10 програм для смартфонів, які допоможуть відредагувати фотографії
05.06.2019 914 0 newsdaily.org.ua

10 програм для смартфонів, які допоможуть відредагувати фотографії

В закладки

10 програм для смартфонів, які допоможуть відредагувати фотографії

З допомогою вашого iPhone можна робити знімки дійсно професійного рівня. Фотографії потім можна редагувати, фільтрувати, обрізати, покращувати і ділитися ними з іншими. Можливості високоякісної камери iPhone і, здавалося б, нескінченний список доступних додатків для редагування фотографій, по суті усувають необхідність у надмірній фотоустатковання, якщо необхідно зробити сліпучі знімки.

Ми зібрали список кращих додатків для редагування фотографій для iPhone, які включають в себе прості функції, такі як видалення ефекту червоних очей і поліпшення фото в один клік, а також — налаштування тону та визначення кольору. Незалежно від того, який додаток ви виберете, воно обов'язково надасть вам інструменти, необхідні для створення захоплюючих знімків, якими ви будете пишатися, показуючи іншим.

1. Snapseed

Ціна: Безкоштовно
Додаток Snapseed для редагування фотографій дозволяє користувачам швидко збільшувати свої фотографії одним натисненням кнопки. Додаток також має безліч фільтрів і інструментів, які можуть перетворити звичайне зображення в чудовий шедевр. У Snapseed також є функція під назвою «Stacks», яка дозволяє вам управляти фотографіями і зберігати їх. Програма також надає інструменти, необхідні для редагування наданого фільтра і зберегти його для подальшого використання на інших зображеннях.

2. Afterlight

Ціна: $ 0.99
Afterlight — популярний додаток для редагування фотографій, яка зазвичай асоціюється і використовується з дуже популярною соціальною мережею Instagram. Afterlight надає користувачам ряд простих у використанні інструментів налаштувань, більше 70 фільтрів і ще більше рамок і написів, які можна додати одним натисненням кнопки. У додатку хороший дизайн і багатофункціональні інтерфейс, який дає користувачам відчуття звичного Instagram з більш потужними інструментами редагування.

3. VSCO Cam

Ціна: Безкоштовно
VSCO Cam розробили професіонали з Visual Supply Company. Їх застосування дозволяє завантажувати ваші раніше зроблені фотографії для редагування, або ви можете використовувати програму як платформу для створення знімка, щоб робити фотографії, і зберігати їх безпосередньо в бібліотеці VSCO. Після того, як ваші фотографії завантажені в бібліотеку, у вас є можливість їх поліпшити, налаштувати, відфільтрувати і обмінюватися ними з іншими користувачами. Інструменти і базові фільтри тут є професійними, а елегантний мінімалістичний інтерфейс програми робить редагування фотографій приємним і простим процесом. Ще одна цікава особливість VSCO Cam — можливість публікувати набори ваших фотографій (наприклад, альбоми з відпустки) та письмові статті, відповідні цим наборам фотографій, в VSCO Journal, щоб поділитися з творчим співтовариством програми, і отримати свою порцію натхнення.

4. Adobe Photoshop Express

Ціна: Безкоштовно
Adobe Photoshop Express надає безліч функцій, які є у традиційному Adobe Photoshop Desktop Edition. Програма є простим у використанні iOS-додатком. Вона містить основні фільтри («Looks»), необхідні для знімком з мобільного. За допомогою програми можна прибрати ефект червоних очей і дефекти шкіри, зменшити шум на знімку. Також є можливість поділитися відредагованими фотографіями в різних соцмережах. Adobe Photoshop Express можна оновити до преміум-аккаунта, який надасть доступ до більш професійним функціям і навіть дозволить використовувати особистий Adobe ID для персоналізованого редагування фотографій.

5. Photo Editor від Aviary

Ціна: Безкоштовно
Aviary — додаток для редагування фотографій, яка з'єднує інтерес і простоту зі зручністю. Воно схоже на раніше згадані програми. В програмі ви можете редагувати ваші зображення з допомогою базових інструментів, таких як яскравість, контрастність, різкість, обрізка, видалення плям і багато іншого. Aviary також дозволяє стилізувати зображення з допомогою наклейок, рамок, фільтра відбілювання зубів, створювати меми. У ньому також є понад 100 попередньо встановлених фільтрів (деякі з них доступні тільки після покупки). Створеними фотографіями легко ділитися в різних соціальних мережах.

