10 найкращих додатків для календаря, які допоможуть правильно планувати життя
02.05.2019 871 0 newsdaily.org.ua

10 найкращих додатків для календаря, які допоможуть правильно планувати життя

В закладки

10 найкращих додатків для календаря, які допоможуть правильно планувати життя

Успіх нашого дня багато в чому залежить від якості його планування. Ми приготували список додатків, які допоможуть організувати життя і ретельно спланувати свій час.

1. aCalendar

Завдяки привабливому дизайну, зручної навігації і відмінною функціональності це одна з найпопулярніших програм для календарів. Програма також підтримує передачу даних через NFC і повноекранні віджети. Це полегшує вашу роботу з будь-якими даними. Програма доступна безкоштовно і платно. Другий варіант дає ще більше можливостей.

2. Cal Calendar

Cal Calendar недавно з'явився на ринку мобільних додатків (Android, iOS). Додаток поставляється з багатьма корисними функціями, включаючи підтримку Exchange і Google Calendar, віджети, запис голосу і багато іншого. Він простий у використанні. Створення і доступний безкоштовно.

3. Android Business Calendar

Бізнес-календар призначений для людей, які використовують свій пристрій для робочих цілей і планування бізнес-завдань. Він пропонує різні режими з широкими можливостями налаштування. Також програма надає режим перегляду за промовчанням по місяцях, а події можуть бути відзначені різними кольорами. Повна версія програми доступна за 4.99$, але також доступна безкоштовна версія для тестування.

4. CalenGoo

CalenGoo є одним з тих додатків календаря, які були на ринку впродовж тривалого часу і досі встигають у розвитку. Інтерфейс програми трохи застарів, але програма як і раніше дуже ефективна і пропонує безліч налаштувань, квітів і подій, які допоможуть вам організувати зайняту життя, а також безліч інших функцій. За допомогою CalenGoo ви можете надсилати дані своєї програми на адресу електронної пошти або пересилати її іншій особі, якщо це необхідно.

@Pixabay/pexels

5. Calendar Widget: Month

Цей простий віджет календаря був створений за образом і подобою віджетів з Yahoo. Вікно віджета відображає один календарний місяць з можливістю переходу до попереднього і переходу до наступного. Є варіанти практично для будь-якої теми вашого смартфона. Але ви повинні бути готові до того, що пам'ять віджетів не надто велика.

6. DigiCal Calendar

З допомогою DigiCal ви можете синхронізувати всі свої календарі і переглядати їх по-різному. Додаток навіть показує прогноз погоди на три дні.

7. Google Calendar

Це додаток встановлено на більшості Android-пристроїв за замовчуванням. Google оновлює свій календар протягом декількох років, і тепер у ньому є розширені функції для подій, можливість зміни кольору і настройка нагадувань.

@pexels/picjumbo.com

8. Jorte Calendar

Jorte Calendar Програма має широкий спектр опцій і є одним з найпопулярніших додатків календаря в магазині Google Play. Крім звичайної функції зберігання інформації, це додаток може бути спеціальним хмарним сервісом Jorte Cloud, дозволяє синхронізувати календарі, розклади і списки завдань на декількох пристроях. Додаток також підтримує імпорт даних з Календаря Google.

9. SolCalendar

SolCalendar можна назвати універсальним додатком. Програма підтримує Календар Google, завдання, віджети і навіть місячний календар і в тестовому режимі доступний безкоштовно.

10. Today Calendar

Додаток пропонує сміливі кольори, прості елементи управління і відмінну функціональність. Воно простіше багатьох інших, не займає багато пам'яті на вашому пристрої і доступно безкоштовно.

Вищезазначені цифрові рішення для календаря відносяться до категорії «варто» використовувати. Вони сучасні, багатофункціональні і легкі. Вам залишилося лише вибрати потрібний.

Читайте також 5 кращих додатків для підвищення продуктивності

10 додатків календаря, з якими ви почнете все встигати
© Digital Trends День кожної сучасної людини складається з величезної кількості справ різної важливості. Єдиний спосіб нічого не забути – вносити нагадування календар.
5 додатків календаря, які краще існуючого на вашому телефоні
© grinvalds/IStock Календар – це одне з найбільш важливих і часто використовуваних додатків на будь-якому смартфоні. З його допомогою дуже зручно планувати різні події,
13 безкоштовних додатків, які зроблять смартфон цікавіше і корисніше
@pixabay Всі хочемо бути продуктивніше, здоровішими і щасливішими, але ускладнюємо своє життя повсякденними стресами і напругами. Тому ми підготували список безкоштовних
6 додатків для знайомств, які допоможуть відшукати пару
©m-imagephotography/IStock У століття технологій навіть познайомитися можна за допомогою спеціальних програм і додатків. Хто знає, може бути програма виявить збіг, який
6 креативних додатків для дітей-школярів
© snsforyou/Pixabay Коли за вікном гарна тепла погода, школярам важко зібратися з думками, чи не так? Ми пропонуємо список творчих, гумористичних і естетичних
Чому ми постійно спізнюємося і як з цим боротися
© HbrH/iStock Запізнення зазвичай змушує людей виглядати вкрай непрофесійно не тільки тому, що це робить їх дезорганізованим. Вони змушують інших чекати, що виглядає як