5 додатків календаря, які краще існуючого на вашому телефоні
09.03.2019 581 0 newsdaily.org.ua

5 додатків календаря, які краще існуючого на вашому телефоні

В закладки

5 додатків календаря, які краще існуючого на вашому телефоні

© grinvalds/IStock

Календар – це одне з найбільш важливих і часто використовуваних додатків на будь-якому смартфоні. З його допомогою дуже зручно планувати різні події, наприклад, зустрічі, і організовувати свою робочу тиждень. Проте не весь такий софт однаково гарний. Наприклад, якщо ви користуєтеся стандартними рішеннями від Apple і Google, то багато втрачаєте. Ось кращі альтернативні програми календаря за версією Gizmodo, які варто встановити на свій смартфон.

Вміст матеріалу

Кращі альтернативні програми календаря

Звичайно, ви можете продовжувати використовувати стандартний календар на Android або iOS, але врахуйте, що функціонал цих програм дуже обмежений. Сторонні розробники пропонують куди більш цікаві і зручні програми.

1. Outlook

© gizmodo.com

При згадці Outlook ви можете подумати про старому поштовому клієнті для Windows. Але тут мова піде про відмінному календарі для мобільних платформ, який має щільну інтеграцію з електронною поштою. В першу чергу Outlook для Android і iOS хороший своїм інтерфейсом. Вся інформація відображається в доступній і зручній формі, тому додатком легко користуватися, навіть якщо ви плануєте сотні подій щодня. Крім цього, Програма підтримує синхронізацію з величезною кількістю сторонніх сервісів, від Dropbox до Evernote, тому ви можете легко зробити додаток центром вашого цифрового життя.

Завантажити для Android / iOS

2. Fantastical

© gizmodo.com

Ви можете зустріти додаток Fantastical практично у всіх існуючих рейтингах календарів для iOS. І це не випадково, адже сервіс дійсно вражає своєю функціональністю і продуманим до дрібниць інтерфейсом. Єдиний істотний недолік Fantastical – відсутність версії для Android. Головною особливістю програми є автоматична конвертація записів в належну форму. Наприклад, ви можете створити замітку про те, що завтра буде потрібно провести якусь зустріч, і Fantastical автоматично створить нове подія. Крім цього, календар інтегрований з безліччю інших додатків, наприклад, з WhatsApp для надсилання нагадувань учасників запланованих подій.

Завантажити для iOS

3. CloudCal

© gizmodo.com

Що стосується спеціалізованих календаря для Android, то найбільш вдалим рішенням виглядає саме CloudCal. Можливо, цьому додатку не вистачає естетичної привабливості, але функціонально це один з кращих варіантів. Інтерфейс побудований на діаграмах навколо дат, які наочно демонструють вашу зайнятість в конкретні дні, що дуже зручно. Також розробники не забули про підтримку віджетів, які відображають ваші події в режимі реального часу. Безкоштовна версія програми дозволяє синхронізувати календар з сервісами Google і Microsoft. Преміум-аккаунт дозволяє підключати Evernote, Dropbox і інші сторонні сервіси.

Завантажити для Android

4. Calendars

© gizmodo.com

На жаль, додаток Calendars доступно виключно для iOS. Тим не менш, це один з кращих календарів, який можна зустріти на мобільних платформах. Він володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і підтримує голосове створення нових подій на природній мові. Це означає, що ви можете розмовляти з додатком точно так само, як з живою людиною. Дуже зручно, що розробники передбачили можливість перенесення даних з будь-якого іншого календаря, тому перехід на Календарі буде абсолютно безболісним. Крім цього, програма може повноцінно працювати без підключення до інтернету.

Завантажити для iOS

5. Any.do

© gizmodo.com

Any.do володіє дуже простим і зручним інтерфейсом, поєднуючи в собі все краще від сервісів Apple і Google. Тим не менш додаток має найбільш багатим функціоналом серед усього софта з цього списку. Наприклад, тут ви можете створювати спільні події з іншими користувачами або додавати будь-які файли до записів в якості вкладень. Звичайно ж, є і функція синхронізації з будь-яким іншим календарем, який ви використовували раніше. Але врахуйте, що для повноцінного використання Any.do вам доведеться вносити щомісячну плату.

Завантажити для Android / iOS

10 найкращих додатків для календаря, які допоможуть правильно планувати життя
Успіх нашого дня багато в чому залежить від якості його планування. Ми приготували список додатків, які допоможуть організувати життя і ретельно спланувати свій час. 1.
10 додатків календаря, з якими ви почнете все встигати
© Digital Trends День кожної сучасної людини складається з величезної кількості справ різної важливості. Єдиний спосіб нічого не забути – вносити нагадування календар.
10 лайфхаков смартфона, які підвищать вашу продуктивність
Існують лише два сценарії використання смартфона. У першому випадку він є потужним інструментом, який допомагає досягати поставлених цілей. Але зазвичай смартфон
Які програми варто видалити, щоб підвищити швидкість смартфона
© Wachiwit/iStock Якщо вам здається, що ваш смартфон працює не дуже швидко, то причиною цього можуть бути неякісні програми. Фахівці компанії Avast провели масштабне
10 безкоштовних додатків для створення слайдшоу на смартфоні
Наявність програми для створення слайд-шоу на вашому телефоні, будь то Android або iPhone — полегшить завдання по створенню презентацій. Ви можете завантажити слайд-шоу
8 відмінних додатків для зберігання фото
© Pixabay Використання хмарних сервісів для зберігання фотографій – це відмінна ідея. По-перше, ви істотно заощадите пам'ять на вашому смартфоні, а по-друге, ніколи не