6. Enlight

Ціна: $ 4.99
Enlight виходить від розробників в Lightricks Limited. Це додаток, ймовірно, є найбільш добре зарекомендували себе фоторедактором для мобільного телефону, здатним до самого великого масиву функцій редагування. Це додаток використовують багато професійні фотографи, бо воно позбавляє від необхідності використовувати кілька додатків відразу, щоб перетворювати звичайні зображення в приголомшливі фотографії. Особливість Enlight — це функція «Покращення зображення», яка з допомогою базових методів покращує зображення і робить їх дивовижними, коригуючи відтінки, кольори і багато інші аспекти знімка, щоб гарантувати, що він виявиться максимально ідеальним. Це додаток коштує своїх грошей, якщо ви глибоко захоплені професійною фотографією.

7. Instagram

Ціна: Безкоштовно
Instagram посіла місце в топі рейтингів iTunes App Store через його захоплюючих можливостей ділитися фотографіями, але в цьому списку він займає сьоме місце, тому що він має не набагато більше, ніж самий необхідний мінімум для редагування фотографій.
В Instagram можна змінювати інтенсивність кольору наданих фільтрів, а також можна використовувати базові налаштування, такі як яскравість, контрастність, насиченість, віньєтка і т. д. В цілому, Instagram – це свого роду аномальної соціальною мережею з-за спрощеного використання та здатності об'єднувати людей по всьому світу за допомогою зображень.

8. PicsArt Photo Studio

Ціна: Безкоштовно
PicsArt Photo Studio можна порівняти з VSCO Cam, тому що це також більше, ніж просто програма для редагування фотографій. Його використовують багато серед тих художників, хто редагувати зображення з допомогою телефону. У програмі також можна обмінюватися своїми знімками з іншими користувачами. Подібно VSCO Cam, у нього також є функція створення знімка в додатку, також є список галерей зображень, які можна переглядати та гортати, щоб отримувати порцію натхнення. У цього додатка є і інші функції, наприклад «Collage Maker», що дозволяє користувачам об'єднувати свої улюблені зображення в одне полотно, так і «Drawing Suite», де користувачі можуть створювати складні малюнки з використанням художніх шарів і декількох кистей, які можна купити.

9. FX Photo Studio

Ціна: Безкоштовно
Завдяки широкому вибору ефектів і колірних можливостей, FX Photo Studio надає користувачам набагато більше можливостей як відредагувати зображення, ніж при використанні стандартних функцій iPhone. Деякі недоліки FX Photo Studio: трохи заплутаний інтерфейс, відсутність попереднього перегляду редагування в реальному часі. Як і інші додатки, FX Photo Studio дозволяє ділитися фотографіями на різних платформах соціальних мереж. І якщо вас запідозрили в любові до селфи, це додаток допоможе вам зробити їх більш досконалими.

10. Fotograf

Ціна: Безкоштовно (доступно в In-App Purchase)
Fotograf — це дивний чоловік з цього списку, тому що це єдине додаток, який намагається принести весь цей фільм у світ фотографій з мобільного. Його попередньо встановлені фільтри засновані на фільмі, і основні параметри дають необмежені можливості для створення красивих зображень, які відображають характеристики кінострічки. Завдяки вбудованої в додаток функції CameraBag, ви можете розширити базові параметри і розробити або імпортувати власні фільтри.

Прості способи, які допоможуть поділитися iPhone Live Photo з соцмережі
Women using a smartphone in the display and technology advances in stores. Take your screen to put on advertising. Instagram дозволить вам ділитися фотографіями і
10 безкоштовних додатків для створення слайдшоу на смартфоні
Наявність програми для створення слайд-шоу на вашому телефоні, будь то Android або iPhone — полегшить завдання по створенню презентацій. Ви можете завантажити слайд-шоу
Найкращі фото року, зроблені на iPhone
Найкращі фото року, зроблені на iPhone
Найкращі фото року, зроблені на iPhone
13.06.19 Поради про саморозвиток
© Huapeng Zhao Володарі смартфонів iPhone з усього світу щороку мають можливість взяти участь у конкурсі фотографій, зроблених за допомогою камери даного гаджета, і
Як обробити фото для Instagram: корисні програми та інструкції
© bigtunaonline/iStock Зробили класну фотографію для Instagram, але щось все одно не так? Не дуже хороший фон. Хочеться додати напис, та ще й не англійською. А іноді
Як видалити повторювані фотографії на iPhone
© Pixabay/Pexels iPhone – це відмінний інструмент, щоб відображати пам'ятні моменти зі свого життя. Але існує одна невелика проблема, яку належить вирішити кожному
iPhone X можна зламати: хакери виявили уразливість в смартфоні
© CreativeNature_nl/iStock Apple витрачає мільярди на безпеку своїх гаджетів, але це не заважає хакерам регулярно знаходити уразливості в яблучних девайсах. Видання The