8 відмінних додатків для зберігання фото
16.04.2019 764 0 newsdaily.org.ua

8 відмінних додатків для зберігання фото

В закладки

8 відмінних додатків для зберігання фото

© Pixabay

Використання хмарних сервісів для зберігання фотографій – це відмінна ідея. По-перше, ви істотно заощадите пам'ять на вашому смартфоні, а по-друге, ніколи не втратите доступ до своїх знімків. Існує величезна кількість додатків для зберігання фото, але далеко не всі з них гідні вашої уваги. Ось кращі варіанти, завдяки яким ваші знімки ніколи не загубляться.

1. iCloud Photo Library

Чудовий сервіс для iOS, який дозволяє робити резервні копії знімків. iCloud Photo Library – це частина операційної системи, тому вам не доведеться відвідувати магазин додатків. Фотографії завжди будуть доступні на будь-якому пристрої Apple. Безкоштовно користувачам надається 5 ГБ, але ви можете збільшити обсяг сховища до 2 ТБ за додаткову плату.

© Pixabay

2. Flickr

В першу чергу Flickr хороший тим, що надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото і відео абсолютно безкоштовно. Але це не тільки сервіс резервного зберігання інформації, але і досить непоганий фоторедактор. Також Flickr має і певні соціальні функції. Ви можете поділитися вдалим знімком з тисячами людей або відшукати натхнення в роботах інших користувачів.

3. Snapfish

Додаток дозволяє користувачам зберігати необмежену кількість знімків. Це відмінний варіант для людей, які займаються фотографією професійно, адже Snapfish зберігає знімки в оригінальній якості. Крім цього, програма має весь необхідний функціонал для обробки і якісного друку фото, але за це доведеться заплатити.

4. Google Photos

Google також надає користувачам програми необмежений простір для зберігання знімків. Але деякі обмеження все-таки існують. Наприклад, сервіс автоматичних знижує дозвіл всіх фотографій до 16 МП, а також не підтримує відео 4К. Google Photos має дуже зручним пошуком і непоганими інструментами для створення колажів і анімацій.

Читайте також: Кращі охоронні програми, які можна встановити на смартфон

5. Prime Photos from Amazon

Amazon надає необмежений простір для зберігання фото власникам акаунтів Prime, для всіх інших доступно 5 ГБ. Основною перевагою цього сервісу є функція Family Vault. Це щось на кшталт віртуального сімейного фотоальбому з можливістю редагувати знімки і створювати колажі.

© Pixabay

6. Dropbox

Dropbox – один з найбільш популярних сервісів для зберігання файлів будь-яких типів. Тим не менше використовувати його для резервного копіювання фото дуже зручно. Після реєстрації безкоштовного аккаунта вам буде доступно всього 2 ГБ простору, але його можна збільшити завдяки реферального системи і бонусів за участь у співтоваристві Dropbox. Звичайно ж, існують і платні акаунти з сховищем до 1 ТБ.

7. Microsoft OneDrive

Ще один сервіс для зберігання будь-яких файлів, у тому числі і фотографій. Безкоштовно користувачам надається 5 ГБ простору, яке можна збільшити завдяки щомісячним платежам. Повною мірою функціонал OneDrive відкриється тільки користувачам Office 365, які отримають практично безшовний доступ до своїх файлів.

© Pixabay

8. Ever

Ever надає необмежений простір для зберігання знімків, але це не головне його достоїнство. Додаток позиціонується, як найбільш захищене. Отримати доступ до ваших фотографій зможете тільки ви, адже сервіс потребує підтвердження особи з допомогою сканера відбитків. У Ever присутні додаткові функції, наприклад, редагування фотографій і автоматичне створення колажів.

Читайте також: Топ-10 додатків для прослуховування музики

На якому хмарі в 2018 році найкраще зберігати фотографії
© NicoElNino/iStock У сучасному світі практично неможливо обійтися без хмарних сервісів для зберігання своїх файлів. По-перше, це дуже зручно, а по-друге, безпечно.
Як вибрати сервіс для зберігання фотографій
Звичайно, ви можете використовувати жорсткий диск свого комп'ютера, щоб зберігати фотографії, але це не найкраща ідея. По-перше, такий спосіб не має нічого спільного з
Кращі хмарні сховища 2019 року і навіщо вони потрібні
Хмарні сховища – це сервіси, які дозволяють користувачам зберігати свої файли і дані на віддалених серверах. Наприклад, ви можете завантажити хмара свої фотоальбоми. Так
10 додатків, які допоможуть зробити трендову обробку фотографій
© Deagreez/iStock З кожним роком камери в наших смартфонах стають все краще, але це не означає, що тепер ми можемо обходитися без інструментів для обробки знімків. Якщо
Як видалити повторювані фотографії на iPhone
© Pixabay/Pexels iPhone – це відмінний інструмент, щоб відображати пам'ятні моменти зі свого життя. Але існує одна невелика проблема, яку належить вирішити кожному
10 програм для смартфонів, які допоможуть відредагувати фотографії
З допомогою вашого iPhone можна робити знімки дійсно професійного рівня. Фотографії потім можна редагувати, фільтрувати, обрізати, покращувати і ділитися ними з іншими.