10 розширень Chrome для кращої продуктивності Gmail
24.03.2019 510 0 newsdaily.org.ua

10 розширень Chrome для кращої продуктивності Gmail

В закладки

10 розширень Chrome для кращої продуктивності Gmail

© nortonrsx/iStock

Зовсім недавно компанія Google оновила інтерфейс свого поштового сервісу, заразом додавши кілька корисних функцій. Тим не менш функціонал Gmail все ще не влаштовує багатьох користувачів. На щастя, у нас є можливість провести апгрейд своєї поштової скриньки самостійно. Для цього варто встановити кілька розширень Chrome. Спеціалізоване видання Computerworld зібрало кращі з них.

1. Checker Plus for Gmail

© chrome.google.com/webstore

Це розширення повідомляє користувачів про надходження нових листів. Інформація відображається в невеликому віконці в правому верхньому куті екрану. Дуже зручно, що розробники передбачили можливість не тільки прочитати лист, але і виконати будь-яке інше дію, наприклад, видалити його.

2. Gmelius

© chrome.google.com/webstore

Gmelius додає Gmail безліч приємних дрібниць, які чомусь проігнорували розробники з Google. Наприклад, після установки розширення, у вас з'явиться функція автозаповнення полів, набір шаблонів і нові інструменти для сортування листів.

3. Mailtrack

© chrome.google.com/webstore

Це розширення виконує тільки одну, але дуже корисну функцію. З його допомогою можна відстежувати, прочитав чи одержувач листа. Звичайно, подібних сервісів існує величезна безліч, але Mailtrack не вимагає від користувачів ніякої плати за послуги.

4. Boomerang for Gmail

© chrome.google.com/webstore

Ще один чудовий трекер листів, але на відміну від Mailtrack він має і деяким додатковим функціоналом. Наприклад, розширення додає функцію планування розсилки. Варто відзначити, що безкоштовна версія розширення має обмеження по кількості листів на місяць.

5. PixelBlock

© chrome.google.com/webstore

Це розширення повністю блокує можливість трекінгу вхідних листів. Якщо ви не хочете, щоб відправник дізнався про прочитання надісланого повідомлення, то PixelBlock просто незамінний для вас.

6. Dittach

© chrome.google.com/webstore

Dittach додає Gmail новий розділ, де зберігаються всі вкладені файли, які ви коли-небудь отримували. Так ви точно не втратите ніяких важливих документів або фотографій.

7. Convert Google Docs to Gmail Drafts

© chrome.google.com/webstore

Це розширення дозволяє конвертувати документи Google в електронні листи. Після його установки, у вікні документа з'явиться кнопка «Відкрити Gmail». Цей спосіб дуже зручний для відправки діаграм або графіків.

8. Gmail Sender Icons

© chrome.google.com/webstore

Розширення додає іконки домену електронної пошти відправника біля теми листа. Як показує практика, це один з кращих способів захистити себе від фішингу, адже ви відразу ж розпізнаєте підозрілий лист.

9. Attachment Icons for Gmail

© chrome.google.com/webstore

Іконки вкладень з'явилися в Gmail після недавнього редизайну, але вони як і раніше не відображаються при використанні компактного інтерфейсу. Це розширення виправляє цю безглуздість.

10. Row Highlighter для Gmail

© chrome.google.com/webstore

Це розширення не вносить ніяких радикальних змін. Воно просто виділяє кольором листа, якщо навести на них вказівник миші. Завдяки цій дрібниці користуватися поштою набагато зручніше.

Читайте також 8 прикладів того, як голосовий помічник Google може спростити життя

Google змінить принципи безпеки поштової скриньки Gmail
© techcityng.com Компанія Google вирішила повністю переглянути ставлення до безпеки свого поштового сервісу Gmail. Представники найбільшого пошуковика розіслали
Як отримати максимальну користь від нових функцій Gmail
© AntonioGuillem/iStock Після оновлення інтерфейсу Gmail розробники Google отримали чимало критики, що цілком нормально, враховуючи масштаби змін в роботі сервісу. Зараз
Google Play Store більше не буде безкоштовним для користувачів Android
© dimarik/IStock Протистояння між одним з найбільших технологічних гігантів Google і Єврокомісією продовжує загострюватися. Так, видання Mashable поділилося не
Як збільшити швидкість завантаження сторінок в Google Chrome
© AntonioGuillem/iStock Повільне завантаження веб-сторінок – це одна з найбільш дратівливих речей під час роботи за комп'ютером. Зазвичай ми звинувачуємо у всьому
Топ-8 трюків Outlook, які недоступні в Gmail
© juststock/IStock Gmail протягом багатьох років є найпопулярнішим поштовим сервісом, але це не означає, що він не має альтернатив. Наприклад, від Microsoft Outlook має
Як створити резервну копію пошти Gmail
© juststock/iStock Втрата доступу до свого облікового запису Gmail може стати серйозною проблемою, адже сьогодні електронна пошта використовується скрізь. Щоб уникнути