Топ-8 трюків Outlook, які недоступні в Gmail
20.04.2019 636 0 newsdaily.org.ua

Топ-8 трюків Outlook, які недоступні в Gmail

В закладки

Топ-8 трюків Outlook, які недоступні в Gmail

© juststock/IStock

Gmail протягом багатьох років є найпопулярнішим поштовим сервісом, але це не означає, що він не має альтернатив. Наприклад, від Microsoft Outlook має унікальним функціоналом, який недоступний в інших сервісах. Про це пише Gizmodo. Ось найбільш корисні функції Outlook, які можуть здорово спростити вам життя.

Вміст матеріалу

Корисні функції Outlook

Основна перевага Outlook над Gmail полягає в більш зручний і продуманий інтерфейс. Тим не менш сервіс від Microsoft пропонує і деякі унікальні функції, про яких користувачі Gmail можуть тільки мріяти.

1. Закріплення листів

Outlook дозволяє закріплювати найважливіші листи у верхній частині екрана. Для цього потрібно просто відкрити папку «Вхідні», навести курсор на лист і клацнути по піктограмі канцелярської кнопки. Цей трюк працює і в інших папках, які ви використовуєте для сортування листів. Звичайно, у Gmail є своя система позначок, але реалізована вона далеко не так зручно.

2. Вставка GIF

Outlook має дуже корисною для тих, хто часто використовує анімаційні зображення в листуванні. Щоб вставити GIF в лист, достатньо натиснути іконку емодзі і перейти на відповідну вкладку. Далі ви можете виконати пошук по величезній бібліотеці файлів і вставити відповідну картинку в один клік. Gmail також дозволяє вставляти анімовані зображення, але для цього потрібно шукати зображення в сторонніх джерелах.

3. Архівування та фільтри

Outlook дуже зручний для тих користувачів, які отримують сотні листів щодня. Наприклад, ви можете налаштувати автоматичне архівування повідомлень від конкретних відправників через деякий час після отримання. Також тут дуже зручно реалізовано фільтри для пошуку листів, чого не можна сказати про Gmail.

4. Темна тема

Outlook має дійсно відмінно реалізованої темної темою, яку можна активувати в налаштуваннях. Тим не менш у користувачів є можливість «вмикати світло» для окремих листів, якщо темна тема погіршує читабельність конкретного повідомлення. На жаль, в Gmail повноцінна темна тема відсутня.

© gizmodo.com

5. Сортування листів

У сервісі від Microsoft дуже зручно реалізовано сортування листів по папках. Також Outlook дозволяє впорядковувати повідомлення всередині папок за різними параметрами, наприклад, за розміром. Звичайно, Gmail володіє схожим функціоналом, але для сортування в кожному конкретному випадку вам доведеться зробити кілька кліків більше.

6. Редагування документів Office

Сервіс від Microsoft дозволяє переглядати та редагувати документи Word, Excel і PowerPoint безпосередньо в браузері. З іншого боку, Gmail дуже зручно працювати з Google Docs, але більшість людей як і раніше використовують Office.

7. Режим читання

В Outlook є дуже зручний режим Immersive Reader, який дозволяє прибрати з листа все зайве, залишивши тільки текст. У деяких випадках це дійсно дуже зручно. Також поштовий сервіс від Microsoft вміє читати листи за вас вголос. Gmail подібним функціоналом не має.

8. Надбудови

Якщо вам потрібні якісь додаткові функції Outlook, то ви завжди можете встановити кілька надбудов від сторонніх розробників. Звичайно, така можливість присутня і в сервісі Google, але там вибір не такий багатий.

Читайте також Google змінить принципи безпеки поштової скриньки Gmail

Як полегшити собі роботу з поштою: 10 корисних функцій Microsoft Outlook
© juststock/iStock Електронна переписка вже досить давно стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Кожен з нас починає і закінчує день перевіркою електронної
Microsoft Outlook: новий дизайн тепер доступний на iOS
© Michael Palermiti/Twitter У грудні Microsoft представила бета-версію редизайну Outlook для iOS-девайсів. Відкрите тестування тривало майже 2 місяці. Тепер нова версія
Як створити резервну копію пошти Gmail
© juststock/iStock Втрата доступу до свого облікового запису Gmail може стати серйозною проблемою, адже сьогодні електронна пошта використовується скрізь. Щоб уникнути
7 цікавих речей, які ви не знали про поштою Outlook
© Burst/Pixabay Outlook дозволяє відправляти і отримувати електронні листи, керувати календарем, зберігати імена та номери ваших контактів і відслідковувати ваші задачі.
5 додатків календаря, які краще існуючого на вашому телефоні
© grinvalds/IStock Календар – це одне з найбільш важливих і часто використовуваних додатків на будь-якому смартфоні. З його допомогою дуже зручно планувати різні події,
Як відновити старі і загублені листи
© juststock/iStock У сучасному світі електронна пошта набула занадто важливе значення практично для кожної людини. Втратити доступ до свого аккаунту – величезна