Як зробити слайд-шоу на телефоні: інструкція для iPhone
21.03.2019 931 0 newsdaily.org.ua

Як зробити слайд-шоу на телефоні: інструкція для iPhone

В закладки

Як зробити слайд-шоу на телефоні: інструкція для iPhone

© m-imagephotography/iStock

Слайд-шоу – досить зручний і ефектний варіант перегляду фотографій на мобільному гаджеті. Створити його дуже просто. Наприклад, користувачам яблучної продукції якась окрема програма для слайд-шоу на iPhone просто не потрібна. Справа в тому, що стандартний додаток «Фото» спочатку володіє цим функціоналом.

Ось декілька простих способів, як створити слайд-шоу на iPhone

Вміст матеріалу

1. Слайд-шоу з альбомів

Цей спосіб допоможе вам швидко організувати перегляд всіх знімків з будь-якого альбому.

 • Відкрийте потрібний альбом і клацніть стрілку в правому кутку екрану. Вона знаходиться в тій же рядку, що і дата створення альбому.
 • Натисніть на анімовану мініатюру з іконкою відтворення у верхній частині екрана. Після цього слайд-шоу буде створено в автоматичному режимі.
 • Щоб відредагувати фільм, просто торкніться екрана. Після цього ви зможете змінити деякі параметри, наприклад, додати музичний супровід.
 • З допомогою кнопки «Поділитися» в нижньому лівому куті можна відправити слайд-шоу друзям. Також ви можете зберегти фільм на своєму пристрої.

2. Слайд-шоу з вибраних фото

Цей спосіб дозволяє створити слайд-шоу з вибраних фотографій. Також ви отримаєте більше інструментів для редагування ролика.

 • Відкрийте будь-альбом і натисніть кнопку «Вибрати» у правому верхньому куті екрану. Потім відзначте потрібні зображення. Якщо ви просто натиснете на перше фото, то слайд-шоу буде створено з усіх знімків в альбомі.
 • Потім натисніть кнопку «Поділитися» в лівому нижньому кутку екрана.
 • Із запропонованих варіантів виберіть пункт «Слайд-шоу». Відтворення запуститься автоматично.
 • Далі просто торкніться екрану і натисніть на іконку «Параметри».
 • Тут ви зможете налаштувати швидкість відтворення, вибрати музичний супровід і додати інші ефекти.

Це слайд-шоу можна переглядати на будь-яких пристроях під управлінням iOS. Також при наявності Apple TV його можна передати на телевізор.

3. Інші способи

Якщо стандартні способи створення слайд-шоу чим вас не влаштовують, то скористайтеся альтернативним варіантом. Наприклад, вам може допомогти спеціалізована програма для слайд-шоу на iPhone. Ось кращі додатки для цих завдань.

 • Quik by GoPro. Додаток від відомого виробника екшн-камер. З його допомогою можна швидко об'єднати до 200 фото в одне відео.
 • Vigo Video. Відмінне додаток для створення коротких 15-секундних слайд-шоу з музикою і різними додатковими ефектами.
 • Pics2Mov. Додаток дозволяє швидко створити відеоролик з необмеженої кількості фото. Є можливість додавати музику і текстові вставки.
 • PhotoMotion. Більш професійний інструмент для створення слайд-шоу. Різноманіття налаштувань і функцій дозволяє створювати дійсно якісні ролики.
 • Perfect Video. Ще одна непогана програма для слайд-шоу на iPhone. Основний функціонал призначений для роботи з відео, однак тут без проблем можна створити ролик з фотографій.

Читайте також Як скачати музику на iPhone: 5 способів зробити це легко і безкоштовно

Як швидко створити слайд-шоу з музикою на телефоні: інструкція для новачків
© m-imagephotography/iStock Багато хто скаже — це додаток не особливо корисно. Тим не менше, бувають в житті ситуації, коли потрібно створити слайд-шоу з музикою. Таким
10 безкоштовних додатків для створення слайдшоу на смартфоні
Наявність програми для створення слайд-шоу на вашому телефоні, будь то Android або iPhone — полегшить завдання по створенню презентацій. Ви можете завантажити слайд-шоу
Програми на iPhone для смарт-годин: підбірка кращих
© Prykhodov/iStock Сучасні смарт-годинник володіють непоганим функціоналом, але його можна розширити за допомогою сторонніх додатків. Спеціальна програма на iPhone для
Топ-4 вправи для зміцнення кульшового суглоба
©verywellhealth.com Одним з кращих способів зберегти здоров'я кульшових суглобів є робота по зміцненню м'язів, які оточують ваші стегна і ноги. Сайт Very Well Health
Як скачати музику на iPhone: 5 способів зробити це легко і безкоштовно
© Rohappy/iStock Закритість операційної системи iOS робить її безпечною, але створює багато перешкод для звичайних користувачів. Наприклад, власникам iPhone доводиться
Apple відновлює виробництво iPhone X з-за поганих продажів iPhone XS
© Leszek Apple відновлює виробництво iPhone X з-за слабкого попиту на останні моделі XS XS і Max. The Verge розповідають про всіх подробицях. Вміст матеріалуApple