10 безкоштовних додатків для створення слайдшоу на смартфоні
19.05.2019 2 786 0 newsdaily.org.ua

10 безкоштовних додатків для створення слайдшоу на смартфоні

В закладки

10 безкоштовних додатків для створення слайдшоу на смартфоні

Наявність програми для створення слайд-шоу на вашому телефоні, будь то Android або iPhone — полегшить завдання по створенню презентацій. Ви можете завантажити слайд-шоу на YouTube, свій веб-сайт або в соціальні мережі. Більшість доступних слайд-шоу програм дуже прості у використанні, і в результаті ви можете навчитися створювати професійні презентації без особливих складнощів.

iPhone

1. iMovie

iMovie — це дійсно краще додаток для слайд-шоу, яке можна використовувати на iPhone. Воно дозволяє перетворювати фотографії та відео, збережені на вашому комп'ютері, в чудові слайд-шоу. Ви можете також редагувати слайд-шоу, використовуючи теми фільмів, переходи, заголовки, звукові ефекти і т. д. Додаток також дозволяє знімати відео і робити знімки для кращого редагування слайдів.

Плюси цієї програми в тому, що все можна робити дотиками — натискати, перетягувати, і розбивати слайди, — це робить програму зручною і легкою у використанні. Також можна редагувати кожен відеокліп окремо і легко змінювати аудіотрек кліпу. Можна додавати фонову музику і візуальні ефекти. Мінуси: не настільки комфортне додаток, як деякі програми такого ж спрямування для ПК. Доступно тільки для Mac і iOS.

2. FilmoraGO

Це дійсно хороший додаток для створення слайд-шоу, яке додасть краси до ваших зображень за допомогою різних ефектів. В програмі немає обмежень за часом або додавання водяного знаку на кліп. Додаток можна використовувати для створення забавних слайд-шоу з фотографій і відеороликів, які уесть на телефоні або збережені на вашому комп'ютері. Ви можете легко поділитися слайд-шоу, які ви створите, з друзями на Facebook, YouTube, Instagram.
Плюси: простий і зручний інтерфейс. Є практичні варіанти редагування відео для початківців. Мінуси: не обробляє великі файли. Іноді виходить з ладу.

3. ReelDirector

ReelDirector — потужний багатофункціональний редактор слайд-шоу для iPhone, який дозволяє легко створювати чудові презентації. Ви будете здивовані, скільки всього ви можете зробити зі своїми слайд-шоу, використовуючи це додаток. Великий вибір переходів, легкі інструменти для обрізки відео, зменшення і повороту картинки, а також симпатичні стилі для написання титрів.

4. VidLab — Video and Movie maker

Якщо ви просто хочете додати фільтри до відео і фотографій, це додаток ідеально вам підійде. Незважаючи на те, що програма не є багатофункціональною, якщо мова йде про редагування — вона ідеально підходить. В додаток є класні ефекти, які можна застосувати до відео і фотографій простим клацанням. Воно також дозволяє зберігати створені слайд-шоу в хмарі і мати можливість переглядати і редагувати їх в будь-якому місці і в будь-який час.

5. Stop Motion Studio

Це професійне додаток для створення слайд-шоу на iPhone. Воно є безкоштовним. Програма може форматувати файли до розміру повноекранного HD, а також ультра-HD на вашому iPhone, а потім зберігати їх в повному дозволі. Програма також дозволяє експортувати відео в форматі GIF. Плюси: прості у використанні інструменти, які полегшують процес створення слайд-шоу. Можна додавати смайлики, щоб оживити фото. Мінуси: переміщення тексту по екрану може стати проблемою.

Android

Користувачам Android знадобляться наступні додатки:

1. Magisto

Це одне з кращих програм для створення слайд-шоу для пристроїв Android, з якими ви коли-небудь стикалися. Ви можете використовувати його для створення слайд-шоу з мультимедійних файлів, таких як зображення і саундтреки. У вас не буде жодних проблем з цим, тому що у програми простий інтерфейс, що робить його використання комфортним. Програма також робить автоматичну стабілізацію відео, в ній є ефект розпізнавання осіб, фільтри, а також переходи. Плюси: простий у використанні інтерфейс, оснащена автоматичним відеоредактором. Мінуси: відеоролики, зроблені в програмі, публікуються на YouTube за замовчуванням.

2. Pixgram

З допомогою цього додатка можна легко створювати слайд-шоу з музикою. Вона дуже проста у використанні. Щоб створити слайд-шоу, вам необхідно зробити 3 кроки: вибрати відео, вибрати звукові ефекти, а потім створити відео. Ви можете ділитися відео онлайн з друзями наприклад на Facebook і YouTube. Плюси: дозволяє додавати улюблену музику в слайд-шоу. Зручно редагувати слайд-шоу з фото і відео в одному місці. Мінуси: програма постійно пропонує зробити покупки в додатку, які можуть дратувати, коли ви намагаєтеся створити слайд-шоу.

3. AndroVid Video Editor

Це професійне додаток для перегляду слайд-шоу, яке ви можете використовувати для створення відео на вашому телефоні Android. З його допомогою можна додавати, обрізати і вирізати музику в будь-якій точці. З додатком також можна легко додавати до слайдів текст, рамки або спеціальні ефекти. Плюси: процес редагування дуже простий, програма дозволяє обрізати відео. Мінуси: дуже обмежені можливості в розділі аудіо. Програма не має розширених параметрів редагування.

 

4. VidTrimPro

Це додаток вважається одним з кращих в своїй категорії. Вона дозволяє перекодувати відео і з легкістю їх обрізати. Програма також має функцію захоплення кадру, яку може бути дуже корисною. Плюси: простий інтерфейс, кілька корисних функцій. Мінуси: програма повністю безкоштовна.

5. Video Maker Pro

Ви можете використовувати це додаток для обрізки, редагування і додавання медіафайлів свого слайд-шоу. Зручний інтерфейс спрощує використання програми. За допомогою програми ви також можете додавати різні ефекти свого слайд-шоу. Плюси: дуже простий у використанні. Для кожного зображення, яке ви використовуєте для створення слайд-шоу, можна вибрати свій ефект. Мінуси: у безкоштовної версії є рекламні оголошення.

Як зробити слайд-шоу на телефоні: інструкція для iPhone
© m-imagephotography/iStock Слайд-шоу – досить зручний і ефектний варіант перегляду фотографій на мобільному гаджеті. Створити його дуже просто. Наприклад, користувачам
Як швидко створити слайд-шоу з музикою на телефоні: інструкція для новачків
© m-imagephotography/iStock Багато хто скаже — це додаток не особливо корисно. Тим не менше, бувають в житті ситуації, коли потрібно створити слайд-шоу з музикою. Таким
10 безкоштовних додатків для конвертації PDF на гаджетах
© JESHOOTS / pixabay.com Все більше і більше людей використовують мобільні пристрої для обробки цифрових документів, так як у них завжди є смартфон під рукою. Однак різні
6 лайфхаков Android, про яких ви навіть не здогадувалися
©santypan/IStock На відміну від iPhone, телефони, що працюють на Android, мають набагато більше можливостей і хаків, які ви можете з ними зробити. Багато людей не знають
10 програм для смартфонів, які допоможуть відредагувати фотографії
З допомогою вашого iPhone можна робити знімки дійсно професійного рівня. Фотографії потім можна редагувати, фільтрувати, обрізати, покращувати і ділитися ними з іншими.
Прості способи, які допоможуть поділитися iPhone Live Photo з соцмережі
Women using a smartphone in the display and technology advances in stores. Take your screen to put on advertising. Instagram дозволить вам ділитися фотографіями і