Ноутбук або планшет: пропозиції 2-в-1, від яких важко відмовитись
24.05.2019 666 0 newsdaily.org.ua

Ноутбук або планшет: пропозиції 2-в-1, від яких важко відмовитись

В закладки

Ноутбук або планшет: пропозиції 2-в-1, від яких важко відмовитися

© grinvalds/iStock

Часто буває важко вибрати між планшетом і ноутбуком. У деяких ситуаціях нам потрібен сенсорний дисплей, але іноді без повноцінної клавіатури просто не обійтися. На щастя, цей вибір робити зовсім не обов'язково, адже на ринку представлено чимало гідних рішень 2-в-1. Ось десятка кращих девайсів такого типу за версією The Independent.

1. Microsoft Surface Book 2

© independent.co.uk

Surface Book 2 – це повноцінний потужний ноутбук, який одним легким рухом можна перетворити в не менш продуктивний планшет. Також цей девайс підтримує роботу з фірмовим стилусом Surface Pen, який, правда, не входить в комплектацію.

2. Google Pixelbook

© independent.co.uk

Легке і компактне рішення від Google можна використовувати як в режимі ноутбука, так і планшетного комп'ютера. Pixelbook цілком придатний для виконання будь-яких повсякденних завдань завдяки підтримці Android-додатків.

3. Lenovo Yoga 920

© independent.co.uk

Екран цього ноутбука не від'єднується, але планшетний режим доступний завдяки спеціальним шарнірів, які дозволяють повертати дисплей на 180 градусів. Як і у випадку з Surface Book, Yoga 920 підтримує роботу з фірмовим багатофункціональним стилусом.

4. Acer Chromebook R 11

© independent.co.uk

Ще один відмінний хромбук з приємним дизайном і непоганим залізом. Звичайно, за технічними характеристиками він поступається Pixelbook, але з типовими завданнями в середовищі Chrome OS модель від Acer справляється без будь-яких проблем.

5. HP Envy x2

Це скоріше планшет, який може виконувати функції ноутбука завдяки спеціальному чохлу з вбудованою повноцінною клавіатурою. Основна перевага девайса – висока автономність. HP Envy x2 здатний пропрацювати більше 20 годин без підзарядки.

6. Apple iPad Pro

© independent.co.uk

Звичайно, сприймати iPad в якості повноцінного комп'ютера складно, тим не менш, такий сценарій використання цілком можливий. Для цього варто придбати спеціальну смарт-клавіатуру від Apple.

7. Microsoft Surface Pro

© independent.co.uk

Surface Pro – це, напевно, єдиний гідний конкурент для iPad Pro. Клавіатура від Microsoft нічим не поступається рішенням від Apple, а повноцінна операційна система Windows 10 робить девайс придатним для будь-яких сценаріїв експлуатації.

8. Samsung Galaxy Book

© independent.co.uk

Планшет від Samsung підтримує роботу не тільки зі смарт-клавіатурою, але і зі стилусом. Це робить Galaxy Book дійсно універсальним гаджетом, який здатний замінити відразу кілька девайсів.

9. Samsung Galaxy Tab S4

© independent.co.uk

Ще одне гідне рішення від Samsung. Цей планшет практично нічим не відрізняється від попереднього в технічному плані, але працює на операційній системі Android.

10. Dell XPS 15

© independent.co.uk

Напевно, Dell XPS 15 – це найбільш красивий комп'ютер з цього списку. Виглядає він дійсно приголомшливо. Крім цього, він володіє непоганими характеристиками і компактними габаритами.

Читайте також Гаджет-момент: 10 варіантів сучасних і якісних комп'ютерних мишей

8 ноутбуків на випадок, якщо вам потрібна якісна техніка для бізнесу
© nortonrsx/iStock На ринку можна знайти величезну кількість відмінних ноутбуків для ігор та інших розваг, але якісних рішень для бізнесу не так вже й багато. Комп'ютер
10 кращих ноутбуків 2-в-1, на які варто звернути увагу
© Microsoft Гібридні ноутбуки 2-в-1 – це дійсно відмінне рішення. Подібні гаджети мають на увазі величезну кількість сценаріїв використання, що робить користувача більш
Топ-10 кращих планшетів 2018 року
Топ-10 кращих планшетів 2018 року
Топ-10 кращих планшетів 2018 року
05.03.19 Новинки техніки
© dolgachov/iStock Планшетний комп'ютер – це універсальний гаджет, який має величезну кількість сценаріїв використання. Всупереч поширеній думці, він придатний не тільки
Кращі ноутбуки для програмування, які будуть актуальними в 2019 році
Розробникам програмного забезпечення не обійтися без гарного ноутбука, який дозволить працювати без прив'язки до локації. Якщо ви шукаєте гаджет для програмування, то вам
Як вибрати ноутбук: керівництво по правильному купівлі
© LeszekCzerwonka/iStock Ноутбук – це універсальний девайс, який поєднує в собі потужність десктопного комп'ютера і мобільність планшета. Але врахуйте, що такі гаджети
Кращі ноутбуки 2-в-1, які будуть актуальними в 2019 році
Якщо вам потрібен максимально компактний і мобільний ноутбук, то варто придивитися до рішенням 2-в-1. Такі гаджети передбачають різні сценарії використання, адже ви в