Як полегшити собі роботу з поштою: 10 корисних функцій Microsoft Outlook
17.04.2019 831 0 newsdaily.org.ua

Як полегшити собі роботу з поштою: 10 корисних функцій Microsoft Outlook

В закладки

Як полегшити собі роботу з поштою: 10 корисних функцій Microsoft Outlook

© juststock/iStock

Електронна переписка вже досить давно стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Кожен з нас починає і закінчує день перевіркою електронної пошти, вже не кажучи про тих, хто використовує поштову скриньку в робочих цілях. Щоб не загубитися в цьому круговороті листів, варто вибрати зручний поштовий сервіс. Microsoft Outlook виглядає найбільш вдалим варіантом. Сервіс частіше сприймається як професійний інструмент, але він цілком придатний і для повсякденного використання. Додаткові функції Microsoft Outlook здатні здорово полегшити нам життя.

Вміст матеріалу

Корисні функції Microsoft Outlook для звичайних користувачів

Навіть якщо ви не використовуєте електронну пошту в робочих цілях, деякі функції Microsoft Outlook здатні заощадити ваш час. Ось найбільш очевидні з них.

1. Попередній перегляд листів

У списку отриманих і відправлених листів доступний попередній перегляд. Завдяки цьому ви можете подивитися адресу відправника (одержувача), тему і першу сходинку, не відкриваючи лист.

2. Вікна Outlook

Microsoft Outlook дозволяє відкрити відразу декілька вікон. Це дуже зручно, адже ви можете одночасно переглядати електронну пошту, календар та нотатки, не використовуючи навігацію з додатком. Правда, це актуально лише для власників великих моніторів.

3. Папки пошуку

Якщо ви часто шукайте листи, використовуючи одні і ті ж пошукові запити, Outlook здатний значно спростити вам завдання. Додаток має функцію під назвою «Папки пошуку», яка автоматично сортує листи популярним запитам.

4. Очищення папок

Ця функція допомагає швидко видалити надлишкові повідомлення у вибраній папці. Під надлишковими маються на увазі копії листів. Просто клацніть правою кнопкою миші на папці і виберіть «Очистити папку».

5. Відкладене відправлення

Ця функція дозволяє відправити лист через певний час після його написання. Просто вкажіть потрібний час відправлення і збережіть лист. До речі, Gmail отримав цю зручну функцію тільки після недавнього оновлення інтерфейсу.

Корисні функції Microsoft Outlook для просунутих користувачів

Microsoft Outlook має і більш просунутими функціями, які стануть в нагоді тим, хто використовує пошту для роботи. Ось головні з них.

1. Основний поштову скриньку

Якщо ви використовуйте відразу кілька поштових скриньок, то спробуйте вибрати основний. Ця папка буде відкриватися за замовчуванням при запуску програми. Для цього клацніть «Файл», потім «Параметри» і «Додатково».

2. Швидкі дії

Функції Microsoft Outlook дозволяють практично повністю автоматизувати процес роботи з поштою. Для цього спробуйте освоїти інструмент «Швидкі дії». Він допоможе значно скоротити кількість кліків.

3. Правила

Ще один інструмент, який дозволяє автоматизувати процес. Клікніть по пункту «Правила» на вкладці «Головна» і виберіть «Керування правилами і оповіщеннями». Тут ви зможете самостійно створити сценарії роботи з поштою, які будуть виконуватися без вашої участі.

4. Імена облікових записів

Microsoft Outlook дозволяє редагувати назви власних облікових записів, що дуже зручно на практиці. Наприклад, ви можете назвати свої ящики «Робота» і «Будинок». Це допоможе уникнути плутанини.

5. Командний рядок

Outlook дозволяє працювати з командним рядком. Просто натисніть комбінацію клавіш Win + R. Ось кілька корисних команд.

  • outlook.exe/nopreview – відкрити Outlook без вікна попереднього перегляду листів.
  • outlook.exe/select ім'я_папки – відкрити конкретну папку Outlook.
  • outlook.exe/restore – відкрити Outlook, відновивши всі вікна. Командою зручно користуватися в разі якихось системних збоїв.
  • outlook.exe/finder – відкрити багатофункціональний пошуковий інструмент Outlook.

Читайте також 11 ознак, що комп'ютер зламаний

Microsoft Outlook: новий дизайн тепер доступний на iOS
© Michael Palermiti/Twitter У грудні Microsoft представила бета-версію редизайну Outlook для iOS-девайсів. Відкрите тестування тривало майже 2 місяці. Тепер нова версія
Топ-8 трюків Outlook, які недоступні в Gmail
© juststock/IStock Gmail протягом багатьох років є найпопулярнішим поштовим сервісом, але це не означає, що він не має альтернатив. Наприклад, від Microsoft Outlook має
Як відновити старі і загублені листи
© juststock/iStock У сучасному світі електронна пошта набула занадто важливе значення практично для кожної людини. Втратити доступ до свого аккаунту – величезна
5 додатків календаря, які краще існуючого на вашому телефоні
© grinvalds/IStock Календар – це одне з найбільш важливих і часто використовуваних додатків на будь-якому смартфоні. З його допомогою дуже зручно планувати різні події,
Як створити резервну копію пошти Gmail
© juststock/iStock Втрата доступу до свого облікового запису Gmail може стати серйозною проблемою, адже сьогодні електронна пошта використовується скрізь. Щоб уникнути
7 цікавих речей, які ви не знали про поштою Outlook
© Burst/Pixabay Outlook дозволяє відправляти і отримувати електронні листи, керувати календарем, зберігати імена та номери ваших контактів і відслідковувати ваші задачі.