. Причому важливо протестувати його як в шумному місці, так і в тихому. Переконайтеся, що є функція регулювання гучності, і перевірити, як вона працює. Потрібно також враховувати політику повернення. Уточніть у продавця всі тонкощі цього моменту. Зберегти упаковку та квитанцію, щоб у разі необхідності повернути телефон.

Читайте також 9 ресурсів і додатків, які допоможуть вивчити мову жестів

Мобільні телефони для слабочуючих: топ-10 моделей
© DGLimages/iStock Використання мобільного телефону може бути важким для людей, які мають проблеми зі слухом. Справа в тому, що сучасні смартфони обладнані занадто тихим
Кращі прості телефони з хорошою зв'язком: добірка моделей
©Pixabay Вам потрібен базовий простий телефон з хорошою зв'язком? Тоді ознайомтеся з підбіркою моделей від сайту Tech Advisor, де зібрані кращі кнопкові телефони за
Мобільні телефони для дітей і дошкільнят: топ-10 моделей
© Poike/iStock Звичайно, в сучасному світі мобільний телефон потрібен кожному, включаючи самих маленьких дітей. По-перше, він повинен володіти достатнім функціоналом, а
Кращі мобільні телефони 2019 року: 5 найбільш очікуваних моделей
© notebookcheck.com 2019 рік обіцяє бути дуже цікавим для всіх, хто цікавиться смартфонами та іншою технікою. З патентів провідних компаній можна зрозуміти, що вже
Мобільні телефони для бабусь: топ-9 моделей
© Bojan89/iStock Можливості сучасних смартфонів вражають, але далеко не всім користувачам потрібен такий функціонал. Наприклад, багато літні люди використовують
Як подзвонити і додзвонитися оператору Київстар
© expert.com.ua Можливо, у вашому житті вже траплялося, що вам терміново потрібно було зв'язатися з оператором мобільного зв'язку. Але не завжди нам це вдається зробити.