Як обмежити перебування дитини на сайті YouTube
04.06.2019 651 0 newsdaily.org.ua

Як обмежити перебування дитини на сайті YouTube

В закладки

Як обмежити перебування дитини на сайті YouTube

© YakobchukOlena/iStock

Якщо ваша дитина проводить дуже багато часу в інтернеті, то варто скористатися інструментами для батьківського контролю. Наприклад, Google надає батькам можливість захистити дітей від небезпечного контенту на YouTube. Робиться це досить просто. Ось докладна інструкція, як обмежити YouTube для дітей.

Вміст матеріалу

Установка програми YouTube Дітям

Для початку встановіть на влаштування дитини додаток YouTube Дітям. Це спеціальна версія сервісу, яка дозволяє батькам обмежувати перегляд відео. На жаль, поки додаток не доступно в Україні. Проте скористатися ним все одно можна. Існує 2 способи установки програми в нашому регіоні:

  • Отримання Root-доступу і підміна регіону. В цьому випадку ви зможете встановити програму безпосередньо з Google Play на будь-якому пристрої під управлінням Android. Але врахуйте, що отримання Root вимагає деяких умінь від користувача. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то краще скористайтеся другим способом.
  • Установка з стороннього джерела. Для початку вам потрібно завантажити apk файл програми. Скористайтеся пошуковою системою, або відвідайте один із спеціалізованих ресурсів, наприклад, APKMirror. Далі дозвольте установку додатків з неперевірених джерел у налаштуваннях гаджета. Після цього ви зможете встановити YouTube Дітям в обхід Google Play.

Налаштування програми YouTube Дітям

Ця програма передбачає два варіанти, як обмежити YouTube для дітей. Ви можете ввести обмеження безпосередньо на гаджеті дитини, або скористатися налаштуванням через Family Link.

Налаштування в програмі

Перш ніж вручити дитині планшет або смартфон, можете зробити наступне:

  • Обмежити доступ до відео по віковій категорії (поки ця функція доступна виключно для регіону США).
  • Заборонити (або дозволити) користуватися пошуком по сервісу.
  • Налаштувати додаткові функції, наприклад, доступність передачі контенту на інші пристрої.

Настройка через Family Link

Якщо ви попередньо створили дитячий акант з допомогою Family Link, то зможете управляти додатком віддалено. Робиться це дуже просто:

  • Відкрийте Family Link на будь-якому зі своїх пристроїв.
  • Виберіть обліковий запис дитини.
  • Пройдіть по ланцюжку Налаштування – параметри — YouTube Дітям.

Тут ви зможете налаштувати додаток на свій розсуд. Наприклад, заблокувати конкретні канали або вимкнути функцію пошуку.

До речі, використання Family Link – це кращий спосіб, як обмежити YouTube для дітей, оскільки в цьому випадку всі інші програми для доступу до контенту відеохостингу просто не будуть працювати.

Читайте також YouTube вперше дозволив переглядати відео і сам сайт одночасно

Як контролювати перебування дитини в Youtube: поради для батьків
©pressureUA/IStock Ми вже не уявляємо наше життя без інтернету. Будь-яке питання, будь-яку інформацію ми в першу чергу шукаємо там. Але, крім корисної інформації,
Як слухати улюблену музику з Youtube в режимі оффлайн?
Музика — кращий спосіб підняти собі настрій і приємно провести час під час поїздки. Але що робити, якщо немає інтернету? Ось кращі способи, за допомогою яких ви зможете
Які відео заборонено публікувати на YouTube
© pressureUA/IStock Не секрет, що на YouTube існують поняття шкідливого та небезпечного контенту, публікація якого суворо заборонено. Але проблема полягає в тому, що
YouTube представив власний список кращих телефонів для відтворення відео
©santypan/IStock Шукайте телефон з ідеальною якістю зображення? Тоді зверніть увагу на список кращих телефонів для перегляду відео за версією YouTube, яким ми з вами
Youtube анонсував 2 нові платні підписки. Ось в чому їх суть
©pressureUA/IStock Часто заходите на YouTube, щоб дивитися відео та слухати музику? Сьогодні ми розповімо вам про двох нових підписках, які нещодавно анонсував сервіс.
Як обмежити дітям доступ в Інтернет: 5 важливих і потрібних інструментів
© BrianAJackson/IStock Інтернет відкриває перед дітьми практично безмежні можливості, але не варто забувати про залежність від мережі. На жаль, сьогодні ця проблема